0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aassssdsdfghhhjjjjjjj

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Okurken bile sinir oldum mutfağına girmesine izin vermemelisin 

Kayinvalidem asla yapmaz benden izinsjz hicbiseye dokunmaz benim izin vermedigimdem değil ama kendisi sagolsun dusuncelidir
(1,685 puan) tarafından
Ben sezaryenliyken gelip yapiyordu cnm şuan asla mutfağa sokmam yardım etmek istiyor yok diyorum sevmiyorum mutfağa girmesini
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Evlendik evleneli 1 kere geldi:) gelse de oyle rahat rahat kullandirmam eşyalarımı 
(1,685 puan) tarafından
Sezaryenliyken mecbur ben yatıyordum onlar çay içiyordu cnm yoksa şuan asla dokundurmam mutfağa sokmuylrum
(3,230 puan) tarafından
En iyisi canım
0 oy
tarafından
Aslaaa hatta ben bir şeyi dikkat etmeden kullanırsam hemen bana kızar. Kızım bunlar sizin hep keseye zarar çekil ben yaparım der. Benimde bir kez çaydanlıgimi yakmıştı unutmuştu ocakta. Hemen anında kalktı gitti çaydanlık almış gelmiş. Çok düşüncesidir. Ama seninkisi fesat gibi sanki. Bilerek yapmış gibi hissettim okurken
(1,685 puan) tarafından
Valla bilmiyorum cnm bilerek yapmaz ama bence çok dikkatsiz hiç onemsemiyor baştan savma yapıyor ondan gibi  nasıl olsa bnm malım değil diye
tarafından
Allah sabrını versin ne diyim ya. Böyle düşünce olmaz olsun
0 oy
(119,436 puan) tarafından
uyarsana yapma diye
(1,685 puan) tarafından
Uyarsan kötü olcam eşyanın lafını mı ediyorsun alalım sana dicekler ben kötü olcam eşimle biliyorum
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yok ya öyle yapmaz sadece bi defa cezvemi yakmıştı yanlışlıkla 
(1,685 puan) tarafından
Yanlışlıkla olur da cnm yani dikkatsizlige sinir oluyorum kendi evinde öyle değil
0 oy
(4,200 puan) tarafından
Ben olsam soylerım yaptıklarını dikkat etsn cok sınır olurum oyle 
(1,685 puan) tarafından
Utanıyorum ya öyle kesin der eşyanın lafını mı ediyorsun diye eşim de öyle der
(4,200 puan) tarafından
Ayy ne utanıyorsn sen bısey demedikce yapmaya devam edecek.. Esıne goster bak boyle boyle yapmıs dıye.. Olmadı evıne gelınce takip et anne oyle yapma cızılır yok boyle yapma vs uyar sende
(1,685 puan) tarafından
Aynen cnm görsem uyarcam zaten görmeden yapıyor bana da haber vermiyor ay yanlışlıkla oldu kusurabakma desr anlcm görsem direk uyatcm
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Assla yapmaz kıyamazki
(1,685 puan) tarafından
Ayy ne güzel cnm keşke bnmki de öyle olsa
0 oy
(48,709 puan) tarafından
okurken sinir basti inadina yapiyo.belliki 
(1,685 puan) tarafından
Valla ben de sinir oldm artik cnm ya bu kacnci
(48,709 puan) tarafından
benimkide cok cekinir ben rahat ol istedigin gibi.kullan dedikçe bardak alirken bile sorar
(1,685 puan) tarafından
En guzeli cnm bnmki kendi evi gibi kullaaua calisiyor
0 oy
(135 puan) tarafından
Gelip gitme olmadığı için bişey diyemiyorum 
(1,685 puan) tarafından
İstediğm hayat :)
0 oy
(553 puan) tarafından

Çamaşır suyu hastası heryeri onla ovalar heryere de bulaştırir battı havlularım felan :(:'(

