0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kendimi kötü hissediyorum bebeğimle oldukça vakit geçiriyorum 6 aylık aşı oldu biraz rahatsız kurban olurum ona ya onu çok seviyorum Allah onları bize bağışlasin öncelikle doğum yaptığımdan beri tekim bebeğim kolik bir bebek hep ağlıyor hep kucak istiyor ve ameliyat olucam böbreğimde taş var evim çok soğuk soba yakıyorum sularım tamamen kesilmiş su taşıyorum bebeğim biraz uyuusn is yapmaya koşarım kendimi yaz gelecek diye avutuyorum eşim sabah 7 de gider akşam 7 gelir bazen oturur ağlarım hastayım kimsem yok bebeğime de bakamıyorum benim gibi olan var mı bana biraz moral verin lütfen linclrmeyin

13 Cevaplar

0 oy
(119,349 puan) tarafından
valla sabah beri anlayamadim ben seni bi oyle diyon bi boyle
tarafından
Kendimi toplamaya çalışıyorum diyelim
tarafından
++ med cezir kafası..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence senin yalnızlıktan psikolojin bozulmuş 
tarafından
Evet olabilir ya kimsem yok
tarafından
Bende öyleyim canım bebegin büyüyecek sana arkadas olacak ben de kızım var yanımda inan buradaki çoğu insan öyle biraz rahatla bebeğinle vakit geçirmeye bak
tarafından
Aynen valla kendimi sakinleştiriyorum
0 oy
(11,308 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kendi başına her işe yetişemezsin ki zaten seni kimse linclemez bebek bakmak kolay değil üstelik ev sobalı seni çok iyi anlıyorum aman kendine dikkat et üşütme ne kendini ne bebeğini 
(11,308 puan) tarafından
Herkes için bisiler söylemesi basit suların olmamasını da iyi bilirim sobalı evde yaşamak nasıl bisi onu da iyi bilirim çocuğum yok ama anlayabiliyorum her şey suyla dönüyor suyun olmayınca bi is yapamıyorsun evin sobalı bi yer ısınıyor bi yer soğuk bebegin durmuyor bi yandan bunalıma girmen normal esin yardımcı olmaz mı hiç
tarafından
Eşim oluyor Allah razı olsun ama sabah 7 akşam 7 geliyor kuzum kızıma mama yapıp veriyorum su yok biberon yıkamaya yani gerçekten hersey suyla donuyor
(11,308 puan) tarafından
Suyun olmaması kötü canım anlayabiliyorum seni kaynanamlarin da öyle haftada 1 geliyorum ama ne kadar rezillik çekiyorlar görüyorum
tarafından
İşte ama buradaki çogu kişi anlamıyor başına gelmeyince
(11,308 puan) tarafından
Sen herkese takilma esin yardım ediyormuş bak o da yardım etmese işin daha zor
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ben anlmdmki hangi kafdsn
tarafından
Bende şuan bilmiyorum kendimi avutuyorum yani başka kimsem yok
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Psikolojin çökük.    
tarafından
Hemde cokkkkk
0 oy
(514 puan) tarafından
Kalk bi abdest alıp kuran oku bacım için açılır gerçekten bak
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun sen sana iyi gelmeye bak 16sene soba yaktım çok zor ama  yapicam bişey yok kendin miutlu etmeye bak hastane köşelerinde yavruların buyutenlere bak kendinden kötülere bak ve mutlu bak için rabbine sığın canimm
0 oy
tarafından
Kalk bi namaz kıl dua et canım bişeyin kalmaz 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
bu şekilde kışı geçiren herkese Rabbim yardım etsin anlatılanlar üzücü. bu yüzden bi yanım kışı sevmiyor. bebeğinizle geçen zor zamanlar da bitecek. o savunmasız masum Allah'ın bir mucizesi olan minnacik bebeğinizin herşeyden çok sizin sicakliginiza ihtiyacı var güçlü durmanız lazım 
0 oy
tarafından
Yavrum benim yâ cenab-i Allâh kalbine inşirah ferahliği versin. Bol bol YouTube den ankebut suresini aç dinle sana cok iyi geleceğine eminim. Sular çivi gibi akıyordur parmakları donar insanın kışın. Sobanın üzerinde suyu ısıt öyle işlerini yap. 
0 oy
tarafından
Ne yaşiyon bacım sen? 
0 oy
(417 puan) tarafından
Problemin kış değil yalnızlık maalesef 
0 oy
tarafından
Yinemi sen ya bacım bi.bebeğinden nefret ediyorsun bi seviyorsun ismini görmeden ne iyi anne dedim ismini görünce ne yapmaya çalıştığını anladım ya sen bizimle dalga geçiyorsun yada bebeğinle ilgili açtığın nefret postunun üstünü kapatmaya çalışıyorsun yemezler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde oburhanim (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 773 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 540 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu