0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (248 puan) tarafından

Kızlar malûm herşeyin fiyatı arttı bezler de uçtu 4 aylık bebeğim bu zamana kadar sleepy kullandım ama fiyatı arttı baby turco uygun biraz korkuyorum kullanmaktan pişik ve sızdırma yapıyormuş . Kullanan var mı memnun olan.  Ve bebeği yan etki yapar mı 4 aydan sonra bezin değişmesi 

11 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
Bir farkı yok ikisinin 
-Reklam-
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Denemeden bilemezsin. Ben oğluma bezi bıraktırma ya yakın kullandım gerçekten güzel bi bez. Sleepy gibi kalın da değil daha hafif daha iyi bence. Sleepy bende kullandım kaba ve kalın çok da iyi değil zaten ben en çok molfix sevmiştim
(248 puan) tarafından
Deneyecem ins pişik etmez enfeksiyon falan
0 oy
tarafından
Sleepy e benziyo pişik yapmadı ama sızdırma yapiyo bazen ben biraz gevşek bağlarım ondan kaynaklı da olabilir fena değil sleepyden hiçbir farkı yok kalite olarak bı dene istersen
0 oy
(932 puan) tarafından
Ikisini de kullandım.baby turco dan memnunum.
0 oy
tarafından
Bimin bezini kullan canım bir ara bizi hepsi pişik yaptı tek o yapmamıştı
0 oy
(216 puan) tarafından
Canm bende buyuk oğluma bezi bıraktırmaya yakın aldim gerçekten güzel bez bende hep sleppy kullanmıştım ama bi farkı yok pişik felan da yapmadi simdi 3 aylık oğluma da ondan alicam perşembe günü A 101 e indirime geliyor 
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Bizde ilk slpy ile başladık sonra baby turco ya geçtim bence baby turco bin kat daha iyi slpy de çok güzel ama diğeri daha uygun
0 oy
(119,086 puan) tarafından
bi dene kullanmadan anlayamazsin
0 oy
tarafından
Canım bende Molfix le başlayıp sleepy ile devam edip zamlardan sonra baby turcoya geçtim. Çok bi farki yok. Bebeğinin cildi kabul ettikten sonra sorun yok. 20 li paket al dene memnun kalırsam geç. Ben öyle yaptım
0 oy
(181 puan) tarafından
cok güzel canim ben dogadan kullanıyorum sadece sleepy ye göre bedeni az daha küçük
0 oy
tarafından
Slepyy hiç beğenmemiştim sızdırma yaptı baby turcoda doğadan serisinden mennumun güzel bez pişik ve sızdırma yapmadı bizde 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
7 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 181 göst.
14 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu

378,072 soru

11,316,042 cevap

34,757 kullanıcı

...