0 oy
601 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim en büyük hatam başta onları dusunmekti .biz evlenirken dedim ki olan ile idare edelim borca girip çocukları sıkıntıya sokmayalim . O yüzden eşimin eski eşyaları ile idare ediyoruz biraz  aldık ama çoğu şey önceden kalmış şeyler .bugün gelmiş üvey kız ben vitrindeki gumusleri kaldıracam onlar benim .dedim o zaman niye ortada bıraktın ben gelmeden kaldirsaydin ya .eskimiş kararmış demir tabak attım niye bana sormadın evi ateşe veresim var sanki ben onun eskisine meraklıyım .eşime diyorum ben istemiyorum o diyor şuan tabak çanak alamam kullan ama insan cinnet geçirecek madem huzursuzsun git babana cemkir ben senin eskine heves miyim

8 Cevaplar

+1 oy
(12,926 puan) tarafından
Canım hepsi geçecek sabır başta geliyor 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaç yaşın da ve sen kaç yaşındasın cNım merak ettim 
+1 oy
(394 puan) tarafından
Kaç yasında o kız
0 oy
(48,491 puan) tarafından
Allah sabır versin canim yeri geliyo insan kendi evladina kiziyo 
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun inş cnm:ermm:

0 oy
tarafından

Niye anlaşamıyosunuz ki sorununuz ne

tarafından
23 yasinda bildiğin kaynana gibi
0 oy
(91 puan) tarafından
Kız benimkinin kızı 17 yaşında bizimle yaşamıyor beni hiç görmedi tanımıyor ama yaşasaydı ne olurdu bilemiyorum bildiğin boşanalım diye elinden geleni yapıyo önceleri eşim asgari ücretle çalışıyodu bir kere bile aramadılar aksine hep hakaret hep küfür ettiler babasına ama ne küfür ağza alınmayacak en basiti annemi s.. Diye sen benim babam değilsin diyo allah kitap yok büyük küçük bilmek yok iki sene önce kendi dükkanımızı açtık eşimin geliri iyi çok şükür parası olunca babası bir kıymete bindi sorma  sonra hamile olduğumu ve bebeğin kız olduğunu öğrendi eşime elin karısından p.. Peydahladın falan daha bunun gibi neler neler allahtan eşim gaza gelmiyo ağıza bakmıyo da bide onla uğraşmıyom ama kızının söylediklerine de delirmiyo değilim hani doğmamış çocuğa p. Demek nedir ya 
tarafından
Bizimde bir kızımız oldu bu iyice değişti
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ayy aslında anasına götursün keşke onları düsünmeyip ignesinden ipliğine herşeyi sifirlasaydin
tarafından
Hatayı ben yaptım zaten

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 800 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Aytenlam (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 877 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,835 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu