0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından

Kızlar annem bizi yanlız büyüttü 

Evet çok mücadele etti annemi çok seviyorum
Ona çok düşkünüm ama bazen çevreme çok imreniyorum . Saçma gelecek belki ama bekarken de annem böyle sofra kursun yemek yapsn oturup yiyeym çok isterdim. Hiç yapmaz şimdi de evine gitsem de yapmaz bana yaptırır yada dışardan isteyelim der.
Küçükken okul üniformami hep kendim utulerdm ilkokulda bile yemekleri temizliği ben yapardım küçük yasta yemek yapmaya başladım hem okudum hem çalıştım işten eve geldiğim de bile yemekleri ben yapardm .  Çok imreniyorum kayın validem mesela kızları koca Koca kızlar çaylarını yemeklerini önlerine götürür hastalanınca başlarında uyur çorba yapar..ben hasta olunca da annem hiç çorba yaptığını hatırlamam bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum baba sevgisi görmedim keske anne ilgisiyle buyuseydim çok isterdim doğum yaptım evimde kayınvalidem on gün kalacağına annem kalsaydı o baksaydi bana bencillik diyebilirsin saçma bulabilirsiniz belki sadece içimi döktüm teşekkür ederim ♥️

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım annen olduğuna şükret bence evet gönül neler ister ama bazen olmuyor işte en azından annen var olmayanlar napsın 
(20 puan) tarafından
Dediğim gibi gerçekten annemi seviyorum sadece imreniyorum canım
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bencil değilsin erken büyümüşsün şartlardan dolayı haklısın insan çocuk olmak istiyor büyüsen bile ilgi bekliyorsun. Annen sana göre ilgili de olsa ben de ütümü yapar süpürge açtıysa siler giderdim ilkokulda hem de o zamanlar ev hanımıydı
(20 puan) tarafından
Büyüyünce özellikle farklı bir ailenin içine girince çok daha etkisini gösterdi çünkü etrafımda ki herkes samimiyetsiz en Ufak şey bile beni mutlu edebilir arayıp kızım  kahvaltı kurdum gel dese bile dünyalar benim olucak
(13,202 puan) tarafından
Öyle kuzum sen yap anne kahvaltı hazırladım gel ye diye belki zamanla alışır
(20 puan) tarafından
Yapıyorum bu yaşıma kadar hiç saygısızlık etmem çok el üstünde tutarım annem hep ben senden razıyım allahta senden razı olsun der
0 oy
(784 puan) tarafından
Annenden bişeyler beklemen içler acısı 

Sen koy birlikte yiyin 

Millet annesi yok diye neler neler verirdi olsun diye 

Sende annen sofra kursun oturayım derdindesin

Bu yedi yabanci değil senin ANNEN 
tarafından
Yani bu yazıdan sadece yemek soframi anladınız ya kız anne ilgisinden bahsediyor bir çok konu anlatmış siz sofraya yemeğe takmissiniz
(20 puan) tarafından
Evet hanımefendi onun derdindeyim.
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Ne demek istediğini anladım içimizde büyümeyen çocuk hep var. Ama onları sar cocuklarinla kendi ailenle çok şükür annenlesin yine telafi edicek zamaniniz olur artık şu anki ana bakmak lazım ama tabi insanın aklına gelir ara ara bize çok normal olan başkasın lüks gibi görünebilir.
(20 puan) tarafından
Evet öyle sadece içimi döktüm yani imreniyorum önceden çokta takmazdim ama evlenince daha bı bekliyo insan bilmiyorum belki bencillikten başka bişey değil
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Tamameen  haklisin canim  valls benim annem yaoar hakkini yiyemem kurban olurum anama hemde alkolik babama rağmen hiç bırakmadı bizi rabbim cenneti nasip etsin anneme 
(20 puan) tarafından
Amin Allah başımızdan eksik etmesin ♥️
(1,009 puan) tarafından
Amin canım senin annenide
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Benim annemde öyle canım çocukluğumdada genç kızlığımdada ve hala hiçbir şeyimle ilgilenmedi okula yırtık etekle giderdim alıpta dikmezdi bir veli toplantıma gelmezdi bende o zamanlar çocuk aklımla hep arkadaşlarımın annelerine imrenirdim sevgizsizlik ilgisizlik çok zor bi çocuk için büyüsende bi yanın hep kırık:(
(20 puan) tarafından
Evet işte tam olarak böyle eksik hissediyorum evet annem var çok seviyorum ama eksik hissediyorum imreniyorum
(7,543 puan) tarafından
Ben bunun etkisiylemi bilmiyorum ama kızıma o kadar bağlandımki herşeyi ile o kadar ilgilendimki galiba buda ters tepti şuan kızım 13 yaşında ama hala bir çok şeyi kendisi yapamıyor buda benim onun yerine herşeyi ile ilgilenmemden kaynaklandı sanırım bilemiyorum neyin doğru olduğunu:(
0 oy
tarafından
Ben seni okadar iyi anlıyorum ki senden daha kötüdür belki benim durumum annenin sadece var olması ve ile annelik olmuyor bende çok imreniyorum bu durumu yaşamayan bilemez ben aynı zamanda şiddette görüyordum bazı insanlarda bu duygu olmuyor malesef hele evlenince arkanda dağ gibi annen dursun istiyorsun bir sayfa dolusu yazabilirim 
(20 puan) tarafından
Birilerinin beni anlaması o kadar iyi hissettirdi ki yukarda bı hanımefendi sofra derdindesin yazmış ne diyeyim ki öyle anlasınlar.. teşekkür ederim ♥️
tarafından
Rica ederim istediğin zaman bana yazabilirsin
(20 puan) tarafından
Çok sağol

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 826 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 936 göst.
26 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy