0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (1,439 puan) tarafından
Saliha erdim adında bir bayan var aile danismani cok guzel faydali şeyler anlatıyor bir dinleyin isterseniz 

7 Cevaplar

+1 oy
(299 puan) tarafından
Biz Türk toplumu olarak kötüyü anlatmaya meyilliyiz zaten. İyi evliliği olan da nazar olur korkusuyla burada anlatmaz. İyiyi dinleyince de aman bu da bunu neden anlatıyor deriz. Bazen toplum olarak dertten beslendiğimizi düşünüyorum.  Ancak derdi olacak da öyle yazacak
(1,439 puan) tarafından
Dogru söylüyorsunuz
(299 puan) tarafından
Keşke doğru olmasa ama malesef böyleyiz. Güya Müslüman toplumuz. İyiyi takdir edip, güzele sevinmeliyiz. Ama kötüyü görecek bir şey illa ki buluyoruz
-Reklam-
0 oy
(13 puan) tarafından
Bir söz duymuştum kulağa küpe yapmalik; bir evlilikte sorun varsa %99 u birindeyse bile karşı tarafta %1 kusur vardır. Yani ille de tek taraflı kusur yüzünden değildir önemli olan evlilikte elinden gelenin en iyisini yapmak kusuru her daim karşıda aramamak, birbirine hayat arkadaşı olmak her türlü şartlarda birbirine destek olmak.Aksi taktirde ne siz hayatınızı yaşamış olursunuz ne de karşı tarafa yaşatmış olursunuz.
0 oy
(156 puan) tarafından
Insanlar tahammülsüz olmuş ortam desen zaten kötü 
0 oy
tarafından
Kadın güzel anlatiyorda onun anlattığı gibi davrandığı da bile anlamayacak kocalar var önemli olan oglumuzu imanlı değer veren kıymet bilen şekilde yetiştirmek erkekler çocuk gibi melek olsan kanadın var derler yine yaranamazsin 
(1,439 puan) tarafından
Onada bjr açıklaması var biz kul olarak Allaha bile haksızlık yapıyoruz diyor sana yapılmaz mi diyor tabi bunları hayata geçirmek önemli benim içinde geçerli
tarafından
Ya bu söz ne güzelmiş bende kocama karşı haksızlık yaptığımda kullanayim en iyisi :-D
(1,439 puan) tarafından
sizin söz daha guzelmis
0 oy
tarafından
Önceden bozulan şeyler tamir edilirmiş.  Şimdi ise yenisi alınıyor.  Tıpkı evlilik gibi.. kimse tamir etme derdinde değil.  Boşanmak artık o kadar kolay ki . Iki insan boşandığı zaman arş titrermiş arş.. artık boşanmak hatta evliyken sevgili yapmak boşanmadan kaçmak .. bunlar basit şeyler gibi 
0 oy
tarafından
İnsanlar cok sosyal medyadaki asklara özeniyor sanırım çünkü orda yasanan her seyi gercek sanip evdeki ile sıkıntılar çıkarıyor 
0 oy
tarafından
Canım dinleyelim de kadın bir yerde kendğnden örnek veriyor videosuna denk geldim kadın adam gibi biriyle evlenmiş gerçekten ne güzel sorun biz kadınlarda olsa kendimize çeki düzen veriyoruz ama sorun erkeklerde aldatanı şiddet uygulayını ailesine köle edeni psikolojik şiddet tehdid hepsi erkelerde var küfür hakaret desen cabası yani ben kimseyi dinlemiyorum çünkü eşim hiç değişmiyor inan bana 4 yıldır daha da kötüye gidiyor eee ben ne anladım bu işten
(1,439 puan) tarafından
Aslinda evliligin imtihan olduğunu da soyluyor kader olduğunu ama çekmek zor skintili insani haklısınız erkekler in çoğu boyle
tarafından
Amenna canım hem kader hem mecburiyet okumadık mesleğimiz yok arkamızda duran yok gidecek yerimiz yok işte karışık işler:)
(1,439 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allah herkesin yardımcısı olsun
tarafından
Aynen ALLAH c.c elbet bir kapı açacaktır

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 338 göst.
30 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi bir anne (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 192 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 450 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

379,100 soru

11,348,076 cevap

34,814 kullanıcı

...