0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından

Uygulamaya göre 5 Mayıs doğum gözüküyor ilk gebeliğim 

Nasıl ne kadar almalıyım elbiseleri şimdilik bikac takım var sadece oda hevesle gebeliği öğrendiğimde aldıklarım 

Bide çanta ne zaman hazırlanmalı neler olmalı tecrübelerinizi paylaşır mısınız  bide 26 haftalık olucaz bikac gün sonra şimdiden teşekkürler :)

9 Cevaplar

0 oy
(118,473 puan) tarafından
riskin yoksa 32 33 de hazirls cantani
(112 puan) tarafından
Şimdilik herşey yolunda şükür
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Bende 27w2 haftalık gebeyim Nisan ortası görünüyor doğum ama her ihtimale karşı yavaş yavaş bu haftadan sonra kıyafetleri yikicam ütü yapıp yerleştirilen çantayı da 30 dan sonra hazirlicam . Ev temizliği de yavaş yavaş yapıyorum sonradan insan ağırlaşıyor çünkü . Kıyafetleri de hep mevsimlik penye ve yelekleri var muslin battaniyeleri polarlari bir tane battaniyesi her ihtimale karşı . Şimdiden hepmizin hayırlı doğumları olur inşallah
(112 puan) tarafından
Aminn inşallah
İnsan bilemiyor napacagini ya
Etrafımda hep çok alma diyorlar bilemedim
(743 puan) tarafından
Ben sadece muslin battaniye ve hastane çıkışı aldım . Çünkü ilk oğlumun sakladigim bir sürü kıyafeti var tertemiz onları giydiricem inşallah . Bence de çok alma alırsan da büyük al biraz çünkü çok çabuk büyüyorlar
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benimde 1 mayis gozukuyir 3.bu erkek diyer oglumdan kalma bi dunya esya var pek bisey almayacam daha hazirlamadim biseyini erken diye 2 3 tane 0 3 ay takimla 1  kundak alacam sadece 
(112 puan) tarafından
Ne güzel hazır herşeyiniz :)
Çantada neler olmalı
(1,921 puan) tarafından
Normal oldugu icin ben hastanede hic yatmadim diyer cocuklarimda da sabaha karsi dogurdum oglenine ciktim onun icin yine de 2 takim bebege  cictl citli badi 2 de kundak koydum bi kalin battaniye kundagimda biri kan falan oluyor ister istemez bebek bezi islak mendil kendim icin gogus ucu kremi hasta bezi ped esofman yelek mutlaka camasir koy fazladan esofmaninda falza koy 1 tane ne olur ne olmaz
0 oy
tarafından
8 Mayıs'ta doğdu kızım.bu aylarda başlamıştım.en azından hastane çantanı hazır et ufaktan
0 oy
(2,226 puan) tarafından
bizde 28 haftalık olucaz

kıyafetleri bitti sayılır çok bir şey almadım ben zıbınları kaldı sadece kıyafet olarak 

pusetini dolabını almadım yavaş yavaş tamamlıcaz inşallah bakalım 

30 da nasipse yıkayıp ütüleyeceğim 32 de de çantayı hazır etmeyi düşünüyorum

şampuan krem vs onları alacağım 

çantaya da ne olur ne olmaz belki hastanede kalırız diye kıyafet koyacağım fazlası ile 
(112 puan) tarafından
Bizden tersten başladık :) dolabı beşiği arabası hazir kıyafetleri yok oğluşumunn :)
(2,226 puan) tarafından
ama büyük şeyler aradan çıkınca gerisi daha kolay oluyor ya ☺️☺️
şimdi düşünüyorum dolabını arabasını nasıl alcaz diye araba konusunda biraz kararsızım şuan fiyatlardan dolayı kaba arabaları da sevmiyorum
0 oy
(1,828 puan) tarafından

Post üste çıksın ben kışın doğurmuştum bilmiyorum o yüzden :) nerde oturuyorsun bilmiyorum ama geçen sene Haziran'da Ankara'da daha uzun kollu giyiyorduk.

Çanta da 30dan sonra hazirlayabilirsin

0 oy
(4,109 puan) tarafından

34 haftalık oldum daha çantam hazır değil senin haftalardayken bende diyordum 30 da her şeyi hazır edeceğim diye hiç düşündüğüm gibi ilerlemedi ya:angel: yıkamayı bitirdim ütüleyip hazırlarım Bi kaç güne insallah :)

0 oy
(8,841 puan) tarafından
İlk bebegim Nisan da doğdu 03 36 ay uzun kollu takımlar aldım 8 10 tane falan 6 9 9 12 ay yazlık kısa kollu takımlar tulumları aldım 
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Benim Sezaryen olacağım belliydi ben 35te falan yaptım çantamı. Nisan da doğum yaptım kalin battaniye de aldım başlarda bende az almıştım elbise ama yetmedi kaldı ki benim cocugum kusan bir bebek değildi ama her altını açtığımda isedigi için yetmiyordu :D 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 667 göst.
23 Ocak 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Abutnur (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
0 oy
7 cevap 341 göst.
11 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,995 puan) tarafından soruldu

374,569 soru

11,202,403 cevap

34,499 kullanıcı

...