+1 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar akşam akşam buraya sardım muhabbet olsun :) kendinizde sevmediğiniz özellik nedir?  ( Öz eleştiri yapalım biraz)

Ben kendimde en çok kararsız oluşumu sevmiyorum. Bir de fikirlerim çok değişiyor bir süre önce doğru gelen şey bir süre sonra doğru gelmiyor. O yüzden kendi fikirlerime güvenemiyorum :)

67 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hoşuma gitmeyen şeyi içimde asla tutamıyorum yalnışı da illa yüzüne vuracağım ister kırılsın ister kırılmasın sivri dilliym az da sevmiyorum bu huyumu doğruları bazen anlatmamak gerek 
(1,685 puan) tarafından
Ya öyle ama ben de susarım hep senin gibi susmayanlarw ozenirim
tarafından
Yok bacım susmada çok konuşmada orta yol makbuldür
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Kararsızlık  çok çabuk ağlamam geliyor rahatsız oluyorum bu durumdan ve atıştığım birine o anda demeyip sonradan aklıma bişiler gelmedi bide çabuk sinirlenmem 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Çok tezcanli olmam birşey olacaksa hemen olmalı 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Asla öfke kontrolüm yok canım kim olursa olsjn agzima geleni sayiyorum psikoloğa gitmem lazım iki pespese küçük bebeden sonra iyice sıyırdım hep erteliyorum 
0 oy
(2 puan) tarafından
Her tartışmada barışma adımı atan kişi olmak.. kendini değersizlestiriyor insan boyle yaparak ama napayım haklı olsam bile küs kalmaktan nefret ediyorum :(
0 oy
(240 puan) tarafından
Ya ben ve seninki aynıymış son cümle hariç :) ikizler burcu musun :)
(1,685 puan) tarafından
Yengeç yükselen ikizle canım :) ay kendime guvenemez oldum bir fikrim oluyor diyorum kesin değişir ilerde :) bazı konularda tabi her şeyde degil
(240 puan) tarafından
Benim de çok değişiyor ama dediğin gibi hayati konular değil de gündelik şeylerde :)
0 oy
tarafından
Çok alinganim herşeyi kafaya takarım
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sabırsızlık 

Bu huyum çok huzursuz eder beni

0 oy
tarafından
Duzen konusunda takintiliyim bunu sevmiyorum. Dilimin ayari yoktur uc dusunup bir konusabilen biri hic olmamadim. Bagimsi bir yapim var kocam dahil kimseye eyvallahim yoktur bu da karsi taraf icin bazen biraz zorlayici olabiliyor.
0 oy
tarafından
Üşengeç ve çekingen olmak bu huylarımi sevmiyorum 
0 oy
tarafından
Aşırı kararsız bir insanım bende sabah bir karar veririm öğlen değişir:) bide çok kafama takarım herseyi aşırı derece de :(
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Küsmemek kussemde kızsamda çok çok büyük bisey olmadıkça unuturum buna sinir oluyorum karşı taraf nasıl olsa küsmez kızmaz diyip her haltı benden bekliyor az kin tut dimi bide ağlamak sinirim üzüntüm göz damlalarıma vuruyor
(1,685 puan) tarafından
Ayyy bu ben
(7,249 puan) tarafından
Ahhaha gel sarılıp ağlayalım balıkmısın sende zaten yine ağlayasım var
0 oy
(350 puan) tarafından
Karşımdaki insanın sinirli anında susmamam. Hemen cevabım hazır. Birde bana haksızlık yapıldığında kendimi savunamam 
0 oy
tarafından

Sinirlenince ağlarim 

Patavatsizim 

Dakiğim 

İnatciyim 

Sabirsizim 

Onun haricin de mükkemmel bir insanim :D

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kindarim  bide bazı şeyleri yani eğer önemliyse benim için takarım çok o maalesef
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Çok ayran gönüllüyüm herşeyden hemen sıkılıyorum birde çok çenem var Allah düşman başına ( eşimin şkayet ettiği tek şey herşeye bi kulp buluyorsun çocukları bile çok sıkıyosun sana bişey söylemeye korkuyorum çok konuşucaksın kavga ederz diye der hep) ama elimde deil :) şimdi bunları yazarken düşünüyorum da aslında daha çook sevmediğim özelliğim var. Canım eşim bana nasıl katlanıyor acaba? :D

0 oy
(1,389 puan) tarafından

Çok ayran gönüllüyüm herşeyden hemen sıkılıyorum birde çok çenem var Allah düşman başına ( eşimin şkayet ettiği tek şey herşeye bi kulp buluyorsun çocukları bile çok sıkıyosun sana bişey söylemeye korkuyorum çok konuşucaksın kavga ederz diye der hep) ama elimde deil :) şimdi bunları yazarken düşünüyorum da aslında daha çook sevmediğim özelliğim var. Canım eşim bana nasıl katlanıyor acaba? :D

0 oy
(316 puan) tarafından
Aşırı fevri çıkışlarım var birde ne hikmetse kocama çok kin beslerim:) aslında öyle bir yapım varmı kararsziim :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Deger verdigim kendimi acip, dostca yaklastigim insanin kotulugunu yanlisini asla unutmam. Biter benim icin asla eskisi gibi olamaz. Ister pisman olsun ayagima kapansin. Bana gore kirilan bardaktan su icilmez artik. Esimde hep kindarsin der. Hayir bu kin dgl unutamamak. Ailesi icin dio bunu :)
0 oy
(15,166 puan) tarafından
Fazla fedakar olmam 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 674 göst.
0 oy
29 cevap 461 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 225 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu