0 oy
716 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Eşimle sürekli ailesi yüzünden sorun yaşıyoruz... Ailemi niye aramadın niye gitmedin niye gelmedin diye.. Hamileyim başka şehirden geldim memlekete bir kere olsun aramadilar bize geleceksen alalım mı diye gittim bir gün kaldım neymiş neden bir gün kalmışım içimden hiç gelmiyor. Ne yatabiliyorum.ne oturabiliyorum ne yemek yiyebiliyorum onlarda. Çok soğuk asla kızımlı konuşmaz sürekli imada bulunur. Asla hal hatır sormaz aklınca sürekli laf sokar böyle olunca asla gidesim gelmiyor. Böyle olduğu için eşim hiç arayıp sormuyor hamilesin nasılsın doğum yaklaştı demiyor.. bugün rahatsız olduğumu bildigi halde hiç arayıp sormadı... 2-3 gündürlü ailesi için beni arayıp sormuyor .. benim annem soğuk biri beni aramıyor seni aramasını bekleme diyip duruyor.. ama ben böyle olunca gidesim gelmiyor.. gitmeyince de hamile olmasam beni bosarmis öyle diyor eşim... 

9 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Yok artık eşinde abartmış yani farz mı kardeşim yani ilaa gidecek diye zorluyon canm sende dişini sık arada git zaten bebe doğunca hep gelecekler sen gidemezsin fazla
(32 puan) tarafından
Zaten ben başka şehirdeyim bir an önce doğum yapıp gitmek istiyorum.. aramıyor bende aramıyorum eşimi hamile halimle önümdeki yemeği alan kadının evine de gitmem vallahi keyifleri bilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan kendm yazsam bu kadar olur
tarafından
Bende kuzum valla o kadar ortak yönlerimiz var ki
tarafından
İnşallah bı ara ;)
tarafından
İnşaallah yaa İskenderuna bekliyorum kız valla keşke yakın olsaydık birbirimize yoldaş olurduk ama nerde bende o şans bir kahve içecek arkadaşım bile yok :(
tarafından
Benimde sadece memlekette gidince anca gorusuyorjm o kadar
tarafından
Bende maalesef ailem arkadaşlarım kuzenlerim hepsi memlekette:(
0 oy
(134 puan) tarafından
Aynı problem bende de var ve eşim Suriye’de görevde anlatamıyorum. Bekar kaynım var evde 30 yaşında bende 25 yaşımdayım. Uygun olmuyor. Dinen sakıncalı diye babam göndermek istemiyo. Kocan gelsin hep orda kalın diyo. Kayınvalidem dün beni aradı ağzına geleni saydı. Sen çocuklarımın arasına giriyorsun ailen seni bizden uzaklaştırmak istiyo bizi beğenmiyosunuz. Bekar oğlan sana napıyo sanki. Yediğin içtiğin bize uymuyo ve daha neler neler. Eşimde gurbette zor şartlarda diye bişey diyemedim. Napcam ben bilmiyorum 
(32 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım laftan anlamayan insanlara laf anlatmaya çalışmak çok zor
0 oy
tarafından
Durdugun kabahat sen zahmet etme ben seni bosarim deseydin bı ailesi içinde bunları yapmamali yani eş almış hizmetçimi almış belli değil kendilerine köle alıyorlar sanki 
(32 puan) tarafından
Dedim zaten çocuklar için benle evli kalma gerek yok dedim
tarafından
Bizde çok sorun yaşadık kayinnam la kanlı bıçaklı ldlum eşim bı kere de gideceksin geleceksin demedi çünkü anasının huyunu biliyordu
(32 puan) tarafından
Bu da biliyor ama ölüyor anası için o ne yaparsa yapsın ana o anaaa :)
tarafından
Vallaha istediği kadar ölsün madem anam anam diye oluyo bk mu varda evleniyo
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Taviz verme kız aramasın boşver sanki sen onun çocuğunu tasimiyom direk gözüme benim öküz geldi ne cinsler ya hizmetçi olarak aldılar heralde bizi bekarken ailesi umrunda olmayan insanlar evlenince aman çocum aman anam babam diyolar sinir oluyom
(32 puan) tarafından
Aynen evlenince aileleri kıymete biniyor sanırım valla taviz vermiyorum doğuma az kaldı aramazsa aramasın çokta tin kendi gelecek kuzu kuzu
(7,223 puan) tarafından
Aynen öyle bosverrr değmez bacım degmezzz
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Lütfen ben dava acayimda bosanalim de oda girsin anasıyla babasının ortasına yatsın ben kendi açımdan bakıp yazıyorum bana eşim böle diycek aileme gitmezsen bosarim inan ben onu bosarim ana kuzusuyla işim olmaz 
(32 puan) tarafından
Bende doğuma kadar gitmeyeceğim az kaldı zaten doğumdan sonra da bakacam duruma anası için arayıp sormuyorsa hiç de umrumda olmaz..
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bende soğuk biriyim bende gelip gidemiyorum desen ne der
(32 puan) tarafından
Aaa olur mu öyle şey anasi bu ben mecburum hahaha
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hey güzel Allahım yarım saat önce bunun kavgasını yaptık bu gebermeyesice adamların hepsi aynı ya biz bunlara insan gibi iyi yaklaştıkça bunların gö.tü iyice kalkıyo bak sinirim depreşti
(32 puan) tarafından
Hayır evlenmeden önce hiç ana baba demezler evlenince bı anaci babaci oluyorlar anası babası da oğlum diye sahip çıkmaz ekmeği olmasa bı lokma ekmek vermezler...
(3,832 puan) tarafından
Heh doğru dedin ama kabahat bizde çok yüz veriyoruz du iki daha çemkiriyim de geliyim
(32 puan) tarafından
Hahahahaha aman cemkirsek ne fayda anlamıyorlar kendimizi yorgumuzla kalıyoruz kız boşver canım taktığımıza deymez
(3,832 puan) tarafından
Umrunda değil ya camış gibi serilmiş öküzoviç aynen valla anca kendi canımızı sıkıyoruz
0 oy
tarafından
Soğuk olmak başka bişey bu başka yerinde olsam taviz vermem
(32 puan) tarafından
Yok canım gitmem zaten geçen hafta gidecektim hafta sonu ignem vardı seni kim iğne vurduracak baban çalışıyor gelme dedi kaynanam :)
tarafından
Ne gıcık ya. Desene ona oğlun beni zorluyor sizinle görüşmeye o kadar istemiyorsun uzak duruyorsun söyle ona da de arayıp durmasın gelip gitmesin de de :DDD

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 224 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 600 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 546 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.
16 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kirilganinci (67 puan) tarafından soruldu

377,173 soru

11,287,691 cevap

34,693 kullanıcı

...