0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
tarafından kapalı

İki aylık oğlum var maşallah uykuya hasret kaliyorum yatmıyor beyfendi yatmiyorsa size sardım bende bı fikrinizi alayım 

Kızlar gorumcemin dört yaşında kızı var maşallahı var zeka seviyesi çok yüksek bir görseniz büyümüşte küçülmüş o kadar zeki bir çocuk ki bazen sok oluyorum bu yaşta bu zeka diye defalarca görumceme bu çocuğu eğitime ver değerlendir dedim yok dedi göz olurmuş nazar olurmuş her neyse gelelim meseleye zekasını farklı kullanıyor çok küfür ediyor kız erkek ayrımı yapmam ama heleki kız çocuğu tüylerim diken diken oluyor ve bunu oğlumun yanında yapıyor annesine vuruyor o kadar inatçı okadar inatçı ki bazen benim çocuğum olmadığı için şükür etmiyor değilim kufurlerine annesi hiç bir şey demiyor geçende afedersiniz bilmem ne çocukları demiş anneside marifetmis gibi çekip guruba atmış bende açtım oğlum duymuş ne anlama geldiğini bilmeden tekrar ediyor diline dolanmış ve ben küfür etmesini istemiyorum akşam onlardaydik fark ettim ki o ne yapıyorsa oğlumda aynısını yapıyor bana vuruyor tabi oda çocuk ama annesi babası engel olmuyor oğlumda kuzenini çok seviyor siz olsanız bir araya getirirmisiniz 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
tarafından
Onun gibi çocuğum iyi ki yok dediniz ya .o çocuk o küfürü anne karnında öğrenmedi.anasindan.babasindan öğrenmiştir..bunun yanlış olduğunu anlatan belliki bir aileside yok .büyük ihtimalle küfür ettiğinde guluyolardir..ki çocukta iyi bisiy yaptığını dusunuyo..senin yerinde olsam çocuğumla bir araya getirmem nesefa koy....
(337 puan) tarafından
İnatçı diye dedim asiri hemde
tarafından
Valla cnm çocuğuna küfür ettiğinde normal karsilayan bir kadın inatlicida öğretmiştir..
(337 puan) tarafından
Bilmiyorum ama açıyorum o kadar zeki bir çocuk ki
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 659 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu

380,491 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı

...