+1 oy
961 göst.
Diğer kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar akşam akşam buraya sardım muhabbet olsun :) kendinizde sevmediğiniz özellik nedir?  ( Öz eleştiri yapalım biraz)

Ben kendimde en çok kararsız oluşumu sevmiyorum. Bir de fikirlerim çok değişiyor bir süre önce doğru gelen şey bir süre sonra doğru gelmiyor. O yüzden kendi fikirlerime güvenemiyorum :)

67 Cevaplar

0 oy
(1,845 puan) tarafından
Biri birşey dediyse onu kafama baya takıyorum . Bir de mesela herkesin kendi düşüncesi diyip geçmiyorum yada nasıl anlatıyım ispat etmeyi seviyorum . Sanki biraz herkesin aynı düşüncede olması için çabalıyorum . Mesela biri işte saçın güzel değil dese bence güzel bak böyle daha kötü , böyle mi olsaydı , çirkin mi duyuruyorum , bak çok güzel dimi tarzı şeyler diyorum senin tarzın o benim tarzım bu diyip geçemiyorum mesela . Kendime sinirlendim şuan sksmsmsfnj
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından
Bende asiri kararsız bi insanim hic sevmiyorum bu huyumu bide hemen aglarm asla tutamam ve cok cok takintiklym en ufak seyleri kafamda buyutuyorm ama engel olamiyorum hic bi zaman ici rahat akisina birakan  bi insan olamadim ya cok kotu bi sey 
0 oy
tarafından
Yapılan kötülüğü hiç bir zaman unutmam, kin tutarım. Ve biriyle tartıştığım zaman çok açık sözlğyümdğr onu da hiç sevmem 
0 oy
tarafından
Bazen gereksiz yere aniden sinirleniyorum sonra pişman oluyorum birde kendimden başka herkesi düşünüyorum ama kendime gelince hep erteliyorum yani biraz kendime önem vermiyorum bu iki huyumu hiç sevmiyorum 
0 oy
(581 puan) tarafından

Duygusal olmam ve Kilom :(((

0 oy
tarafından
İçime atıyorum bazen. Ama patlarsam da çok kötü kalp kırıyorum dengesizlik işte ,
0 oy
(249 puan) tarafından
Takıntı ve ayrıntıcilik malesef 
0 oy
tarafından
Hazır cevap değilim. O an o kişiye cevap veremiyorum haklı olduğum halde ama sonra günlerce kendi kendime kavga ediyorum şunu deseydim bunu deseydim diye. 

Ve çok fedakar biriyim buda iyi bişey değil bence.
0 oy
tarafından
Çabuk kızmak alınganlık inatçılık dik başlılık ben sanırım kendimide sevmiyorum 
0 oy
(155 puan) tarafından
Çabuk kirilmak herşeye hemen inanamak 
0 oy
tarafından
Çok yufka yürekliyim kimseye karşı kin besleyemiyorum bu huyumu hiç sevmiyorum 
0 oy
(337 puan) tarafından
Sinirime ofkeme yenik dusmem bazen bı geliyorlar bana 10 dakka kadar ortalığı yıkıyorum bilinçsizce sonra geçiyor 
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Hazır cevap oluşumu birde patavatsızlığımı sevmiyorum herşeyi dan diye söylerim 
0 oy
(125 puan) tarafından
Alinganlik, sabirsizlik, ani sinirlenme ve kincilik hepsinden de nefret ediyorum ha bibde inat var tabi
0 oy
(410 puan) tarafından
Gün içerisinde yaşadıklarımı rüyamda görmek

Fazla sabırlı davranmak

Çok iyi niyet

Anlayamamak

...
0 oy
(45 puan) tarafından
Sinirlenince dişlerimi sıkıyorum. Sırf bu yüzden 2 tane dişim kırıldı 
0 oy
tarafından

Kinciyim mesela o kişi konuşur unuturum ama herhengi bir kavgada yine eski şeyler aklıma gelir 

Aşırı pimporik bu huyundan nefret ediyorum 
Bide sinirli 
0 oy
(97 puan) tarafından
Takıntılıyım kagada çok kuruyorum 
0 oy
(435 puan) tarafından
Dik duramamak hiç bir konuda :(
0 oy
(61 puan) tarafından
Asiri fedakarim 7 yıldır evliyim kaynanamin esimin minnet altındayım kimsem yok ne konu ne komsu butun aile silindi gibi birtek telefon görüşmesi yapiyorum oda 2 senedir birtek anneme gidiyorum ve simdu onuda engellemeye çalışıyorlar esimin aklına giriyorlar

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 674 göst.
0 oy
29 cevap 461 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 225 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 613 göst.
9 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,834 puan) tarafından soruldu