0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Spiral taktirdim 1 hafta once kotu kokulu akintim var cok yogun idrarda yanmam var galiba enfeksiyon oldu bu basina gelen varmi spirali cikartiyorlarmi bu durumda ilac yazip yoksa sadece ilacmi kulaniyorlar

4 Cevaplar

0 oy
(68 puan) tarafından
Bende taktırdım ama böyle sıkıntı olmadı postun üste çıksın canım ara lekenleme oluyor adete döndü benim de 2 ay olucak 
(5,378 puan) tarafından
Ara leke lemme benm 1 buçuk senedr var adet olacam sanıyorum ara leke gelyr tekrar geçiyor
-Reklam-
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Evet cnm bnm 17 ay içinde ara ara oldu geçenlerde yıne oldu idrar yolu enfeksiyonu geçirdm çok yanmam vardı idrarda sık tuvalete çıkıyordum antibiyotik fitil verdı bır ıkı hfta snra geçti 
(689 puan) tarafından
Spiraline bi sıkıntı yarattimi
(5,378 puan) tarafından
Yok ara lekeler çok oluyr
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Enfeksiyon herkeste olan birşey kadinlarin hemen hepsinde akıntı görülür ben 1 senedir taktırdım sprialden öncede vardı halen var Dr git fitil krem veriyo geciyo sonra tekrarliyo iç çamaşırıni sık sık değiştir mesela :)

(191 puan) tarafından
Canım ne gibi şikayetlerin oluyor sadece akıntı mı
(1,850 puan) tarafından
Akintı kasinti tuvalet sonrası yanma  kuruluk kız bunlar işte kadinlarin başlıca sorunlarından biri ;)
(191 puan) tarafından
Bendede var cnm akıntı bitti kaşıntı kaldı artık dr gitmyrm doğal yöntemlerle halledyrm cnm
0 oy
(276 puan) tarafından
Ayyy bende spiral takmıştım ilk evlendiğim ay kötü leş gibi koku sürekli akıntı sürekli karın ağrısı adetim 10 güne çıktı 3 ay acı çektim baktım dayanamıyorum doktora gittim 6 cm kist oluşmuş dedi spiral den dolayı rahmimde su toplamıştı hemen spirali çıkarıp ilaç falan yazdı 1 ay boyunca antibiyotik kullandım öyle düzeldim eğer sancın falan varsa mutlaka hastaneye git çıkart ama akıntı olması normal tabi kokulu olmama şartıyla doktorum öyle demişti her bünye de kabul etmiyor spirali 
(5,378 puan) tarafından
Ayy çıkarsam hamile kalırım dye korkuyroum bnde kızımı bir kaç ay snra sütten kesecem belki ozmn hap alırım çıkarırım doktora en son gttmde sütün kuvvetli süt hormonların yüksek işte hap yazamam emzdryrosun dedı çıkarmama izin vermedi ama çıkarsaudum hamile kalırdım korkuyorum bnde
(276 puan) tarafından
Bende senin gibi kararsız kaldım doğum yaptıktan sonra nasıl koruncam diye sağlığım değerli yani spiral takamam o yüzden eşimin korunmasını isticem başka çare yok cidden çok korkuyorum spiralden
(5,378 puan) tarafından
Yani bşka çare yok valaa bnnm eşim fzla düşünmez tabı bnde hemen hamile kalmak istemıyroum o yuzden mecbur taktım hap iğne kullanamdım emzdryırum doktor yazamam sütün kesilir dedı ama çok pis bu bır buçuk senedir nelrr çektm adet olmadım hergun akıntı var kötü kokuyor bıde ayaklarım çekiliyor sankı belim ağryır ben byle değildim varya sanki kuvvetim halim kalmamış gbı hep ölü gbıyım arkadaşım hep spiralden dedı oda oyle oluyormuş vala mecbur kalmasaydım asla taktrmazdım daha adet bile olmadım 2 sene olacak
(276 puan) tarafından
Neden çıkaramıyorsun kalıcı hazar bırakır sende kendini riske atma hamile kalmaktan korkuyorsun anladım ama Allah istese o şekilde de kalırsın akıl verme gibi olmasın yanlış anlama ama ben olsam çıkarırım 3 ay dayanamadım o acılara yazık günah bize yaramıyor işte belli kendine eziyet etme git çıkar doğal yolla korun emirzirene kadar sonra başka çözüm bulursun gerçekten çok zor bi durum yaşadığım için biliyorum resmen kokuşmuş et kokusu gibi akıntı geliyor düşünsene kim bilir içerde ne oluyor kendini düşün ilerde kalıcı hasar olmaması için çıkarman daha hayrına olacak bence
(5,378 puan) tarafından
Vala haklısın bnde düşünüyorum zaten çok berbat bir şey

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 185 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ftm.omr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu