0 oy
1,369 göst.
Diğer kategorisinde (548 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar.ben falciya falan inanmam illaki her kesin falciya gitmiştigi vardır.bu gün bı akrabam aradı falciya gitmiş benim içinde baktirmiş kadin az çok evin için bilmiş.sora demiş ki,kadın hamile doğum yapcak ama bı olay olacak eşi vardindirmicak orda bebeğiyle memleketine geri doncek.dedim sacmlama ya ne falcilare gorduk kime ne dediyse yalan çıktı ben inanmıyorum.oda dedi abla sizin evin icindeki tum sorunlari falan bildi bilmem ne.Alalhtan başka kimseye inanamam ama akşam akşam içime kurt dusurdu ya.sizlerle paylaşmak istedim.

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Boyle bir durumda akrabaya kizardim . Ona ne ki benim icin fal baktiriyor . Asla da gitmedim falciya kesinlikle de inanmam 
tarafından
bende gitmedim gitmemde ayrica cok dogru ona ne senin evinden senden
(548 puan) tarafından
Ben asla inanmam çünkü bı falcı yüzünden benim arkadaş boşanmamnin eşiğinden dondi kadin ortalığı karıştırdı gul gibi yuvasin yikiyodu az kalsin
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Gunahtır haramdır boşver in bunları içinize kurt düşürmüşseniz inanmışsınız yoksa niye kurt düşsün 
(548 puan) tarafından
Ya ***** oylt şeyler dediki geçmişte olanlardan hamileyime bide evhamli oldugumu biliyo
0 oy
tarafından
Hayatimda gitmedim arkadaslarla tl falan indirip bakiyoduk bi ara ama simdi yapmiyoruz
(548 puan) tarafından
Ben kahve falina baktiridm oda bizim.komsuydu öylesine
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Geleceği Allahtan başka kimse bilemez içini ferah tut 
(548 puan) tarafından
Allah'ım büyük ondan baska ilah yokrur ***** sinir etdi beni
0 oy
tarafından
Valh canm bende innanamam ama bildikleri dogrumu  kendi sizi ariyan yaaln söylüyor 
(548 puan) tarafından
O ***** ona denenlere inanmis banada anlatdi dedim sacmalama ben inanıyorum kız nasil.yemin ediyordu
tarafından
Canm :D  kimmiş falcı bizede baksın ozamn :D
(548 puan) tarafından
Canım birde bizim memlekette yasak fal bakana direk hapis bu nerden bulmus *****
tarafından
::) parayla bakmış acabaa
(548 puan) tarafından
Tabi canım bulmuş birakirmi
0 oy
tarafından
Bana yapılsa söylenirdim ona düşmedi benm evimin içi sakın böyle bilmeye kapılma bsver 
(548 puan) tarafından
Hamileyim evham oldugumu bilir dedim anlatma bana sonum ne olur Allah bilir
tarafından
Bide hamile hamilr anlayçtıyo insan en ufak Bi şeyden etkileniyor bu sylenrmi
(548 puan) tarafından
Etkileniyom esim bazen 2 geliyo gece yatak odama bile korkumdan gecemiyom aramsirae urperiyom
tarafından
Yanlış yapmış
(548 puan) tarafından
İnanmak degil o kadinin lafına ama üzüldüm ne gerek var böyle şeyler ki şekerimde var küçült bı şeye yukseliyo
0 oy
tarafından
Bigun annem fal baktirmis kadin benden bahsetmis gece aynaya bakmaya korkuyo vs diye. Benim fobilerim arasindadir geceleri aynalari fln kapatırım esimle annemden baskasi bilmez bunu. Annemde oyle deyince korkmus bana dedi illa sende baktir. Ben inanmam boyle şeylere. Kadin falimi açtı sen bana pek inanmıycaksn ama ben yinede anlatym dedi basladi anlatmaya. Bi anahtar görüyorum ama ev degil daha ucuz bsey dedi. Yeni motor almistk. Bu anahtar daha sonra büyüyecek dedi ama yine ev degil dedi. Bu faldan snra araba aldik. 21 yada 25 tam anlayamadm ama bi rakam goruym dedi 25 bin lira kredi cektik. Sana ait bi birikimin guvencen olucak kenarda dedi esim yüzükle kolye aldı.. Sonra durdu siz esinle ayrilcaksnz sonra senin cocugn olucak dedi. Ben bi hoppa dedim. Kredi vs ciktikca hep korktm. Snra biz eşimle ayrildik ben 1 ay kadar annemlerde kaldım. Ancak baristk. Bu olaydan 1 yil snrada kizim oldu. Sonra duydum kadina bseyler musallat olms. Belki dpgru bildi belki salladi tuttu bilmiyrn ama benim gözüm korktu
(517 puan) tarafından
Ayyy tüylerim ürperdi okurken canım ya
(548 puan) tarafından
Ben inanmıyorum falciya çünkü gaybi allahtan başka kimse bilmez geçmişi bilirler geleceği bilemezler benim arkadaş bı falciya inandi yuvasına yıkıyordu az daha
tarafından
Ama post açmana yeticek kadar kafa karıştırmış:)
(548 puan) tarafından
Aynen kafami bulandirdi ondan post actim.paylaşmak istedim.yagilamayin beni sadece paylaşmak istedim
0 oy
(324 puan) tarafından
Canm böyle şeylere öncelikle inanama fala inananain ve baktiranin 40 gün boyunca duasi kabul olmaz . Ama ben olsam akrabama kızardın niye benim adıma baktirirsin ki  ne münasebet  .sana kardeş tavsiyesi aklına bile getirme  .akrabanada söyle senin bir daha alet etmesin  kendi gitmiş günaha senide boş yere girdirmesin
(548 puan) tarafından
Kotu oldum ya biliyo ben hamileyim evhamluyim evde tek baş oluyom.cogu zaman dedim kendin naparaan yap bana baktirmak ne benmi dedim
0 oy
(461 puan) tarafından
Çok büyük günah bakılması şakada olsa veya ben inanmıyorum vs deyipte baktırmak bile 

