+1 oy
476 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (192 puan) tarafından
Sanırım panik atak var bende doktora gitmedim ama herşeyden korkuyorum her iki doğumdan da eşim yanımda olursa sakin kalabilirim korkmam gibi orda doğum anında yanlız olmaktan korkuyorum ama eşim istemiyor nasıl ikna edebilirim ;(

12 Cevaplar

0 oy
(119,292 puan) tarafından
girmeye mecburdu girdi 2 jez bayildi ve ayildi simdi gene gircek
valla benim dr muayene ederken girmeye mecbursun dedi ☺hemde her muayemede
(2,264 puan) tarafından
Sevda cerenden haberin var mı uzun zamandır girmiyorum buraya herkes gitmiş
hangi ceren
(2,264 puan) tarafından
Asya’nın annesi
kiz o burda yeni nick asyaman
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Şuan bildiğim kadarıyla özelde pandemi nedeniyle eşleri doğuma almıyor devlet zaten almıyorda bilgin olsun duanı et gir sağ salim çıkarsınız Allah ın izniyle inşallah...
(192 puan) tarafından
Alıyorlar o konuda sıkıntı yok
tarafından
Devlet doğum hastanesinde normal doğum yaptım sancıyı çekerken doğum odasına eşim gelmişti doguma yakın çıkarttılar, 3 ay önce 2. Cocugumda da annemi aldılar Alıyorlar yani, belki hastane insafiyetindedir
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Devlet zaten almiyo ozellerinde bi çoğu pandemiden dolayi almiyo esinde girmek istemesse zorlama tabiki eş desteği önemli ama belki seni o halde görmek istemodur korkusu vardır üsteleme bence 
(192 puan) tarafından
Görsün herşeyi biz ki çekeceğiz
(9,626 puan) tarafından
Benim eşim beni görmediği halde dışarıda beklerken ağlamış yerinde duramamış :/  tabi hüngür hüngür değil ama duygulanmis girseydi nolurdu kimbilir..tabi o an ne çektiğimizi görselerde yaşamadıkları için yine tam olarak anlayamazlar gerçi benim sezeryandi ama sonrasında sagolsun hep yardımcı oldu hala daha yardım eder
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ikna ya gerek kalmadi zaten istiodu. 2 dogumumada girdi. Ama 3. U de istemem. Yoksa aklim geride biraktigim cocuklarimda olur. :)
(594 puan) tarafından
Benim doğum anında işe yaramadı bitek açılmalar çok rahat geçti ama iyiki almışım valla yoksa doğuramazdım diyorum :))
(594 puan) tarafından
Yok banada uzman yaptı aslında 4 cm olmuştu benim öyle yaptık 10 dk içinde kesildi bütün sancı aşırı rahattım ama 2 saat sonra sancı geri geldi açılma 9 olmuş bebek geliyo dediler sonra ilaç verdiler yine bekledik kesilmedi bi doz daha derken 3 doz verdiler sonra dedi daha veremeyiz vücut kaldırmaz böyle doğurcan belki ıkınma hissim gitmemiş olsa daha kolay olurdu ama oda yoktu ya
bende 1 doz yetti dahada vermediler
(11,217 puan) tarafından
Prensesimibekliyorum ben almadim canim iki dogumumdada hatta dogumdan once doktorum ozel bir istedgn var mi dedi. Evet eger o an epidural istersem vermeyin dedim : D ustelik butun dogumumuz ucretsz yani. Bilmiyorum turkiyede parali galibada.

Sevda burda 5 cm den sonra veriyorlar. Gerci ben 6 7 iken bile hersey cok guzeldi. Ondan sonrasi cok siddwtliydi yani slsamda rahat ederdim 5 ten sonra.
(594 puan) tarafından
1 ay sonra yine doğumum var ve yine epiduralli yapmam istiyorum ama bi yandan da yine bunları yaşarsam diye korkuda var
0 oy
(732 puan) tarafından
Maalesef benm eşimde girmek istemiyor bayılırım falan olmaz diyo:(
(732 puan) tarafından
Panik atak geçiriyor zaten arada ondan istemiyor ben istiyordum da istemekle kalacak galiba:)
(11,217 puan) tarafından
Yani inanin o andaonlarinda bir faydasi olmuo. Haline dusuosun. Sanci geldikce belime masaj yapardi dokunma dokunmaaaa diye bagirirdim : D yani ben transa geciodum tek yardim edecek olan Allah. Bir ara Allah Allahhh diye bagiriodum : D
(11,217 puan) tarafından
Cifttt yorum
(732 puan) tarafından
Wi aynı ben bende o anlarda öyleyim aynn teşekkür ler:)
(11,217 puan) tarafından
Esim cok kizdi ama nie bunu kndine yapiosun al su epidurali diyo ben yok Allah bir sans vermis gunahlarim dokuluyor niye bunu tepim dedim : D sen mazosistsin dio :)
0 oy
tarafından
Hiç ikna etmeye çalışmadım kendi isteğiyle yanımda olmak istediğini söyledi hamileliği duyunca. Eşine bunu güzelce açıkla yanımda olman bana da güç verecek gibi hissediyorum vs de.
(192 puan) tarafından
Ne güzel diyorum hep ama bakalım o gün belki kararı değişir
0 oy
(277 puan) tarafından
Ben istemezdim girmesini
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eşin doğuma girmesine kesinlikle karşıyım ben.Bir çok doğumda bulunan biri olarak sayamayacağım çok neden var. Doğum esnasında eşimin beni görmesini istemem doğrusu. Erkekler bu tür şeylerden çok etkileniyorlar zaten. 
(1,060 puan) tarafından
Sen bilirsin ;)))
tarafından
Demek istediği bence ilerisi için cinsel isteksizlik yaratma ihtimali :) bunu çok ca okumusdum eşimi almak istediğim için ve vazgecmisdm
(1,060 puan) tarafından
Çok gördüm evet. Sonrasında toparlayamayan çok. Eşine karşı isteksizlik te ilk sırada yer alıyor doğru.
tarafından
:) aynn
(192 puan) tarafından
Ya kafama takacağım son şey olur heralde zaten adam korkusundan şuan 3 aydır ilişkiye girmiyor soğumaz merak etmeyin şimdi soğumadıysa
0 oy
tarafından
Pandemi nedeniyle özeller bile  almıyor artık. Devlette zaten öyle bişey yok. 
(192 puan) tarafından
Özele gidiyorum ve alıyor ona göre sordum zaten bilip bilmeden sormam
0 oy
tarafından
Ikna olmadı 2. Doğumumu özelde yaptım doktor fark etti istemediğini ısrar etmeyeyim diye doğuma daha pahalı hastanelerde alınıyor girmesin doğuma dedi imdadına yetişti doktor 
(192 puan) tarafından
Hadi yaa :) şanslıymış
0 oy
(53 puan) tarafından
Benim doktor esini cagiralimmi gelsn mi dediler ben istemedim esime de hic sormadim hic bilmiyorum ne derdi acaba :)) bi yandan girsin o ani gorsun ne cekildgni bilsn diyrm bi yanim belki tiksnr ne bileym farkli duygular senn icn canm.bu yorumum bilemedm ne diyorsa zorlama bnce
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Girmezsen dogurmamm drdim :-) son ana kadar o brni ikna etmeye calisti bayikirim girmiyim die. Bagirislarima dayanamayip girdi tam cocuk dogdu yuzu degisti doktor tamm cikin simdi  bayilacaksiniz sizinle ugrasicsz dedi kekeleyerek cikti :-))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 290 göst.
0 oy
11 cevap 318 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 144 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu