0 oy
297 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2,446 puan) tarafından
Aslında kpss odaklansam iyi ama bir kez ipin ucu kaçtı hevesim gitti 

Canım elisiyle uğraşmak istiyo napsam ki bu arada el işi pek bilmem ama ilerltmek istiyorum 

Aklımda kiler makrome ile çanta falan tarzı örüp sevdiklerime hediye etmek 

Etamin pano falan işleme yada havlu 

Tunus işi yelek örme 

Bunlardan hangileri güzel ve öğrenmesi kolay 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gecen hirka ormeye niyetlendim benim istedigim ipin yumagi tane olarak 30 dedi hazir alsam 120lira 4ipte 120 lira 4ip  bana yetmiycegine gire dedim hevesine sokam bidaha hevesleneni opsunler dkdjdjj
(2,446 puan) tarafından
Peki ne yapayım Bacı şöyle habali ve ucuz olsn
tarafından
Durumun varsa evdeki kavanozlari soda siseleini biblo baharat takimi falan yapabilirsin sprey boyalarla en azinda şık olur kullanirsin omurluk
(2,446 puan) tarafından
İpe pahalı diyosun onerdigin için fırça falan daha pahalı ya bacim boya yaparken kendimi de boyarim ben kesin
tarafından
Sprey boyada firca gerekmiyo ki sadece sprey boya
(2,446 puan) tarafından
Düşüneyim tabi once fiyatlarına bakmam lazım
-Reklam-
0 oy
(118,970 puan) tarafından
hic anlamam yaa    
(2,446 puan) tarafından
Usah olmasa kursa giderdim evde de olunca seçenekler bunlar
(118,970 puan) tarafından
netten bakip ahsap boyama falan yapsan
(2,446 puan) tarafından
Ben ahşap boyamayı ortaokulda yaptım da şimdi komşuların yanında elimde iş olmasını istiyorum onlar bıcır kimi makrome den duvar süsü yapiyo kimi patik oruyo kimi amigurjmi tek boş olan henim aslında ordan bu istek dogdu
0 oy
(920 puan) tarafından
Ben netten baka baka önce bebek yeleği ördüm üç tane sonra kendime yelek ördüm 
(2,446 puan) tarafından
Ben başlamayı bilmiyorm hangi kanaldan c
(920 puan) tarafından
Hamarat bebek kanalı fare dişi modeli ni yaptım bire bir oldu
(2,446 puan) tarafından
Tesekkyr ederim cnm
0 oy
(561 puan) tarafından
Amaaannn hepside zor en iyisi yan gelip yatmak dunyanin en guzel hobisidir garanti veriyorum alisinca birajamiyosun bide mutlaka onu dene bisver el işini yelegi örgüyü :D kırk dönüm bostan yan gel yat Osman :D sabah ne yiyecegini düşün kahvaltidan snra oglen ne yiyevegini dusunursun ogleden snrada aksam ne yiyecegini düşünürsün zaman gecer gider :D 
(2,446 puan) tarafından
Eminim başlasam iki güne bırakırım da benimki bı heves
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben olsam kpss çalışırım. Kpss çalışmaya ders çalışıyorum of üf çok zor yapamıyorum atanamam imkansız vs gibi bakarsan sana işkence gibi gelir. Ama ben atanıcam, yeni şeyler öğreniyorum, yapabilirim dersen derece bile yaparsın... Örneğin ben... Sadece 3 ay... Sıfır kpss temel'im vardı. Sadece 3 ayda Türkiye 43. Oldum. Herkes yapamazsın olmaz boşuna uğraşıyorsun çok heveslendin kazanamazsan hayal kırıklığı olur vs dedi dinlemedim.... Özgüveni olmayan insanlarda hayal kırıklığı olur .. başarıda benim başarısızlıkta benim. Kazanamazsan da nerede hata yaptığımı görür yola devam ederim yine çalışırım hiçbir zaman kaybetmiş olmam dedim. Bu kadar uzun niye yazdım. Eğer kpss çalışır stanırsan kendi ayaklaırn üzerinde durursan onun tadı tüm hobilerden daha güzel. Düzenli bir işinin olması sana da özgüven motivasyon verir. Atandıktan sonra maaşın da güzel olur istediğin hobiyi yaparsın. Çünkü paran da olur. Misssssss ben bu kafadayım çok şükür elhamdülillah bin şükür oldu... İyi ki başka şeylerle vakit harcamamışım. Şimdi hem düzenli bir işim düzenli maaşım var. Şimdi istediğim her şeyi yapabilirim. Çünkü hem param hem zamanım var 
(2,446 puan) tarafından
Bizim bölümünün atamasi yok gibi bişey bı ara baya motivasyonum yüksekti memlekete gidip gelmem oglanin hastalanması üstüne boşladim
(2,746 puan) tarafından
Benim içinde öyle diyorlardı. Görümcemde uluslararası ilişkiler mezunu atanamaz dediler 10 milyar maaş alıyor şimdi
(2,446 puan) tarafından
İşletme okumak pişmanlık en ufak umut kırıntısı yok ve hekee bu bölümü açıktan okudu
(2,746 puan) tarafından
Hayırlısı olsun o zaman istemek lazım çünkü
(2,446 puan) tarafından
Kaynak sıkıntısı da yaşıyorum biraz bütün olmamjsliklar üst üste gelince umut sıfır
0 oy
(611 puan) tarafından
Goblen yapabilirsiniz 
(2,446 puan) tarafından
Kız basit çocuk şarkıları Demirlere vuriyosn bu kadar
(611 puan) tarafından
O zaman alt komşum çıkıp geldi çocuk öğrendi sen bı öğrenemedin gözünü seveyim kendine de bize de yapma dedi sanat hayatımı bitirdi.
(2,446 puan) tarafından
Allah seni kız beni guldurdin Rabbim Dr güldürsün benim gibi yetenek fakiri biri yapıyorsa sende yaparsın yeterince onemsememiseindir
(611 puan) tarafından
:) :) Bı ara yine denerim. Bu ara boyamaya goblene sardım bende sessiz sessiz yapıyorum. Sanatımi öyle icra ediyorum
(2,446 puan) tarafından
Goblen bulursam burda bende yapcam
0 oy
tarafından
Kutuları kapla ben bugün yapmaya baslicam
(2,446 puan) tarafından
Kutularla oğlusq etkinlik yapcm
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Etamin seviyorum kendi kendime öğrendim.

Ama zor yani ilk çok zorlanirsin.

Makrome kolay çanta vs yapımı

(2,446 puan) tarafından
Ya aslında nasıl başlanacak model nasıl kurulur oyreten olsa telkirma biliyorum telkirmadann daha kolay diyolar
(27,296 puan) tarafından
YouTube den izle
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Makrome aşırı sıkıcı geliyo bana bide pisliği çok çıkıyo. Etamin havlu yapıp sattım önceki senelerde çok zevkli. Şuan supla örüyorum satıyorum sipariş yokken hediye yapıyorum eşe dosta reklam amaçlı :) 
(2,446 puan) tarafından
Oda güzel su kahverengi iplerden olandan mi
(25,224 puan) tarafından
Yok hayır polyester soft makrome ipi
0 oy
(621 puan) tarafından
Bence işleme yapmaktan başla aşırı eğlenceli zevkli havlu işleye bilirsin
(2,446 puan) tarafından
Bakalım denicme cnm

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 333 göst.
31 Ocak 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Kurgucubiri (9,652 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
0 oy
7 cevap 237 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Saliha (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 506 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...