0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından
Kızlar doğumdan sonra kullanmak için gögüs pedi ve kremi almalımıyım kullanılıyor mu

17 Cevaplar

+1 oy
(2,374 puan) tarafından
Evet benim çok işime yaramıştı 
(3,181 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Göğüs pedi kullanışlı değil  ama kremi kesinlikle al.

(3,181 puan) tarafından
10 ml mide 60 TL :(
0 oy
(13,014 puan) tarafından

Göğüs pedi sütun cok gelirse kullanışlı

Krem olarak zeytinyağ kullanmıştım ben hiç krem sürmedim 
(3,181 puan) tarafından
Anladım canım zeytin yağ işey yaradı mı
0 oy
tarafından
İlk 3 e girer benim icin. O derece kullandim.
0 oy
tarafından
Krem 4.5 kez kullandım çok mu gerekli duruma bağlı. Göğüs pedi elbette.gece akıyor, bebiş emerken akıyor durmadan kıyafet değişemezsin. Ben lansinoh kullandım aşırı memnun kaldım. 
(3,181 puan) tarafından
Ya ben 36 olanını aldım ama yetmez heralde Bi paket daha alsam mıg9nde kaç defa degiştiriyo lar
tarafından
İlk 2 hafta belki 3 hafta kullanmadim. Göğüs kalkanı kullandım hem göğüslerim yara olmasın diye hemde ped engellemesin diye. Valla hijyenik olması açısından günde 2 kez değiştiriyorum ben. Belki daha fazla değiştirmek lazımdır bilmiyorum ama ilk zamanlardaki gibi gelmediği için bana yetiyor. Sende bir kullan bakalım sonra alırsın gene
0 oy
(378 puan) tarafından
Evet kuzum kremi dogumdan bir iki hafta once ara ara surmeye baslasan iyi oluyo meme ucu yumusarsa yara olmasini bi nebze engellemis olursun ben ikinci dogumumda oyle yaptim yara olmadi ama tabi duzgun tutusla emzirmenin de cok etkisi var yara olmamasinda. Gogus pedi ilk gunler degil ama 3. Gunden itibaren sut birden artiyor o zaman cok lazim oluyor bir paket al bakalim kullaniyorsan devamini alirsin zaten her yerde var
(3,181 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Evet kremler pek işe yaramıyor ama Pet çok kullanışlı 
0 oy
(275 puan) tarafından
Gogus pedi kesinlikle çok kullanışlı canim  ben çok kullandım 
(3,181 puan) tarafından
Ne işey yarıyor canım ped
(275 puan) tarafından
Emzirirken diğer gogusten işte istemez sut akıyor ilk zamanlar kıyafete geçmeyi  onluyor
0 oy
(210 puan) tarafından
İkiside kullanılıyor almalısın bence göğüs kremi emzirdiğn zaman hassaslaştığı için yara olmaya müsait oluyor onun olmasını engelliyor ben hamileliğimin 35. Haftasınd kullanmaya başladım hiç yara olmadı sadece sızladı 15 gün. Gögüs pedi de süt aktığı zaman kıyafetine heryere bulaşmasını engelliyor kullanmadığın da üstün başın islanıyor kokuyor 
(3,181 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Benim sütüm çok geliyordu. Bana faydası olmadı . 
tarafından
Ya benim ped ıslanıyor içi çıkıyor bide kalitelisi yani. Sen nasıl bir çözüm buldun
(5,558 puan) tarafından
Walla bebeğimin ağız mendilleri varya . Onu katlayıp göğsüme koyuyordum.
0 oy
tarafından
Evet canm sütün akıyo gece 
tarafından
Kız angragos un daha büyüğü anpgramega varmış biliyor musun
0 oy
(494 puan) tarafından
Ben baya uzun sure kullandim pedi canim krem hic kullanmadim pedi de mecbur kullandim cunki ilk zamn gelen giden cok oldu ilk gunler pecete koymustum baktim saklayamiyorum geln masllah sutunde cokmus vs dedi nazar olacak diye kullndim 
(3,181 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Göğüs pedi çok kullanmadım ama kremi kullandım krem gerekli bence pedi dışarı çıkarken takiyodum evde kullanmiyodum
0 oy
(637 puan) tarafından
Göğüs pedi kullanmazsan göğüsün atlete sürmene yapışır.ve canın acır.ben 5 aya kadar kullandım.e bebegin kini çok begendim büyük güzel.
(3,181 puan) tarafından
Aklet degilde sütten kullanmayı düşünüyorum canım
0 oy
(249 puan) tarafından
Gogus pedi de kremi de aldım ıkiside lazım ama sütüm çok geldiğinde bebegin ağız silme mendilini kullandım o daha rahat ettirmişti krem olarak da garmastan pomadi öneririm 
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Evet bence gerekli 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Doğru emzirirsen göğsün yara olmaz boşa krem alma olurda yara olursa alırsın kremi bebeği emzirirken sadece göğüs ucunu değil koyu bölgeyi tamamen bebeğin ağzına verirsn yara olmaz göğüs pedide al tabii ki
(3,181 puan) tarafından
Tamam canım sağol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 015.u (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde BsrKtk (26 puan) tarafından soruldu