+1 oy
455 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

image

Bu hikayede de aglamazsin be serife sjjsjs :D 

Dogumdan sonra tam bir duygusal top oldum zjsn

Bebise hikayeler aldim .dil gelisimi icin cok onemli o yuzden okuyorum ama her okudugumda agliyorum zjsjsjjdjd :D 

Dogumdan sonra duygusallasan var miii ? Yoksa bende mi oldu sadece djjsjs ☺️❤️

14 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Yahu bende eski masal kitaplarımı çıkardım annemlere gittiğim de Ayşegül serisi Allah beni bir ağlama tuttu herkes ne oluyor dedi ne bileyim daha dün bunları okumaya çalışıyordum dedim herkes güldü onlar gülünce ben daha da ağladım büyük oğlum (27 aylık) bir o gelip gozyasimi sildi e o sildi diye daha da duygulandım sorsan küçüğü dogurali 3 ay oldu düzelmedi hormonlarım anneannemde diyor senin ağlamaya vaktin mi var kalk çocuğu emzir :D

tarafından
Jwjsjsjsjsjsjsjsjsjs ayyyy sen ayni bensin :D sjjsjs benim de 2 bucuk ay olduama oglunun goz yasini silemsi cok duygusal ☺️❤️ .Bu hikayenin sonunda orman yok oluyo ve el birligiyle agac dikiyolrlar .O kisminda cok agladimmm
(1,154 puan) tarafından
Sen sonda ağlamışsın yahu Ayşegül karınca yuvasına karıncalar yorulmasın diye çekirdek kabuğu bıraktı aman karıncalar çok çalışıyor yoruluyor diye ağladığımı bilirim ben herkes ağzını bırakıp mabadıyla gülüyor artık bana..
Oğlum da sildi gözyasimi öptü ama sonra ellerimi gözüme götürüyor ağlamamı istiyor hoşuna gitti herhalde :D
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından
Cnm bebişin kaç aylık 
tarafından
2 bucuk ay kuzu ☺️❤️
0 oy
(514 puan) tarafından
Kaç aylık canım uzun sürdüyse sıkıntı sende:)))
tarafından
Sjjsjsjsjsjsj ayyyy ayyy  :D 2 bucuk aylik kuzuuuu ❤️☺️
0 oy
(119,126 puan) tarafından
o ayagi issirrim ben ama
tarafından
Ayyyy sevdosumm gel isiirrrr ❤️☺️❤️☺️
0 oy
(2,593 puan) tarafından

Yaaa o ayak tam yemelik ama <3

tarafından
Yaaa ☺️❤️☺️❤️ tombis ayak
(2,593 puan) tarafından
ye o ayağı bizim için annesiii :)))
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Allah'ım minicik ayak ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Ayyy kuzu ☺️❤️☺️❤️❤️ evet minnos
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Bende o zamanlar başlamıştım okumaya, gerçekten çok etkili oluyor.. 27 aylık maşallah benden iyi konuşuyor:)

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yaaa ayagaa bak yemelik♥️
tarafından
Deryammm ❤️☺️❤️☺️
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Ayak gibi ayakkk :D sen bı ham yap sil gözyaşlarını 
tarafından
Kuzummm :D  ☺️❤️☺️❤️
0 oy
tarafından
Tek değilsin bende öyleyim bi  yazı bille görsem ağlıyorum serifem  ...  
tarafından
Ayağı da yeni fark ettim yerim ya :-*
tarafından
Fatmammmm ❤️☺️ super yalniz olmadigima sevindim
tarafından
Yerim seni ya :*
0 oy
tarafından

Kizzzzz adamın ayağı üşüyecek kapat çabuk :angel:

tarafından
Şuan saat 3:31 ve biz uyumaya çalışıyoruz :(

Ne yapsam açamıyorum burnunu ya sürekli çekiyorum da serum fizyolojik ile vs. Ama yok bir kulak Burun Boğaz uzmanına getiricem sanırım. Burnu sürekli tıkalı çünkü
tarafından
Bebisini yan tut Burnuna sıringayla sk sonra ters cevirip sirtina vur kuzu oyle sumuk cikiyo bayagi bi❤️
tarafından
Bunu bilmiyordum yapacağım teşekkür ederim bebeğim ❤️
tarafından
Bunu yapinca cok iyi cikacak emin ol benimkinin de surekli tikaniyo .hatta bi kere oyle bi tikandi ki oksuruyodu.Acike geldik hemen bebegimi kucagimda yan tutmami soyledi doktor .Yan tuttum ustteki burun deligine skt sonra ters cevirdim vur dedi sirtina vurdum .Sonra bayagi bi akti icindekiler .Sonr ayni sekilde saga dogru yan yatirdim kolumda yan tuttum yani yine ustteki burun deliginde skti siringayla 2 cc Yine yuz ustu tutum elimde sirtina vurdum .bayagi bi cikti .Simdi evde yapuyorum ☺️❤️ once ben de serum fizyolojik skyodum ama cikmiyodu.Meger dogru yontem buymus zaten
tarafından
Gündüz gözüyle yapacağım ilk şey bu olacak inan sürekli temizliyorum buhar vs bir türlü açılmıyor burnu yavrumun ya inşallah bu şekilde açılır canım çok teşekkür ederimmmm ❤️
0 oy
tarafından
:))) bilemedim biz sürekli okuyoruz ama bizde dil gelişiminde tık yok. 
tarafından
Kuzu surekli konusacaksin bir de ❤️☺️ ben tiyatral okuyorum .Mesrka hikayede karakter uzgunse uzgun , cocuk varsa cocuk gibi ,yasli varsa yasli gibi ☺️❤️ oyle dene belki olur  .Bir de her yaptigimiz seyi  anlatiyorum.Simid altini siliyorum , simdi ustunu giydiriyorum. Vs vs uzun uzun konusuyorum
tarafından
Ben işitme engelliler okulunda el sanatları kursuna gittim 8 sene orada duyuyordum dışarıdan nasıl anlattıklarını. Yüksek sesle ve vurgulu konuşurlar sürekli. Gittiğim okul çocukları işaret diliyle iletişimé değilde konusarak iletişim konusunda eğitim veriyorlardı. Az buçuk bişeyler öğrendim onlardan. Birde dediğin gibi bende tiyatral konuşuyorum anlatıyorum. Birde hareket varsa hareketleri yapıyorum. Takatak diye bi hikaye kitabımız var mesela  orada diyor uçmayı yeni öğrenen kuşlar takataka nanik yaptılar diyor bizde nanik yapıyoruz onları sirasiyla yapıyor takatak dayanamadı kanatları açtı diyor bizde kollarimizi açıp cirpiyoruz yani her hikayede böyle şeyler bulup yapmaya çalışıyorum. Şarkılarda da öyle karpuz adam da tek tek gösteriyor ama konuşmaya sıra gelince yok. Evet de diyoruz edet diyor hayır de diyoruz hayr diyor başka da yok. Anne baba yok. Gözlerine bakıyorum bazen sanki kelime biriktiriyor gibi geliyor bana garip bi şekilde. Öyle şey mi olur diyeceksin belki ama bilmiyorum bana öyle geliyor. 25 aylık oldu bu arada.
tarafından
Ayyy biriktiriyor tabiiii ❤️☺️❤️☺️  yorumu yeni gordum.Biriktirip bi anda konusacak annesi .Hem de super bi sekilde  Ayibgayet uygun bu aralar her an olabilir .gec kalmamissiniz ❤️☺️
tarafından
İnşallah ya 10 sene gelsin diye bekledim 2 sene yürüsün diye bekledim. Şimdi de konuşsun diye bekliyorum.
0 oy
(2,677 puan) tarafından

Ayaklara hele :) maşallah <3

tarafından
❤️☺️❤️☺️ kuzumm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dandini dandini dastanaya bir ağlayan ben değilmişim demekki zamanla geçiyor. Oyy parmağını yediğim kuzusu ❤️❤️❤️
tarafından
Ayy aslimmm yalniz degilsinnnn ❤️☺️☺️❤️ of cok duygulaniyorum bebisten sonra boyle seylere

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 375 göst.
+1 oy
12 cevap 311 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 512 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 48 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu