0 oy
268 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (375 puan) tarafından
Sorum yukarda 

9 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
yok diye biliyom
(375 puan) tarafından
İstediğim gibi olmadıysa peki
(119,001 puan) tarafından
o zqman durum degisir
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Üründe hata vaesa ve sitediğin gbi değilse değişim yapılıyor 
(375 puan) tarafından
Yazıyorum siteye haftada 1 kere geri dönüş yapıyorlar 3 hafta olacak neredeyse ürün geleli
(5,311 puan) tarafından
Sen ürün hakkında iade talebi aç hangi siteden aldın
(375 puan) tarafından
Neva toptan diye bir yerden
(5,311 puan) tarafından
Şikayet var. Comdan şikayet et sayfayı oradan sana ulaşırlar
(375 puan) tarafından
En sonunda onu yapacam artık hırs yaptım artık
0 oy
tarafından
hatalı veya gösterildiği gibi gelmediyse sadece iade edilebilir.
(375 puan) tarafından
Hem yazı farkı var hemde görsel komple değil ortaya basılmış ve hiç bir şekilde söylenmedi bana
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Mümkün değil  bnce çünkü kisiye özel yapılıyor sonuçta. Ben kızımın doğum doğum günu için kıyafet sipariş vercektim zaten hakkından fazla pahalıydı yani sadcee yazılı bir zıbın ve tütü eteğe 120₺ falan istiyorlar o da en ucuzu 150₺ ye de vardi. Ama geldiğinde beğenmezsen iade şansım olmayacağı için sipariş vermedim kendim yaptım sayfana bakabilirsin canım. Çokta güzel oldu. Sen ne aldın bilmiuorum ama eğer isimli ise mümkün olmaz diye düşünüyorum
(375 puan) tarafından
Anı battaniyesi aldım gorsel gönderdim yaparız dediler gönderdiğim örnekteki görsel battaniyeyi komple kaplıyordu  bana gelen ortaya basmışlar küçücük yazılar resim ufacık şikayet yazdım siteye biz ortaya basıyoruz dediler sinir oldum üzüldüm para veriyoruz sonuçta kullanamadiktan sonra napim ben o yüzden hırs yaptım enayi yerine koyuyorlar adamı
(1,327 puan) tarafından
Canım sormadın mi başıma geçmeden önce taslak atmaları gerekiyordu. Kızımin doğum günü gununicin magnet yaptırdim Instagram da bir sayfaya soyledim basima geçmeden taslak atın diye
(375 puan) tarafından
Taslak attı ama battaniyeye basmadan görsel ve isimler olmuş mu diye orda resim.buyuk gözüküyor doğal.olarak meğer o resmi küçük bir şekilde ortaya basmışlar
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Alırken de uyarı yapiyolar kişiye özel hazırlanan ürünlerde değişim iyade olmuyo diye
0 oy
tarafından
Cicek sepetinden oglumun adi yazili gümüş kunye yaptrmistim begenmedim.iade etmistim
(375 puan) tarafından
Keske bilindik bi yerden alaydim neva toptan diye bir yere yaptırdım
0 oy
tarafından
Genelde etmiyorlar 
(375 puan) tarafından
Elimde patladı desene
0 oy
(48,392 puan) tarafından
sanmiyorum da sansini dene
(375 puan) tarafından
Denemem mi 3 haftadır neredeyse uğraşıyorum saka gibi hafta 1 kere dönüyorlar oda bahane
(48,392 puan) tarafından
instagram mi canim
(375 puan) tarafından
Sitenin kendi numarasına yazıyorum whatsaptan
0 oy
tarafından
Hayır yok canım kabul etmezle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
11 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
0 oy
14 cevap 171 göst.
0 oy
2 cevap 147 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,920 cevap

34,710 kullanıcı

...