0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Kızlar hastanedeyim 5 gün önce yogun kanamayla geldi eşi aşagıdaymış çok korkuyorum 26+2 dogum yapan var mı bu haftada yaşadı mı bebeginiz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım korusun canım inşallah bir şey olmaz sağlıkla sağ salim kucağına alırsın 
(294 puan) tarafından
Amin canım çok korkutuyo inan dua et nolur
tarafından
Dua edecem canım Rabbım sana bağışlasın inşallah sağlıkla gelir kuzucuk korkma bol bol dua et sende kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Arkadasimin kizi erken doğdu 7 ay var yok arasiydi doktorlar çok zor yasamaya bilir dediler şimdi 1 yaşında 3 ay kuvezde kaldi
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım .... yanlış bilgilendirmek istemem ama 24 haftadan sonra erkn doğum olduğunu bebeklerin iyi olduğunu duymuştum hamileliğimde.... O yüzden çanta hazırlamam söylenmişti her ihtimale karşı .....
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım kuzenim 28 haftalık doğum yaptı ikiz çok şükür suan 2 yasındalar
0 oy
(112 puan) tarafından

Rabbim korusun inşallah

Ben 22 haftalık ölü doğum yaptım doktorlara yalvarmistim kuveze alın yaşasın diye o zaman bana 25-26 haftalık olursa yapabilirdik ama haftan küçük yaşamaz demişlerdi kuzenimde aynı şekilde erken doğum yaptı tansiyondan bikac ay kuvezde kaldı şükür kızı şimdi 3 yaşına gircek 
Rabbim sana bağışlasın yüreğini ferah tut bol bol dua et ❤️ hayırlı haberler verirsin inşallah
(7,208 puan) tarafından
Kuveze almayıp nerde duruyor peki cocuk
(112 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım
(7,208 puan) tarafından
Yani bebeğe hiç şans vermediler şimdi acını desip soruyorum ama cevap vermek istemezsen saygı duyarım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Benim kanama su vs olmadı ama 27. Haftada aşırı sancım başladı doğum yapacak kadar ilaç tedavisi gördüm evde yattım sürekli çok şükür 40+1 de doğurdum inşallah sağ salim zamanında doğar bebeğin
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Benim ilk doğumum da benle birlikte doğum yapan biri vardı 29 haftalık doğum yaptı oğlu bebeği 3 4 ya kuvozde kaldi şuan 21 aylık oldu masallah. Arkadaş.olduk hâlen görüşürüz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin bebeği 26 haftalık dogdu 3 ameliyat oldu yaşıyo canım 5 aylık oldu Allah şifa versin inşallah canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
4 cevap 92 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.

381,362 soru

11,417,373 cevap

34,968 kullanıcı

...