0 oy
1,385 göst.
Diğer kategorisinde (548 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar.ben falciya falan inanmam illaki her kesin falciya gitmiştigi vardır.bu gün bı akrabam aradı falciya gitmiş benim içinde baktirmiş kadin az çok evin için bilmiş.sora demiş ki,kadın hamile doğum yapcak ama bı olay olacak eşi vardindirmicak orda bebeğiyle memleketine geri doncek.dedim sacmlama ya ne falcilare gorduk kime ne dediyse yalan çıktı ben inanmıyorum.oda dedi abla sizin evin icindeki tum sorunlari falan bildi bilmem ne.Alalhtan başka kimseye inanamam ama akşam akşam içime kurt dusurdu ya.sizlerle paylaşmak istedim.

22 Cevaplar

0 oy
(295 puan) tarafından
Canım.ne malum o arkadaşın seni kıskkanmadığı bide evinin içini biliyor belki gitmemiştir bile sırf sana nisbet olsun vede seni huzursuz etmek için yalan söylemediği..Çünkü falcılar seni bağlamak için yalan söylerler insanlarda kanar olan yıkılan yuvalara olur...Allah bilir herşeyi kafanı bulandırma günaha girersin inancını zedelersin..O arayan arkadaşının da ağzının payını ver o kim oluyorda senin aile içini bilmediğin birine anlatıyor..senin yerinde olsan dahada evime sokmam birşeyimide anlatmam..
(548 puan) tarafından
Ben İzmir'de arkadas Azerbaycanda ama böyle bir şey yapmasi hoş değil üzüldüm kafamı bulandirdi ne gerek var hamileyim şeker var Allah korusun şeker yukselir aniden bebegime bir şey olur
(295 puan) tarafından
Bak canım kendin diyorsun bana zarar verebulir diye hic düşünme bol bol dua et teokini koy...Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaallah Rabbim
(548 puan) tarafından
Aynen o abimden cekiniyor abim sevemz fal.mal işlerin her defada haram günah der soylucem abime.Amin inşallah.Allahim sonumuzu hayırlı etsin kötü şeylerden korusun cümlemizi
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ona mi kalmış senin adına fal baktırmak. Kıskanmış işte eşini ve seni bunu da kendi uydurmuştur 
(548 puan) tarafından
Tabi canım insaniz illa yalnişimiz olmuştur Allah aff edendir
(5,938 puan) tarafından
Kesinlikle canım Rabbim çok merhametlidir
(548 puan) tarafından
Aynen canım Allah'a açılan eller ediler dualar tövbeler geri cevrilmedi cevrilmezde inşallah
(5,938 puan) tarafından
Amin canım Aminnnnnn
(548 puan) tarafından
Amin ya Rebbel Alemin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 591 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 593 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 823 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

383,506 soru

11,476,655 cevap

35,089 kullanıcı

...