0 oy
1,734 göst.
Aile kategorisinde (2,165 puan) tarafından

Kaynanam yine geldi bize. Geçen defa da buraya yazmıştım yine geldi artık çok bunaldım ya işlerim vardı bitirip uyuyacaktim bune Allah aşkına ya bana dua edin uzak cookkkk uzaklara gideyim lütfen. Bunlarla aynı mahallede oturmak bile istemiyorum çok bunaldım çünkü zırt bırt gelmesinden. Allah başka dert vermesin tabi ama boyleside hiç çekilmiyor. Çocuğumu uyuttum bende biraz dinleneyim dedim yine geldi yahu senin evin yokmu be kadın :angry:

23 Cevaplar

+2 oy
(119,001 puan) tarafından

kapiyi acmamak senin elindr olan bisi demi :) bide gelme demek

tarafından
Sevda konu ile alakasız birsey sorcam :))))) 31 haftada idin sende sanırım ya benim.bebegim ustte göbek deliğinde  ağrı oluyor sende de öyle birsey oldumu :( alt karnım boş bebek komple midemde
(7,791 puan) tarafından
Katılıyorum sevdaya
benimkide assagada malesef yaa yarin dr gel dedi bakalim ne diycek heo assagada hissediyom keske ustte olsa
tarafından
Aşağıda olunca ağrı aşağı bastırıyor değil mi. Bende yukarıda olduğu için göbek bölgesi sanırım bugün ağrı çektim çok:( oy oy ana olmak ne zor
vallaha cok bastiriyi assaga geldi geliyo gibi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İki erkek annesi bi kaynana adayı olarak bu yazdığına çok üzüldüm 
(5,252 puan) tarafından
Bende 2 buçuk sene aynı sokakta karşı karşıya oturdum ışığımı takip ederdi bi rahat yoktu çeken bilir şimdi başka sokaktayım daha rahatım bide sürekli çağırırdı yeni evliydim kocamla bi rahat bırakmazdı gezsen gezdiğimize laf ederdi evliliğimin içine ettiler şimdi düzelemiyoruz eşimle
(3,376 puan) tarafından
Kim ne derse desin ya hergün herğün elinsaf e bari gelsin birlik otursun işi gücü yok mu bunun yemektir evdr kocadr çoluk çocgu misafri nie hergün kaçıp geliyo
tarafından
Oğlum var ama gitmem hergun hergun o ne ya. Kim olursa olsun hergun başkasının evine gidilmez. Eskide kaldı orası benim oğlumun evi muhabbeti, onlar artık ayrı bir aile ve orası onların evi ha onlar cagirirsa belki ama benim yapım bu zaten sürekli birilerine gitmeyi sevmem .
(2,165 puan) tarafından
Yaşayan anlar canm benim halimden. Valla bilmiyorum kocası var ama evde küçük çocuk yok torunları var kızları oğlanları var arada onlar gelir giderler ama çoğunlukla bize gelmeyi kovalıyor
(2,165 puan) tarafından
Aysnr kesinlikle öyle bende asla gitmem beni çağırdıklari hâlde gitmiyorum ben ne işim var oğlumun kızımın evinde evlenmişler ki yanlız kalsınlar ben niye sürekli ortalarina oturayım
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhhhahahahahaha keyfin içine eden kaynana 
(2,165 puan) tarafından
Hiç sorma ya sjsjsjsjsj
+1 oy
(784 puan) tarafından
Ya kızlar öyle açma bilmem soyle diyenleriiniz oluyor klavye arkasından çok basit 

Yüzyüze gelince öyle olmuyor işte 

Kadıncagz nasıl desin Allah aşkına 
(2,165 puan) tarafından
Öyle bacim desem derim ama eşimin de hatri bende var çoğu zaman da onun için susuyorum işte
(784 puan) tarafından
Canım benim bizim hayatimizda mükemmel değil kaynana ile kalıyorum neler çekiyorum bı bilsen pskolojikmen cokusteyim ama eşimin hatrina susuyorum napalim daha kalkıp terslesek sonu boşanma olacak biliyorum Allah bize sabır versin
+1 oy
(2,798 puan) tarafından
inşallah uzaklara gidersin canım  kafan rahat olur 

Her gün çekilmez vallahi
(2,165 puan) tarafından
Amin inşallah canm ya hiç çekilmiyor inan ki film izlemek istesem izleyemiyorum
0 oy
tarafından
Söyleseydin.  Çocuk uyudu bende az yorgunum.uzanagim dinlenmem lazim diye . 

Buraya yazdıklarınızın bence şikayetçi olduğunuz kişilerede  belirtin sessiz kalmayın. 
(2,165 puan) tarafından
Haklısın... Ama eşim de evde onun yanında da söylemek istemiyorum açıkça gelme diyemem ayıp olur ama inan artık çok sıkıldım bu durumdan
tarafından
Esin evde ise daha iyi ya kuzum de çok yoruldum az uzanacagim ana oğul oturup sohbet etsinler madem. :) surekli geliyorsa ayıp olacak bie durum yok çünkü
(2,165 puan) tarafından
Öyle canm valla şimdi pasta attım pişiyor güya duş alacaktım fırsat bulamıyorum ki
0 oy
(912 puan) tarafından

Allah sabır versin hiç sevmiyorum böyle çat kapı gelenleri :ermm:

(2,165 puan) tarafından
Evet amin. Ben mesela asla gitmem kimsenin evine böyle birden
0 oy
(140 puan) tarafından
Gelsin kuzum sen yine uzan dinlen kendi evin sanki nolcak çok çok önüne bi tabak yemek bi bardak çay verirsin 
(5,269 puan) tarafından
Ohaaa yaa psikolojisimi.bozuk nedr
(2,165 puan) tarafından
Galiba var bir bozukluk bilemiyorum
(5,269 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun syle vlaa yoksa çok çekersin inşşalah uzak bireylere taşınırsnz
(2,165 puan) tarafından
Amin canm benim zaten kendi evimis değil kiradayim ben bu şekilde kendimi avutuyorum
(5,269 puan) tarafından
Bnde kiradayım bzde taşınacaz bu aylarda resmen gun sayıyorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Anne gece uyumadij uyuyacağım yarin gel deseydin. 

Habersiz gelme de. 

