+1 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ben iki takım normal altlı üstlü gecelik aldım hastane için lohusa takımı almadım sonradan giyemem diye ama geçen hastanede gördüm bi çok kişide vardı şart mı böyle olması 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok kız ne şartı. Şart falan değil en iyisini yapmışsın doğumun ne zaman peki normal mi bir de 
(220 puan) tarafından
Bu hafta sonu sezeryan olacak inşallah
tarafından
Polarlı pijama takımı bir takım bile olsa mutlaka al. İnsan doğumdan sonra donuyor resmen ve kış ayındayız. Seni sıcacık tutar
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Tabikide şart değil. Ben almıştım ama sadece fotoğraf da kullandım.  Çokta kullanışlı değil günlük hayatta giyilir ama dantel bebeği rahatsız ediyor diye giymiyorum. O yüzden sade alman daha iyi
0 oy
tarafından
Lohusa geceliği giymeyende ne bileyim hastanede resmim bile yok
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende iki doğumumda da normal gecelik koydum. Daha rahat ve sonrasında kullanışlı 
0 oy
(3,880 puan) tarafından
3. Sezeryanim olacak en iyisini  yapmışsın canim. Ben de 2 tane altli ustlu penye takim aldim ustune de uzun bir hırka  götür 2  de corap ohhhh mis... 2. Gecelik takimini da emin ol hastahanede giymeyeceksin zaten:D 
0 oy
tarafından
Hayır şart değil 
0 oy
(450 puan) tarafından
Yoo niye şart olsun ben de önden açılmalı alt üst pijama takımı aldım emzirirken sıkıntı olmasın gerisi önemli değil 
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Ay niye şart olsun :) ben pijama bile almadım evde çok var diye. Terletmeyecek rahat bir tane seçtim götürdüm. Üstüne de mis gibi polar sabahlık giydim miiss :D
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Onu düğmeli aldim 1 tane 1 tane de normal iyiki oyle almışım cok rahat ettim 
0 oy
(394 puan) tarafından
Onu düğmeli olsun yeter emzirirken kolay olur cann normal gecelikte pijama takımı da olur
0 oy
(741 puan) tarafından
Foto cekılmıcekse sart değil.d
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yok canim iyi ki almamissin ilk dogumda heves edip aldım  bosuna almışım  2. De normal pijama aldim simdi de aynisini yaptim  daha sonra da kullanmak icin en ideali normal pijama
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Bende öyle yaptım bişey olmadı önü düğmeli tercih etseydin rahat ederdin.
0 oy
tarafından
Ben gecelik bile giymedim o kadar götürdüm gerek kalmadı normal günlük kıyafet ile doğuma girdim öyle çıktım ertesi gün sabah evime geldim gecelik önemli değil bence
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Pijama takımı önü düğmeli olcak miss çok rahat ben rahatlığa önem veririm 
0 oy
tarafından
Yok kız bn almamıştım
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Vlla aynn bnde senin gbi yaptım gttm 6 takım aldm oğlum 7 aylık olacak nrdeyse hala gyiyom çok boşladim da kendimi :((
0 oy
(665 puan) tarafından

image

bak bunu aldım ben hem gecelik hem lohusalık şimdide tunik niyetine altıda var hahaha çok amaçlı.

(665 puan) tarafından
Emzirmek için üstten açılıyor çok rahat...
0 oy
tarafından
Yok kız bende almadım  
0 oy
(299 puan) tarafından

Ben aniden hastaneye gittim canım. Bırak lohusa takımını, terziye verdiğim pijama takımımı bile alamadım. Annemin kendi evinden getirdiği çiçekli donlarından giydim düşün yani :D sen kendin ne ile rahat edeceksen onu al yanına. O anki psikolojin ile görünüşten çok rahatını düşünüyorsun çünkü sadece

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 405 göst.
15 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 751 göst.
0 oy
13 cevap 199 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 949 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu