+2 oy
923 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
merhaba kızlar,

bir konuda fikirlerinize ihtiyacim var.

Esimin annesini hatta baba ve kardesini de  sevemiyorum gormek bile istemiyorum. sebebi annesi cok kotu kalpli birisi surekli esime beni kotuler bir donem eger evde iş yapmiyorsa boşan bile dedi ( ona gore ben evde yatiyorum hic is yapmiyorum) oysaki bes dakka bos durdugumu bilmem evde de onlara gittigimde de. o da beni sevmiyor biliyorum ama ben kendimi sevdirmeye cok calistim olmadi maalesef. ben de artik biraktim ben de onlri sevmemeye bsladim. bir hastalik olsa asla beni sormaz gecmis olsun demez. evlerine gidince nasilsin iyi misin diye hatir bile sormazlar ailecek. yani ben ailemden boyle gormedim ve baslarda cok sasiriyordum ama artik alistim. sevmedigim icin de hic gormek istemiyorum yaptigi kotulukler aklima geliyor. kimseyi kirmayan hep iyi olsun diye dusunen biriyimdir ama beni bile cileden cikardilar kendime bile bazen kiziyorum boyle biri degilsin diye. boyle insanlarla nasil gecim olur ne yapilmasi gerekir 

26 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından

Valla kaynana bu mükemmel melek de olsa sevilmez cnm :D 

-Reklam-
0 oy
(119,149 puan) tarafından
seveni gormedim daha 
(53 puan) tarafından
Benn seviyorum artk bri var :Dd
0 oy
tarafından
Akışına bırak bende kaynanamı nefret etmem ama asla sevemiyorum çünkü onlarin sevgisi yapmacik
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Elden ne gelir başa geçmişse

0 oy
(156 puan) tarafından
Yazıyı okuyamadım tam ama sevgi karşılıklıdır Bnde kaynanam beni sever sağ olsun bende onu seviyorum illa sevmedigim huyları oluyor ama sevdiğim de var onun da bana öyle sevdiği huylarım da var sevmedigi de bazen o gormuyo bazen ben görmüyorum bazı şeyleri geçinip gidiyoruz çok şükür ama tabi ailesinde hiç sevmedigim kişilerde var huy olarak insan olarak herkesi seviyorum ama şu dünyada sevmedigim yok pozitif bakıyorum ben biraz ☺️
0 oy
tarafından
Eşinin ailesi sevmek zorunda değilsin gittiğinde konuşmasan bile saygısızlık etme bak onun annesi seni kötülüyormuş sen onun yaptığını yapma ki eşinin gözündeki değerin artsın. Böylece eşimde o doldurmuşlar gelmez anlar bazı şeyleri
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşin annesini takmiyorsa sen de takma :D
0 oy
tarafından
Sevmek zorunda değiliz ama saygı göstermek zorundayız 
0 oy
(97 puan) tarafından
Onların sana davrandığı gibi davran emin ol severler ama boşver en iyisi ızak dur çok lazım degiller en iyisi bile kötü eş tarafının 
0 oy
(507 puan) tarafından
Bende sevmiyorum hiç birini cnn. Hep çıkarcılar. Iftira atarlar çok kötü.neyse takmiyorum boşver mesafe köy sende 
0 oy
(247 puan) tarafından
Valla bende bazen darılıyorum ama bi tarafı o kadar saf ve temiz ki kayınvalidemin o yüzden kıyamıyorum dışım çok kötü bi kaç gündür hamileyim bide oğlum var karanfil kaynatıp suyunu getirdi bana gargara yap iyi gelir diye karşı apt da oturuyo ne bileyim sonra diyorum kendi ailemde de oluyo sorun diyip benimsedim açıkçası ama oda iyi niyetli olduğu için öyle olmasa tabi ki farklı olurdu sağolsun Allah razı olsun burda okudukça farkediyorum yani benim kayinvalidem anne gibi davraniyo
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bence sen biraz fazla evham yapmışsın :) senin şu kafaya taktığın kdr emin ol onlar seni zerre takmıyordur sevmiyor olabilirler sende onları sevmiyorsundr ama nedn kafana takıyosun ki. Okurken güldüm kendi kendime benm eşimin ailesi de bana karşı başından beri soğuklar bende onlara karşı öyleyim hiç de umrmda deil ama normlde baksan kaynvalidem melek gibi kadın oğlunu kıskanıyor benden :) kafama takardım eskiden ama artk umrmda olmuyor 
0 oy
(561 puan) tarafından
Hiç bişey yapma boşa kürek çekersin sevmemeye devam arkadaşım sorsalarda yaoacagini yapiyo insanlar halini hatrini soranda iki yüzlü öbürü de benim bi kaynım iyi bi gorumcem kaynim benden bir yaş küçük gorumcemde 19 unda kaynanam sagolsun çok çektirdi kaynatam bisey cektirmedi ama o da laflariyla insanin ömrünü yiyor gittigimizde hosgeldin nasılsın falan der ama en son gittigimizde şoyle bi olay yaşadım oğlum var benim epilepsi hastası erken doğdu kasık fıtığı falan var bir bucuk yasinda ama 9 aylik bebek gibi desteksiz oturamiyo fizik tedaviye ihtiyaci var bide neyse gittik esim bizi birakip gece arkadaslarinin yanına çıktı ayni yerde oturuyoruz ya koltuk kanepe farki var sadece kaynanamla birinin kızı öbürünün gelini oluyomuş onu konusuyolar adam gelininden memnun değilmiş bende oglumu oynatiyorum o ara tuttu sanki bizim gelinler bizim ayakkabimizi mi siliyo keşke de onun kızını alsaydık en azından çocuk böyle olmazdi dedi bende ordayim ha herseyi duyuyorum nuktum tutuldu rabbim dedim ya bana boyle bi derdi veren sensin başkasına vermeye gucunmu yetmeyecek sanki sana havale ediyorum dedim bıraktım . Yani velhasıl kelam bazi insanlar kendileri yapiyolar snrada gelin şöyle gelin boyle 3 senelik evliyim üçüncü kez hamilelik yasiyorum ilk i düşük oldu ikinci oglum aimdi kizima hamileyim bana kaynatam şeyda çocuk edemiyo dedi ben yaratacakmişim gibi tövbe estağfurullah kaynanada uluorta yerde meyve vermeyen agacin başı beklenmez dedi şimdi oğlumu kucaklarina alip hic bişey olmamış gibi seviyolar ilk düşüğüm de kaynanamin yuzunden oldu hemde geldi gitti kavgaya tutuştu benimle surat asmalar laf sokmalar derken ben dayandim ama o dayanamadı Allah onada sorsun
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Valla yazini okumadim kendilerini sevdirsinler sevelim bi garezimiz yok durduk yere kimse kimseden nefret etmez elbet vardir nedeni
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sevmedim sevemedim sevmicem (= kocamı çok seviyorum öyle anadan nasil çıkmış şaşırıyorum bazen :)
0 oy
(5,954 puan) tarafından

Sevmedim sevemedim sevmicem (= kocamı çok seviyorum öyle anadan nasil çıkmış şaşırıyorum bazen :)

0 oy
(53 puan) tarafından
Ben de tam tersi esimin tüm ailesini sevyrm onlarda beni :) ama tbki kotulukler konusmlr davranislar durumlari degstrr.
0 oy
tarafından
Sevmeyebilirsin çok normal. Ama nefret etme işler o zaman daha zor olur. Mecburi görüşmeleri bir şekilde atlatirsin
0 oy
(12,894 puan) tarafından
Boyle bir aileyi kimse sevmez 

Sende görüşme mesafe koy bayram da seyran da git
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Yapılması gereken şey çok basit UZAK DUR başka da bı şey yapma Allah iyi insanlarla karşılaştırsın 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 210 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 349 göst.
12 Şubat 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 274 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,266 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,927 cevap

34,775 kullanıcı

...