0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Oğlum tek çocuk bı iki sene daha yaomayi düşünmüyorum.etrafimizda yaşıtı çok yok olsada anneleri çalışıyor çocuklar babannekerine gidiyor gorusemiyorlar.. gene bı arkadaşımız geçen sene oyun grubuna vermiş 2ay dili açıldı paylaşmayı öğrendi dedi esimde verelim dedi 2:3saatligine . Çok konusamiyir tabi biz anlıyoruz da harflerin hepsini bilir rakamları esletirme yapar hatta ingilizce bile sayiyo bazı şeyleri .k r g harflerini söyleyemiyor oyuzden kelime cümle kurması yok .iyi gelir mi bide haftada 2:3sefer gitsin dedik fiyatlardan haberi olan varmı

8 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Oyun grubunu bilmiyorum ama kreşe gönderin mutlaka çok faydası oluyor
(385 puan) tarafından
Kreş için çok küçük geliyor da etkisini görürsek devamı gelir anca
(6,203 puan) tarafından
Kreş normalde 0-3yas sizin orda büyük ihtimalle anaokulu direk
(385 puan) tarafından
Evet canm 0-3oyun grubu 3yas üstü anaokulu
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Valla haberim yok da 3 buçuk 4 de bende vermeyi düşünüyorum
0 oy
tarafından
Oyun grupları etkili oluyor ama şu dönem.icin vermeyin zaten her yer hastalik.kayniuor çocuğunuz surekli hasta olacak bu sefer hastaneden çıkamıyor insan . Yazında eğlence anne oyun grupları oluyor onlara katılabilirsiniz,
(385 puan) tarafından
Biz heray çıkamıyoruz zaten canm hastaneden .
0 oy
(1,859 puan) tarafından
fiyatları bilmiyorum canım ben ama çocuğun sosyalleşmesi dil gelişimine iyi gelecektir. çevremde fayda gören çok oldu. oyun grubu olmasa bile kreş vs. gibi yaşıt çocuklarla iletişime geçebileceği bir yere gitmesi çok iyi olur. 
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Kreşte öğretmenlik yapmış biri olarak söylüyorum faydası olur ama hastalıklara açık ol canım 

Mesela kreşte bıri hapşu dese hepsi hastalaniyordu 

Kışın hastalık geçitiyle geçiyor yani 

Kuzenimin çocukları gidiyor şu anda biri 5 biri 6 yaşında ne zaman konuşsak hastalar 

Ama çok şeyde öğrendiler 
(385 puan) tarafından
Canm biz heray hastayız evde durdukça bile boğaz enfeksiyonu oluyiruz . Bari birseuker ogrensinde olsun modundayiz
(1,982 puan) tarafından
O zaman gönder canım paylaşmayı öğrenir arkadaşları olur sıkılmaz etkinlikler yaparlar eğlenirler

Benim oglumda 26 aylık 4 yaşında istiyorum bende inşallah vermek
0 oy
tarafından
Bence de gönder çok faydalı özgüveni yüksek olur 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben 2 bucuk yasinda haftanin 3 gunu 2 saat krese gonderiyordum cok faydali oldu 3 yasinda yeni sezonda tam zamanli krese basladi
0 oy
(119,153 puan) tarafından
valla biz haftada 1 kez krese gonderiyoz bi kac aydir ingilizce bu kres herseyi ogrendi renkler sayilar harfler cok faydali

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 241 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 186 göst.