Kapıyı acma.
(2,165 puan) tarafından
Ahh keşke böyle yapabilsem sadece buraya kendimi atıyorum stresimi atmak için
(7,791 puan) tarafından
O zmn ceker durursun. Derdini demeyen derman bulamaz
(2,165 puan) tarafından
İmali konuşmayi düşünüyorum kızım sana söylüyorum gelinim sen anla gibisinden direk de pat diye yüzüne demem eşimin azda olsa hatri vardır bende
0 oy
tarafından
Müsait değilim lafı bire çiksa ağzından devamı gelir aslında 
(2,165 puan) tarafından
Evet canm haklısın ah ah cidden bunaldım
tarafından
Daha bunalmamişsin. Gerçekten bunaldığın gün söylersin
(2,165 puan) tarafından
İnşallah eşime söylüyorm ama nafile
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Su hayatta en sevmedgm seylerden biridir habersiz gelinmesi.ikinciside sürekli gelinmesi.anam olsa hergun hergun cekemem kmseyi uyucan dinl3ncen ya zaten sabahtan maraton gibi basliyoruz.
(2,165 puan) tarafından
Kız kesinlikle öz anam da olsa ben yine aynı şekilde tepki vercektim ve benim annem doğumda 1 ay geldi kaldı bizde eşim Allah var asla bişey demedi çok hoş davrandı ben anneme anne artık gidebilirsin ben bakıyorum bebeğe dedim sen düşün evde biri oldu mu insan rahat edemiyor
0 oy
tarafından
Yanındayken devir kıçını yat 
(2,165 puan) tarafından
Şuan uzanmisim desem:)
tarafından
Ohh ne güzel:)
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bende uyucaktım de yada uyuyordum de cnım daha ćok cekersun susarsan
(2,165 puan) tarafından
Aslında susan biride değilim ama şimdi birden de kaynanama gelme desem Kötü olan ben olurum diye susyorum
(7,197 puan) tarafından
Gelme degil canım haberim olsaydıyla baßlayan cumleler kur gelmesin demiyoruz ki buyursun gelsin ama insan bi arar sana gelmek istiyorum duye bende yatmiştım keşke arasaydin 1 saat sonra gel derdim biraz yorgunum de mesela
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Senin evin onun oğlunun evi. 
(2,165 puan) tarafından
Teşekkürler bulut
(3,162 puan) tarafından
Benim anlamadığım bir nokta yok bulut tercüme etmişsin de. Annesi ya evlendiği kişinin başının üstünde  olması gerekir her gün de gelebilir. Bunun lafı edilmez.
tarafından
Niye hiç kimsenin ozel hayatı yokmu özel hayata saygı pardon? Saçma düşünüyorsunuz herkesin kendi fikri
(2,165 puan) tarafından
Deran tabiki eşimin annesi sonuç olarak gelmesin demiyorum ama soğudum ben bazı şeylerden dolayı yani anlamadan etmeden yargılamayin ya. O yüzden sürekli gelmesine de tahammül edemiyorum maalesef ki
(2,165 puan) tarafından
Bulut kesinlikle canm haklısın özel hayat diye bişey var sürekli misafirle uğrasilmaz ki yani bizimde işimiz gücümüz var evde durup da kaynanamin bekçiliğini mi yapcam kusura bakmasın da kimse ben bunun için evlenmedim ki
0 oy
(206 puan) tarafından
Canım biz bırak aynı mahalleyi aynı sitede oturuyoruz kapılar karşi karşı aynı bahçede yani. Çöp dökmeye çıksa bize uğrar ekmek almaya gider yine uğrar bide birinci kattayiz inip çıkmak kolay hep gelir. Bı yere gitse balkondan seslenir. Seni en iyi ben anlarım herhalde Allah bize hayırlı kapılar açsın
(2,165 puan) tarafından
Aminn canm benim gerçekten çok zor
0 oy
(155 puan) tarafından
Sonuçta kaynanan gelecek sevmiyor olabilirsin ama saygı duymak zorundasın  basın sikissa yada hasta olsan ilk çağıracagin insan o değil mi yada bir yere gitmen gerekecek çocuğunu bırakmak zorunda kalacaksın bunlarıda düşünerek yaz bence
(2,165 puan) tarafından
Hiç bırakmadım bebeğimi hiç aramadım zaten aramama fırsat vermiyor ki bizden çıktığı yok.ayrica saygısızlık yapmış olsam şimdiye çoktan bin kez kovmustum evimden. Demekki saygımi bozmuyorum ki susyorum ama sustukça da bunalıyorum
0 oy
(598 puan) tarafından
Söyle anne gelmeden önce haber et ara bende ona göre kendimi ayarlar çağırırım de müsait olamıyorum de yada kapıyı açma uyuyodum de
(2,165 puan) tarafından
Ben evde yanlız olsam açmam ki kuzum eşimin evde olduğu zamanlara o saatlerde geliyor
0 oy
(192 puan) tarafından
Benim kaynana hayatta gelmez 1 buçuk senedir evliyim 3 kere falan geldi :) 
(2,165 puan) tarafından
Benimde annem gelmez en son 4 ay oldu geleli
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Ayyy çok haklısın o ne öyle yaa ben bunalrım oyle 2 3 ayda bi ancak gelyorlar ne gerek var bide sen eşinle konuş ben olsam sylerim vallahı 
(2,165 puan) tarafından
Çok söyledm cnm benim ama eşimde ben ne yapabilirim diyor annemin düşünmesi gerek kız.biz yeni evliyken bile Çat kapı gelirdi sen düşün
(5,269 puan) tarafından
Ayy o nee oyoe bende şahsen rahatsz olurum gerçektn çok sıkıcı
(2,165 puan) tarafından
Öyle işte..
0 oy
(156 puan) tarafından
Ben rahat Siz olmuyorum hiç kaynanamın yani aksine gelmeyince kusuyorum sorun bende mi neyse a☺️ ama tabi şu var biz arkadaş gibiyiz kaynanamla yanında uzanırım ederim yani öyle bi sorun yok siz demekki anlaşamıyorsunuz canm 
(2,165 puan) tarafından
Aramızda bir sorun yok ama soğudum kendisinden evlendiğimde hicbirsey takmadı bana doğum yaptım yine takmadı bebeğime bir bez bile almadı o yüzden sevemiyorum kendisini
(156 puan) tarafından
Canm illa bisey alması gerekmiyor böyle beklentiler  yapma boş ver kaynana adı üstünde sevilmezmis ama o acıdan bakma bence alıyorsa kendi torunu almıyorsa da ben bisey almak sevgiyi göstermez ki boşver sen kafana takma bunlar için bosu boşuna kuruntu yapıp üzme güzl canını olumlu dünya bugün varız yarın yoguz bazı şeyleri görmemek gerek

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 247 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 394 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 596 göst.