0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (2,014 puan) tarafından
Kızlar kızım 10, 5 aylık yazın çok gezdim her yerde uyurdu zaten küçüktü ama şimdi asla kendi yatağından başka bi yerde uyumak istemiyo, sonrada uyuyamadığı için ağlıyor. Eşim biraz rahatsızdı bugün salonda yatalım dedim salonda bile uyumadı çocuk sanki başka birinin evi. Kıyametler koptu. Bi iki defa da öyle dedeme gitmiştim orda öğle uykusuna yatırayım dedim asla uyumak istemedi, sonrada uyumadığı için ağlamaya başladı. Balkona çıkıp bebek arabasına koydum anında uyudu. Çocuğu böyle olan anneler varmı ben nasıl alıştırıcam. Yazın gezeriz tozarız diye hayallerim vardı sanırım hepsi çöp olacak. 

3 Cevaplar

0 oy
(13,087 puan) tarafından
Pff benimki de öyle asla yatmıyor kizlara söz verdim gelip kalacağım diye 3 ay oldu gidemedim sırf uyumuyor diye rezil olacağıma gitmeyeyim daha iyi
(2,014 puan) tarafından
Ay çok zor gerçekten ya bende yaz bitince hem havalar soğudu hemde öğle uykuları bozulmasın diye gidip bi yerde kalmadım şimdi kara kara düşünüyorum napacam diye. Aslında uykuya çok düşkün bi çocuk ama bu isyankarlığı niye çözemedim :)
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım benim kızımda bizim evden başka yerde uyumaz annemlere giderim mesela orda hic uyumaz oyle oturur o yuzden pek kalmaya gidesim gelmiyor sırf bu yüzden 
(2,014 puan) tarafından
Daha minnacık bebekler şu inatlara bak :)
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Oğlumdan yana tek şanslı olduğum konu bu sanırım.Uykusu gelince her yerde uyur hatta arabaya binince 10 dakika sonra uyur.Masallah diyeyim:)
(2,014 puan) tarafından
Yaaa ne güzel, benim kızımda aslında uykuya çok düşkün arabada hiç sıkıntı yok. Normal arabada saniye sürmez uyuması, bebek arabasında öyle ama başka bi odada başka birinin evinde asla uyumuyor kıyametler kopuyor uykusuzluktan artık napcağını şaşırıyo ama asla uyumuyo
(2,137 puan) tarafından
Keşke iştah konusunda da öyle olsaydı oğlum:))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatma58 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Efsun88 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 544 göst.