Asla gitmem ki böyle şeylere de inanma kurt düştü faln demissin bence kendini az da olsa inandirmissin
(548 puan) tarafından
İki çocuğu var onlarin üzerine yemin etdi evimizde bı zaman sorun vardı onalri bilmiş bı tuaf oldum ya
(461 puan) tarafından
Olsun ne bilirse bilsin canim dikkatli ol bu konuda insan inanmıyorum diyor ama bi bakmışsın kendini kaptirmissin
(548 puan) tarafından
Allah'ım uzak etsin canım oylelerine firsatw vermesin inşallah
0 oy
tarafından
Akrabanın genisligi ayrı olay senin akrabanın evin içini bilmesi ayrı olay sen zemin hazırlamışsin zaten millet konuşsun dursun diye
(548 puan) tarafından
Akrabam yakın içimi bilir ama.bana baktirmasi bide hamileyim bana demesi bı tuaf oldum
tarafından
Yakın uzak anneye bile anlatma taraftarı değilim ben
(548 puan) tarafından
İnsa bazen boslukta olunca anlatiyo kuzum ben buraya geldim.uzak memeleket den tek basimyadim bı seh oldumu asiliyon telefona derdini anlatıyorsun.yargilanmak için paylaşmadim
tarafından
Yargilamiyorum sadece doğru bulmuyorum bendeki mantık su ailem eğer birşeyleri ogrenirse ben bosanacagim demektir o raddeye gelmedikçe  asla bişey anlatmam evimin içi ben ve kocam bir sadece benim düşüncem böyle Allah kimseye yasatmasin böyle bisey
(548 puan) tarafından
Amin canım inan çaresizlik o kadar zorki.ben yeni gelmiştim ta nerden nereye gelin geldim hep sorunlar etrafında tanıdığım derdimi diyeceğim kimse yok.insan boslukta kalirca derdini paylasiyorsun.Allah kimseyi zorda caresiz birakmasin
0 oy
tarafından
Geçmişi bilebilir ama gelecekten haber veremez inanma canım peygamberlere bile böyle bir üstünlük verilmemişken bizim gibi acizlere neden verilsin gaybı yalnız Allah bilir ..
(548 puan) tarafından
Anlatıyorum ona anlamiyo hep falci ha diyom bak gitme inanma yetmemi bana baktirmiş sinir oldum ya
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Benim takıldığım nokta akraban ne diye senin adina boyle bisey yaptiyor ne alaka bosver inanma. 
(548 puan) tarafından
Ne bilim bu gün ha aradi beni bende halsizdim.uzaniyorudum actim en son ee ne var ne yok kendini anlatı sanada baktırdim dedi falan filan sinir oldum ne alaka ben dedim.sen naparsan yap hata etmsin banada öyle bı dedi insanin ister istemez takiliyon
(1,567 puan) tarafından
Cok tuhaf canim. Yakinlik derecenizi bilemem ama insanin cani cigeri olsun simdi dusundum . Sormadan habersiz baktirmaz kimse. Zatn haram fal. Akrabanda kötü niyet sezdimm bilemicem gunahini da almim ama uzak dur bnce. Harbiden sen ne alaka. Tuhaf yani.
0 oy
(3,151 puan) tarafından
1.si ona ne benden habersiz bana fal baktiriyor?

2.si benim evimdeki sorunu o kisi biliyorsa falciya demedigi ne malum hadi akrabaninda haberi olmasa evde yasadiklarindan deseki falci sunlari dedi dogrumu sende dogru desen bilse neyseee oda bi ihtimal. Ama akraban olaylari biliyomus zaten falci agzindan laf almadigi ne malum??
(548 puan) tarafından
Üzüldüm valla ne bilim
(3,151 puan) tarafından
Hic uzulme yalan belki ne bilcen. Allah huzurumjzu bozmasin de gec.
(548 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun içimi rahatlatin valla
(3,151 puan) tarafından
Rica ederim canim pozitif dusun rabbine sığın ♡
(548 puan) tarafından
Sağ olasin canım benim❤
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benim evimin içinde olanı aileler bile bilmez akraba nasıl biliyor ki 
(548 puan) tarafından
Akraba yakin anamla.detleşmistim oda soylemis her halde
0 oy
tarafından
Fal bakanın da baktıranında 40 gün ibadeti kabul olmazmış. 
(548 puan) tarafından
Sorunum.vardi esimle ki her kesin ailensinde olan şey.ben uzaktayım ya güya merak etmis sonumz nolcak dedim ne olcaksa Allah bilir ben merak etmiyom sen nie meraklisin ki
tarafından
Bence falı bahane etti gibime geliyor senden aile içindeki sorununu öğrenmek için
(548 puan) tarafından
Belki de o abimden çok cekinir eşim ise gitcek gitsin abimj aricam soylucem valla
tarafından
Söyle hem o kadar akrabanın içinde niye sana fal baktırıyor derdi neymiş ne öğrenmek istemiş falcıdan bide böyle düşün. Güya herşeyi biliyor ya o falcı senin hakkında birşeyler öğrenmek istemiş belli
(548 puan) tarafından
Saçma ben inanamam o inanır inan dedim aban anlatma hem ben ne alaka.kelin ilacı olsa ilk once kendi kafasina surer
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Iyı de ne haddine seni sormak Baska derdi mı yokmus yorma oyle seylere takma kafana art niyetli insan oldgnu dusunuyorm karsınddakının bunlar anlatılmaz
(548 puan) tarafından
Ne alaka bende dedim Allah'tan başka kimse yarinkn bile ne olacağını bilemez birde benim takıntılı olduğumu biliyor
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Bundan bi 10 yıl önce kayinvalidem eşim evlenmiyor diye bi hocaya gitmiş yasi 20 lerde filan eşimin ama kayinvalidem evle dirmek istior büyüğü ve küçüğü evli eşimin..hoca demiş oğluna büyü yapmışlar ama merak etme alnında beni olan biri var kaderinde..

Bizsaevgili iken kardeşi görmüş fotomu annesine koşmuş anne bak bu kızın alnında beni var diye..

Ne zaman eşimle tartışıp ayrılsam görümcem "merak etme alnında benin var " derdi

Gelin araba yazısı "alnında beni vardı aldım " yazmıştı eşim 

Benim halen var

Iki tanede kizim :)

(548 puan) tarafından
:))))  dedim akrabama evdemi kalmışim ki bana baktırmisin ee ama hamile ve oğlun olacağını bilmiş ama.yav Allah aşkına dedim kendin naparsan yap beni bulaştırma
0 oy
tarafından
Zamanın da başıma bi iş aldım o konu yüzünden nefret esiyorum sinirlerim tepeme çıkıyor inanma boş ver :(
(548 puan) tarafından
Ben bı arkadasimit uyardim inanma diye şimdi o arkadas benle konusmuyo
0 oy
tarafından
Fala inanmak imani zedeler canım elhamdülillah müslümanız gayb ı ancak allah bilir o ýuzden hiç kafanı bulandırma olacak iş değil onair fasa fiso 
(548 puan) tarafından
Aynen kuzum Allah'a şirk koşmak olur her kesinin yarınınuda sonunda Allah bilir üzüldüm
tarafından
Bosveeerrr hiç takılma öyle şeyeler adamın birine falcı kadın tutmuş karın seni aldatıyor demiş adam da inanmış gitmiş karıyı öldürmüş sen beni nasıl aldatırsın diye sonra öyle bir şey olmadığı çıkmış ortaya masum karısını hiç uğruna gitmiş öldürmüş adam fal böyle tehlikeli işte hem bu dünya için hemde onur dünya için
(548 puan) tarafından
Aynen canım ya diyom eşim beni nie burda varindirmasin Allah ayrılık yazmişsa olur.o ol demeden bir şey olmaz.ben eşimden bosanmak uzereydim ama Allah yıllar sora hamile olmayi nasip etdi bosanmadik
0 oy
tarafından
ona neymiski seninle.ilgili fal baktrio belkide kendisi uyduruo boyle.seylere.inanmayon ya
(548 puan) tarafından
Birde nasıl yemin ediyo çocukları üzerine kadın böyle dedi bilmem kadın demis ben bilirim abime soylucem valla sinir oldum aksam akşam
tarafından
ben olsam agzinin payini veririm onami dusmus benim evimi sagda solda anlatmak
(548 puan) tarafından
Söyledim neymis ben uzaktayım isim sorununuz vardiya ya merak etdim bebekte olcak nasıl olcaksiniz dedim sana ne ya Allah ne yazdisa o olcak
tarafından
benden sana kardes tavsiyesi bu devirde derdini gardasina bile anlatmicaksin
(548 puan) tarafından
Aynen canım benim başıma ne geliyorsa içimin fesat olmamagindan Allah her şeyi görüp bilendir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 589 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 589 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 812 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,360 cevap

34,885 kullanıcı

...