(553 puan) tarafından
Geçende dolabında küçük kuzenimin şeyi vardinresmi kayboldu birden nerde diyorum hiç cevap yok
(1,685 puan) tarafından
Off ya seninki de senn evinde bağımsızlık ilan etmis
(553 puan) tarafından
Aynen artık hiç konuşmuyorum işlerimi kendim yapıyorum odada oturuyor yanına da gitmiyorum  napalim ama
(1,685 puan) tarafından
Birlikte mi yasiyorsunz yoksa
(553 puan) tarafından
Yok canım başka şehirde yaşıyor bize geldi kalmaya da bakalım
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Dogumda yanimda kaldilar 2 ay tavami çöpe attım. Koltuklarimin buyuk 2 tane yastiginin üstünde yatti  koltukları actim kizi rahatsiz oluyomus diyebyere yatti o sekilde. Besigin dibine bide guya bana yardim edecej bebek uyaninca bana verecekdi engel bile oluyodu önünde zorla aliyodum bebegi sezaryan halimlr besikden. 
(1,685 puan) tarafından
Offff sennki de fenaymis valla sözde kendi evleri gibi rahat oluyorlar ama olmaz böyle bnmki de yepyeni koltuklarda carsafsiz yattı hep aman uğraşmaylm çarşafla diye
(1,504 puan) tarafından
Keske koltujda yataydi gorumcem kayinvabam kaynim kiltujlarimda yattilar zaten
0 oy
(9,011 puan) tarafından
Hihi bizimki gelmez gelse bir bardak suyunu benden ister
(1,685 puan) tarafından
En güzeli uzak mesafeli olmak cnm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu onları yaparak sende susarsan sürekli yapar o seni nasıl uyardiysa sende onu uyar eşyalarıma zarar veriyorsun anne dikkat edersen sevinirim ben gözümden sakiniyorum başkasının zarar vermesini istemiyorum xe
(1,685 puan) tarafından
Ya cnm yaparken görsem dicem de. Diyorum ya bana söylemiyor ben sonradan görüyorum. İnsan der ki kusurabakma perdeni yaktım. Yok yani slaga yatıyor soyl sen inkar edecek biliyorum iyice üstüne gitsem eşyanın lafını mı ediyorsun yanlışlıkla yaptım alayım sanander şikayet eder ben kötü gelin olrm
(3,419 puan) tarafından
Valla gerekirse alacak canm gerekirse kötü gelin olacan bu devirde herşey almış başını gidiyor zaten kolay mı tekrar eşya almak sen susarsan çok yapar emin ol
0 oy
tarafından
Benden dikkatli kullanır Allah razı olsun mutfagimi topladığı zmn tava altlarında birşey varsa teller
0 oy
(369 puan) tarafından
Bende olup kendinde olmayan yeni güzel neyim varsa mahvetmeden asla bırakmaz ki geldim mi aylarca evine gitmez bize yerleşir ben uyarayim yapma diye onu öyle kullanma diye inadına ertesi gün onu kullanılmayacak halde bulurum 
(1,685 puan) tarafından
Of sen uyatdgn halde yapio he. Ben görsem uyarcam da görmeden yapiyo
0 oy
(97 puan) tarafından
İlk zamanlar mutfaga kafasına göre girip yapardı son 3 aydır elini süremez artık anlıyor tavırlarımdan
(1,685 puan) tarafından
Ben de arttik asla sokmuylrum cnm akllandm
0 oy
(1,776 puan) tarafından

O kadar tembelki geldiğinde  koltukta sağdan sola bile dönmez, kıpırdamaz yorulmamak için. Elini de birşeye sürmüyor haliyle:D

0 oy
(920 puan) tarafından
Valla benim iki doğumumada geldi mutfak eşyalarını mahvetti başta kızdım aynısını aldı inan onu da mahvetti eşime söyledim kurban olayım uğraşma ben sana daha iyisini alırım dedi eldeki kalanları da mahvetsin toplu yeniden alıcaz baş edemiyoruz 
(1,685 puan) tarafından
Kız aynen her seyimi msfetms cirpicimi kırmış falan salağa yatiyo bir de soylemiyo ben anlamcm sanki eşim de bana öyle der o yüzden muhatap olmuyorum yaparken görsem uyarcam da
(920 puan) tarafından
Benimki de aynen yapmamış gibi davranıyor görünce o zaman evet oldu bir şey olmaz malın ne kıymetli alırım aynısından diyor ne alıyor ne bir şey teflon tava metal kaşıkla kazınır mı kazıdı ya
(1,685 puan) tarafından
Kız bnmki de öyle iki yıl kullandım tek çizik yoktu. Bir ay durdu eşyalar hasat oldu teflon tavada çizikler var çatalla çizmiş gibi. Hatta granit tavamda çatalla yapılmış gibi çizikler var şok oldum graniti çizmeyi nasıl becerdin kendi evinde yapmaz ama kesin sennki de. Resmen kazimislar ya
(920 puan) tarafından
Anlamak zor artık kafa yoramıyorum yapar diyorum surat asıyorum bazen anlıyor bazen gülüp geçiyor eşim kafana takma annem ne yapayım atılmıyor satılmıyor diyor
0 oy
(137 puan) tarafından
Benm kaynanam eve gelince bişey yapmaz oturur ama abdes alcm diye kalkar banyo sepetlerme kadar kurcalar :D namaz kılcam diye yatak odasına gidr çocuklarn odası varken ve boş müsait odam varken fark etmez burda kılarm diye kalkar yatak odasnn tüm dolaplarına açar bakar :/ mutfak dolablaröa bakılır bardaklrm sayılır:D daha neler neler bnm kapılarm camlı olduğu için oturma odasndan yatak odasnn dolapların kapaklarını açıp kapattnı gözmle gördm hatta eşmde gördü :/ hiç sevmem öyle şeyleri
0 oy
tarafından

Kiymetlisini kaldirip bisey yapmiyo ki esyalarimi hor kullansin :D dogum yaptigimda annem vardi zaten annemden hizmet bekliyodu:ermm:

İlgili sorular

+2 oy
38 cevap 1,238 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 755 göst.
0 oy
21 cevap 894 göst.
0 oy
40 cevap 459 göst.

380,707 soru

11,398,605 cevap