+1 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Bir yere gidiyoruz durum atmak istiyorum annem hep tartisiyor goren nerdesiniz diye ariyor diyor ya bizim nerde oldugumuzdan kime ne diyorum gittigim her yeri burnumdan getiriyor 8e giden yigeni bile ariyor kiskancligindan nerdesiniz diye herkes atiyor biz kimseye bise demiyoruz annem cok saf onlara bise demiyor bana her lafi diyor bazen sinirleniyorum enesin yanina geri gidecem bi daha da goremiceksiniz beni sende milletinle mutlu ol diyorum ya biktim artik sıkıldım bunaliyorum baski altinda durmaktan pazartesi gunu cocugun asisi vardi saglik ocagina gittim sonrada lise arkadasimla bulustuk yillardir bulusmuyorduk 1 saat cafe de oturduk biseler yedik yengem gormus hemen dayimi aramis dayimda hemen annemi aramis niye gonderiyosun basina bir is gelirse ben karismam bi daha diye dayimda yillar once bosandi komsumuzun kizini almisti annemin o kadar parasini yedi 25 tane ceyrek borcu var bize hala  da alma pesindeler

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayy zaten şu her yaptığınızı yediğinizi içtiğinizi paylaşma durumlarınız özenti özenti...
-Reklam-
+1 oy
(421 puan) tarafından
Gerçekten ne yorumlar yapmışsınız atar atar duruma dünya üzerinde bi bu kadın mi durum yapıyor gittiği yeri falan bunlar çok normal sosyal medyayı aktif kullanmayan mi var şimdi boşver milletin dediğini nasıl davranmak istiyorsan ne yapmak istiyorsan millete mi dert olmuş attigin fotoğraflar sen böyle mutlu oluyorsan at kimseyi de umursama 
(1,776 puan) tarafından
Kendileri atmıyordur eminim
+1 oy
tarafından
Dayını ara de ki bana laf söyleyene kadar aldığın 25 tane çeyreği yap de 
tarafından
O laf yapar ceyrekleri isteyince para mi var der
tarafından
Zorlayın canım ne kadar rahat insanlar var ya ben olsam sürekli söylerim her ay yapsın 1 yada 2 tane
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Sen de atmayıver duruma

Sanki çok mühim bir meseleymiş gibi üşenmeyip post açmışsın. 
tarafından
Benim icin onemli olan durum degil milletin lafiyla bana annemin laf soylemesi baski yapmasi
tarafından
Kendilerde atiyor herkes atiyor biz kimseye bose soramiyoz
(3,162 puan) tarafından
Bişeyleri duruma atmak zorunda mısın kardeşim. Annen istemiyor belli ki. İsteyenle atarsın istemeyeni ne diye zorlamaya çalışıyorsun.
tarafından
Annem millet nerdesiniz diye ariyor diye istemiyor
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Annen de bastırılmış bi insan. Takıyo haliyle kim.ne der e yalanda söyleyemiyor. Dayının yaptığı cahillik. Annene kırılma ve onunlayken paylaşım yapma. Kadın da onla bunla muhattap olmak zorunda kalmaz. 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ya ister atar ister atmaz sorun atmasımı ya ordakilerin bu kadar hayatının içine burnunu sokmasını sorun etmiyorsunuzda kızın durumunumu sorun ediyorsunuz canım sende kapat onlara durumunu bakmasınlar keyfine bak
tarafından
Ben bosandim diye herkes eziyor annemi dolduruyorlar geri esime gidecem deyincede yine ben suclu oluyorum ben hicbi zamn hakli olmadim onlarin gozunde
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yanlış bilmiyorsam eşinden ayrisin sanırım annen seni korumak istiyor bence. 
tarafından
Korumak icin degil millet nerdesiniz diye soruyor diye
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Sosyal medyam yok öyle wp ye de çok nadir öyle dini birseyler atarım. Mesela bıyeri geziyorum Doga resmi hoşuma gitti engeli başarım rahatsız olacaklarıma koyarsam koyarım:). Yani engelleyin o kişileri o şekilde atın madem veya en fazla annenizle atmayın siz atarkende engelleyin görmesini istemediklerinizi atın çok istiyorsanız. Annen böyle biri demekki değişmez. Millete de ne dertse işte sanane yani kim nerde istedigiyle olur. Annemde gelip bana o şekilde hesap sormaz yani o da çok sacma 
0 oy
tarafından
O liselere durumunu kapat canım arkadaşların falan görsün sadece anneni dolduranlara kapat bence 
0 oy
(481 puan) tarafından
Millete neymiş sizin nerde olduğunuz ya hele o 8e giden çocuğun araması ne demek ne düşermiş ona? Ya durumlarını onlara kapat yada ararlarsa açmayın cevap vermeyin
0 oy
(394 puan) tarafından
Yengene sinir oldum hemen yetiştirmiş dayına onlara ne ise annenin tepkisidec saçma
0 oy
(394 puan) tarafından
Yengene sinir oldum hemen yetiştirmiş dayına onlara ne ise annenin tepkisidec saçma... Olmuş........
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Bunun icin annenle tartismaya gerek yok diye dusunuyorum çok paylasmak istiyorsan çıkar onları durumunu görmesin 
0 oy
(119,463 puan) tarafından
sense rahatsiz olduklarindan gizle durumunu
0 oy
tarafından
Ya valla benim annem de öyle :D atma der çünkü attığım zaman zehir oluyor bize gerçekten 
tarafından
He nereye gitsek arabaya binince basliyor
tarafından
Sen de atma canm boşver onunla olan yerlerde atma gönlü olsun
0 oy
(1,776 puan) tarafından

3.şahısların zamanında hayatınıza müdahale etmesine çok izin verilmiş o yüzden. O da annenden geçiyor bu cesareti o vermiş akrabalarına

tarafından
Benim annem babam hic bir zaman savunmadi ki bizi biz hep ezildik
0 oy
tarafından
Madem huylarini bilip ille de paylaşacağım diyorsun onlara kapat bari. Bende hic hazzetmem kime ne benim ne yaptığımdan diye ama paylaşana da bişey demem yani.
tarafından
Zaten sadece wp snap kullaniyorum snapta hic tanidik yok
tarafından
Eee nerden biliyorlar o zman .
tarafından
Wpden goruyorlar
0 oy
tarafından
Atarsın kardeşim kimsenin karışmaya hakkı yok kimene bizene yani 
0 oy
tarafından
Çok saçma ya atarsın atarsın durum yani kime ne  tatlım kimsenin sana karışmaması lazım 13-14 yaşında çocuk olsan neyse kocaman insansın çocuğunda olmuş millete ne ki ben anlamadim ben bu durumu sanki uygunsuz bir yerde görülüyor da ondan ona ondan ona haber veriliyor kime ne ya gündüz vakti arkadaşınla bulusmussun ne varmış bunda ben hiç anlamadım niye bu kadar taktiklarini 
tarafından
14 yasindan da cok buyuk degilim 19 yasindayim ama bunu yasla bi alakasi yok
tarafından
Sonuçta evli çocuk sahibi birisin tatlım yani sizinkiler çok abaartmis tamam yengen falan bazen akrabalar kıskançlığı dan yapıyor öyle annenin tepkisini koyması lazım sen kötü birşey yapmiyorsun yani çocuk gibi onların dediklerine mi uyacaksin ona bakarsan ilk nişanlaninca bende nişanlımla fotoğraf atmıştım neyse amcam da yengemde söylenmiş çok yakınmışiz yanak yanağa foto atmisiz falan filan babamla anneme bizimkiler direk tepkisini koymuş biz gördük gayet normal resim diye sonra yengemin kızı nişanlandı kendi bikinili sarmaş dolaş foto atmış nişanlısınla bize ne herkes kendi kızının yaptığını görmez kıskançlıktan sana kabahat bulur bunu sizinkiler in tepkisini koyması lazım yoksa herkes konuşur yani ben kızıma güveniyorum gündüz vakti arkadaşınla buluştu ise ne olmuş desin direk millete laf ettirmesin annenle güzelce konuş bence sen böyle yaptıkça bize yuklenen çok olur diye gerçekten öyle ama seni kötü göstermeye çalışıyorlar anladığım kadarıyla annen resti çeksin ben kızıma güveniyorum ne var söylenip durmayın desin yani

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Trknyvz25 (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 234 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 402 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (766 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...