+1 oy
958 göst.
Diğer kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar akşam akşam buraya sardım muhabbet olsun :) kendinizde sevmediğiniz özellik nedir?  ( Öz eleştiri yapalım biraz)

Ben kendimde en çok kararsız oluşumu sevmiyorum. Bir de fikirlerim çok değişiyor bir süre önce doğru gelen şey bir süre sonra doğru gelmiyor. O yüzden kendi fikirlerime güvenemiyorum :)

67 Cevaplar

+3 oy
(2,555 puan) tarafından
Aglamak herseye agliyorum ya bide asiri herseyi kafama takiyorum gercekten cok sinir oluyorum bu huylarima
(416 puan) tarafından
Oy buda var bende
(1,685 puan) tarafından
Ay bunlar çok yipratir
(416 puan) tarafından
Aynen öyle balık burcuyum
(2,555 puan) tarafından
Oğlağım burcla alakası varmı bilmiyorum bazen biri bisey diyor kendi kendime gece icimden konusuyorum deli gibiyim ya gamsız biri olmayı cok isterdim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bana yapılan kötülükleri çok çabuk unutmam 
(1,685 puan) tarafından
Ayy nick arkadaşım :) :) :) olsun canım kötülük yapmaktan iyidir :)
(416 puan) tarafından
Artıladim seni aynısını yazacaktim
(116 puan) tarafından
Ben de hiç unutmamam. Bu da k tü bence.
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Sinirlenmem olurdu herhalde
(1,685 puan) tarafından
Ay evet o kötü gerçekten bu aralar o da var bende :)
0 oy
tarafından
Benimde aşırı merhamet ve vicdanlı olusum. 
(1,685 puan) tarafından
Olsun canım merhametten zarar gelmez :) dünyayı iyilik kurtaracak :) derler
(836 puan) tarafından
Bence o öyle deil. Enayi yerine çok koyulursun o zaman da
(1,685 puan) tarafından
Öyle ama kötü insan olmaktan iyidir dimi
tarafından
Evet enayi yerine koyuyorlar hiç kin gutmem insanlara bana kötülük yapsınlar başına bişey geldiği zaman yada agladiklari zaman hepsi siliniyor bende merhamet yapıyorum hiç iyi bişey değil.
0 oy
(520 puan) tarafından
Bende herseyden cok cabuk sıkılıyorum bu huyumu hiç sevmiyorm 
(1,685 puan) tarafından
Değişiklik iyidir ama her zaman değişiklik de olmuyor
(520 puan) tarafından
Aynn canım her zamn iyi olmuyor
0 oy
tarafından
Kinci oluşumu hiç sevmiyorum, biri bişey yapınca illa karşılığını verecem
(1,685 puan) tarafından
Bazen öyle yaranirsin canım
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Hepsini seviyom kiz vallahi pambik gibiyim :D
(1,685 puan) tarafından
Ohhh mis valla ne güzelmiş :)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Elimin ağırlığı. Bide kararsızlığm ama fikir konusunda değil bişey alırken fln 
(1,685 puan) tarafından
Yavaş misin :) aynen o kötü cnm biraz ya özelikle çocuk falan varken. Ay bende de var o konuda kararszlik iğrenç bir şey
(4,889 puan) tarafından
Ya aslında hallediyorum öyle böyle hani etrafimdakilerde şaşırıyor herşeyi halledişime çünkü ikiz bebelerim var. Ama yapım bu yani değişmiyor napiyiimmm
0 oy
tarafından
Bana yapilan kötülüğü hayatta unutmam 
(1,685 puan) tarafından
İntikammm diyorsun:)
0 oy
(15,835 puan) tarafından
Çenemi tutamamak. Aslında hem iyi bisi hem kötü bisi. Önceden saygı çerçevesi içinde karşılık vermeye çalışıyordum ama evlendikten sonra ağzımı bozdurdular bana hazır cevap oldum. Karşımdaki kişinin kalbi kırılır mi kırılmaz mi diye dusunmeden aklimdan geceni yapistiriyorum
(1,685 puan) tarafından
Kız öyle yaparsan yaranirsin bu devirde ben çenemi tutarım kimseye laf etmem kötülük de yapsalar ama yaranamam kimseye
(15,835 puan) tarafından
Kiz bende yaranamıyorum ki. Sadece kendimi ezdirmemek için karşılık veriyorum ve bu zorlarına gidiyor saygisiz oluyorum bu sefer
(1,685 puan) tarafından
İşte ben de ezdiriyorum ezdikce eziyorlae sen saygısız olsan da onlara göre çekinirler en azından benden kimse cekinmez
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Offf o bendede var aşırı kararsızlik :D
(1,685 puan) tarafından
Eşim çıldıracak artık :)
(44,603 puan) tarafından
Aynen aynen Hele bısey alicam diyelim dışarda hemen der tamam artık bi saat düşünür artık bumu şumu diye :D
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Önemli önemsiz herşeyi çok takmak en sevmediğim huyumdur
(1,685 puan) tarafından
Ay evet insanı yer bitirir canım yaa
0 oy
tarafından
Bende de o kararsızlık var canım malesef bir de gördüğüm duyduğum her ne olursa olsun ağlamam 
(1,685 puan) tarafından
Ay duygusallık da insanı çok yıpratıyor gerçekten bazen sert mizacli olmak gerekiyor hayatta
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Asiri sinirliyim hemencecik sinirlenip agzima geleni soyluyorum bazen yok yere biseyler soyledigimi farkedip ozur diliyorum ☺️
(1,685 puan) tarafından
Hatani farkediyoesan güzel cnm gerçekten kötü özellik çabuk sinirlenmek ya
(1,150 puan) tarafından
Yok canim haksızlık yaptiysam ozur dilerim kalp kirmayi hic sevmiyorum kiriyorsamda sonuna kadar ugrasirim duzeltmek icin
0 oy
tarafından
Aynen bende asiri kararsizim alicagim seyi 2 kere degistiririm herkese sorarim bide biraz fazla yuksek konusurum hic sevmiyom bu huylari degistiremiyozda ne yapak bide fazla kinliyimdir yapilan seyi unutmam ama biraz bu huyumu torpuledim
(1,685 puan) tarafından
Hahahah al aynilari bende var eşim diyor sesin apartman girişinden duyuluyor. Oysaki kızımla oynuyorum ahahahsh
0 oy
tarafından
Herşeyin hemn olmasni istiyorum 
(1,685 puan) tarafından
Bu da seni yipratir bazen akışına bırakmak lazım ama çoğu zaman yapamıyoruz al benden de o kdr
0 oy
(763 puan) tarafından
Kinciyim fazlasiyla o yuzden yapilan yada söylenen hicbiseyi unutmuyorum. Ve karsimda ki ailem bile olsa eskisi gibi olamiyorum. Eşim hariç..
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Herkesi kafaya yakarım 

Ve aşırı sinirliyim
0 oy
(62 puan) tarafından
 çok bağırarak konuşuyorum düzeltmeyw çalışıyorum sakin ve akıcı konuşmak istiyorum  ama höbö höbö kro gibi konuşuyorum 
(1,685 puan) tarafından
Ahahah heyecanlı birisin o zaman
(62 puan) tarafından
:) bilmiyorum ki ama normal ortamlarda da yapıyorum bunu hiç güzel bi durum değil çok utanıyorum höt  höt konuşmaktan
(1,685 puan) tarafından
Kız ben de çok yaparm onu yaa sonra aklıma gelirse farkeder sem bir iki dk düzeltirim sonra yine devam :)
(62 puan) tarafından
ayyynennn bide çevremde herkes çok sakin yani arkadaşlarım çok göze batıyorum sonra çekiliyorum hemen kabuğuma konuşmamaya çalışıyorum tabi 2 aydır minikte olsa düzelme var konuşmamaya çalılıyorum bide bebekte büyütüyorum 2 kat dikkatnesiyorum ama bakalım
0 oy
(119,070 puan) tarafından
gerginken dudaklarimi issirmama ayar oluyom
(1,685 puan) tarafından
Ayy acısını kendinden çıkarıyor desene stresle

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 672 göst.
0 oy
29 cevap 456 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu
0 oy