0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (665 puan) tarafından
Oğlum 6 aylık bugün sünnete gidecez cok stresliyim neler önerirsiniz 

8 Cevaplar

0 oy
(4,511 puan) tarafından
Oncelikle sakin ol klipsli ise ilk gece birZ zor geçiyor idrarini yaparken aglar biraz sıķınyi cekeceginiz 3 gun sonra rahatlıyor ekstra birsey yok  temizleyebilirsiniz normal hareket edebilir
(665 puan) tarafından
Canım klipsli olduğu nasıl anlaşıyor. Lazer dediler sanki
(4,511 puan) tarafından
Klips dedikleri alet takıyorlar o duruyor 3 gun deri ile kaynaamayi o alet sagliyor
(665 puan) tarafından
Ha yok kuzum klips değil o zaman
-Reklam-
0 oy
(44,748 puan) tarafından

Ben ağlayarak gitmiştim :D

(44,748 puan) tarafından
Sincan tarafındayim canım bizede bi kaç kisi tavsiye etti öle gittik ama çok araştırdık bu doktoru çok tavsiye eden oldu
(4,511 puan) tarafından
Evet onursal bey ve vedat ali hem uygun hemde isini iyi yapiyor sincan yenikentte bizimde villa tarzi bir evimiz var
(44,748 puan) tarafından
Evet 500 ze yaptirmistik şimdi çıkmış galiba ama
(4,511 puan) tarafından
Nakit 700 kredi karti 850 imis arkadasim orda yaptiracak persembe günude
(44,748 puan) tarafından
200 arttırmış ama değer bencs
0 oy
(5,953 puan) tarafından
45 günluktu yaptirdim  iyiki diyorum eşimle bekledik amaliyat hanenin kapısında ona stres oldum ama aglamadim guzel şeylerdi rabbim baska dert vermesin stres yapma  klipsli degildi bizim ben hiç zorluk yasamadim canım sizde yasamazsiniz inşallah
0 oy
tarafından
Cnm hemen yapılıyor rahat ol iyilesir hemen. Uyuşturucu için çocuk ağrı hissetmiyor hic
0 oy
(119,483 puan) tarafından
sakin ol hemecik olup bitiyo
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Canım geçen hafta bende sünnet günü almak için gittim Bi anda edelim dedi doktor ben şok oldum gözlerim doldu sonra oldu çıktı sadece ilk gün çiş ederken agladı sonra ilaçları nı içerdim pipisine karton bardağın dibini kesip koydum Krem i sürdüm kulladıgı bezin iki numara büyüğünü koydum büyük alt eşofman giydiriyor iyileşti ama
(665 puan) tarafından
Yaptırdık canım şu ana kadar iyi bizde dediklerini yaptık inşallah sorun olmaz. Ağrı kesiciyi kaç gün kullandın
(1,757 puan) tarafından
İki şurup verdi biri dolven biri antibiyotik cefaks diye toz şeklinde içine kutusunda küçük kapak gibi birşey vardı o kadar kaynamış sonra soguyan su koyularak yapılıyordu 5 gün kullan dedi doktoru zaten bitiyor şurup
(665 puan) tarafından
Hımm antibiyotik bir haftalık sanırım bitiyor dediğin bize de tozla yapılan verdi. Ağrı kesici bitmeyebilir biz de 3 5 kullanalım o zaman
(1,757 puan) tarafından
Antibiyotik günde bir defa dimi
(665 puan) tarafından
Iki defa canım sabah akşam. Ağrı kesici üç kere
0 oy
tarafından
Stres yapma canım bezliyken daha hızlı iyileşiyor 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 844 göst.
10 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy