0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,367 puan) tarafından
77 ye geldim ha gayret 84 le başlamıştım 2 Şubat'ta bir ay olacak. Ya herşey iyi hoş da bi şekilde onu koyuyorum bunu çıkarıyorum bol su ve ihmal etmediğim dukan birası,rezene+papatya karışımı çayım,3 litre suyum arada tarçınlı su, müzik eşliğinde deli gibi dans etmek çünkü Bebekler ile Leslie olmuyor , tarçınlı sade kahve denedim sevmedim de tarçınlı sütlü kahve iyi ama,az yiyorum , bunlar günlük yaptığım aklıma gelen şeyler.

Ama emzirdiğim için sabah aç karnına ve gece yatmadan yemem gerekenleri bi sabitleyemedim.

Bi ara gece yatmadan pul biberli yoğurt yiyordum olmadı benim minikw pişik oluyor ondan olabilir diye korktum. 

Sabah ise bazen yeşil elma yiyorum bazen kahve içiyorum ama kahveyi sabah aç karnına içmeye hiç alışkın değilim ki o yüzden bu sabah ve gece yatmadan napayım fikir verin yoksa bol su ve Dukan birası yeter mi çok kasmayayayım mı.

Amma yazdım çok sağolun.

5 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haha :) bn hiç birini yapmadm 21 kg gitti son 5 ayda 10 kg gitti 5 6 daha versem baya mankenin ama 1 aydır durdu :) bakalm nolcak
tarafından
Ne yaptın peki sen :D
(6,859 puan) tarafından
Bebem sagolsn koşturmaktan yemek yememe engeldi hep :) gündüz 2 kepçe çorba su kahve sigara bunlar Cnm ekmek hiç yemem aram yoktur arada kızımla dans ediyoruz o. Bide uyanınca kızıma kahvaltı dan snra direk ev temizliği toplama girerim snra beslendm hep snra midem almaz oldu şuan bile fazla yiyemiyorum midem ağrıyor
tarafından
O dans işine bende yarın kızımla başlayayım :))
Geçmi kahvaltı yapyosun tam olarak kaç ta ?
(1,367 puan) tarafından
Maşallah ben de İlk doğum daanhiç bişe yapmadan verdim 20kilo ama 2. De olmadı o
(6,859 puan) tarafından
Öğlen 12 1 çorba içiyorum kahvaltıyla aram yok :) kızıma hazırlarım kahvaltı tabağı kendim yemiş kdr olurum :) kendime üşeniyorum
-Reklam-
0 oy
(7,576 puan) tarafından
Şu hayatta bi yerken mutluyum onuda layığıyla yapamıyorum hep korkarak yemekten bıktım artık:(
(1,367 puan) tarafından
Neden ki
(7,576 puan) tarafından
Çok çabuk alıyorum canım o yüzden hep kontrollü yemek zorundayım ancak öyle koruyorum ideal kilomu.
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Aylin Hüma ve hera sizler çok bilgili siniz Bu konuda bide sevda vardı herhalde bi kaç kişi daha vardı da hatırlayamadım.
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Aralıklı orucu dene istersen youtubta nidanur Menges diye bir bayan var hem kendi uyguluyor hem de anlatıyor ben onu yaparrak 2 3 haftada 3 kilo verdim ve yediklerime çok dikkat etmediğim halde sende bir dene istersen
(1,367 puan) tarafından
Baktım izledim de canım öğleye kadar hiç bişe yemeyip akşam 6buçuğa kadar istediğinden az az  ye   bol su iç yine 6buçuktan sonra hiç bişey yeme dimi. Emzirdiğim için sabah özellikle yemem gerekiyor sabah 6 danuyanıyo çocuklar
(2,049 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık ki
(1,367 puan) tarafından
10canım
(2,049 puan) tarafından
Yani benim bebeğim 5 buçuk aylık ben bile yapiyorum aralıklı oruç ek gıda vermeye başladığım için.bazen 11 de bazende 12 de kahvalti yapiyorum
(1,367 puan) tarafından
Hmm ya bi de 2yaşında bebeğim olunca direnç düşüyor yoruluyorum sabah 6da uyandıkları için ama denemek lazım tabi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hareket et kızz hareket 
(1,367 puan) tarafından
İki bebekle ediyorum zaten yatsam annee kalk diyor hemen oğlan  müzikli dans yapıyoruz işte şimdilik

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 288 göst.
0 oy
5 cevap 188 göst.
0 oy
12 cevap 227 göst.
0 oy
8 cevap 139 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu

378,966 soru

11,343,700 cevap