+1 oy
1,219 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim eşim sadece nisanliyken taktı sahada takmadı yaa sizinnn

73 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Takmıyor çünkü kaybetti canim ☺
(7,654 puan) tarafından
Yaparlar
tarafından
Niye cikarsn yuzgnu guvenm sonsz ama yüzük takmsi hoşuma gidiyor
tarafından
Sana çıkarsın diyen olmadı zTen
tarafından
Tamam Ayşe seninki taksın
(1,777 puan) tarafından
Valla bayan olarak ben takmıyorum ama eşimi çok seviyorum, eşimde yüzüğüyle yaşar benden çok yüzüğünü sever, aman yapacak olan yüzüklede yapıyor o yüzden takılacak durum değil
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Neden takmıyomuş canım sormadınmı 
(25,224 puan) tarafından
Nebere kanki
(14,428 puan) tarafından
Ayyyynı beya anladın sen ☺️
(25,224 puan) tarafından
Hahaha peki
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Ben soylemem  valla kendisi takar 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Evlenmeden önce bile jendi aramızda yüzük takmistik  hep takardi  evlendik yine öyle   evi taşırken yüzüğünü kaybettik daha da almadık şu an takmiyo yani 
0 oy
(732 puan) tarafından
Takıyor tabiki kabul etmem takmasa
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Benim eşim takıyordu kilo aldı sıkmaya başladı çıkardı değiştireceğiz o zaman takar yine 
0 oy
tarafından
Eşim takıyor sürekli ben unutuyorum yag hamilelikte şişti takamadım dogum yaptım şiş indi birde küçüldü şimdide bol gezmeye gidersek tek taş takıyorum o tam oluyor
0 oy
(3,822 puan) tarafından

Yok takmıyor :) sorun da etmiyorum hiç çünkü sürekli eli hamurda :angel:

(25,224 puan) tarafından
Çok sağol cnm benim
(3,822 puan) tarafından
Rica ederim canım
(302 puan) tarafından
Çoook teşekkür ederim deneyelim İnşaAllah :) güzel olursa sana yazarım
(3,822 puan) tarafından
Rica ederim deneyin canım.  Eşim italyan pizzası yapıyor ve usta kapış kapış gidiyor pizzalar inşallah memnun kalırsınız şimdiden afiyet olsun
(302 puan) tarafından
Yapma ya o zaman domates sos terifide versin lütfeeennn:)))))
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Nisanliyken hic çıkarmadı evlendikten sonra bi ise girdi şuan 5 yildir orda çalışıyo o yüzük yüzünden elinden olacaktı o yüzden takmıyorum hatta eşim yinede takmak istedi ben izin vermedim canından kıymetli değil yüzüğü olanda yiyeceği naneyi zaten yer güven yüzükle ölçülmez 
tarafından
Kaynak işi mi eşim kaynakda çalışıyor bi degse parmgm kopar diyor ama çıkarmıyor
(9,626 puan) tarafından
Yok canim kaynak değil boyahanede calisiyo boyahanedeki makinelerde tehlikeli yeri geldi bacagi bile sıkışıp ezildi şişti morardı haftalarca gidemedi yani işten ziyade makinelerden dolayi tehlikeli
tarafından
Anladım bizmkinde işi tehlikeli kaç defa yaralandı
(9,626 puan) tarafından
Evet canim kaynak işi de  tehlike bakimindan ağır bi iş Allah korusun gözlerini bile kaybeden var esini de Rabbim çalışmak ekmek parası kazanmak gerçekten kolay değil Rabbim herkese helal yoldan kazanmayı nasip etsin inşallah
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Aynn bnmki de sadece nisanlyken taktı. Evlendik yüzüğü çıkardı
0 oy
(629 puan) tarafından
2 yildir takmiyor cok kilo aldi olmuyor ama yuzugu buyutturup takicak 
tarafından
2 Yıldr buyuturemdimi:))
(629 puan) tarafından
Hayr cnm malesef hep unuttuk umursamiyoruz en son dedim buyutturelim gecen dedim yagni 2 yil once dğl
0 oy
(152 puan) tarafından
İş dolayasiyla takmiyo sadece düğüne giderken takıyor oda ben söylersem ama yüzük benim için önemli degil aklı başkasında olsa yüzük takılı veya değil önemsiz olur  :)
tarafından
Şimdi pargmi bakliyor canım yüzük yoksa bekar deniyor
(152 puan) tarafından
İsterlerse kuyruk olsunlar peşinde adamda bitiyo olay evli de olsa bekarda olsa  yapcak olan yapar ben eşime güveniyorum ama yaparsa bana yapmaz kendisine yapar daha böyle biseyle karşılaşmadım Allah yaşatmasın
0 oy
(93 puan) tarafından
Kendi takar gider ise sabahları,genelde ben unuturm takmam zaten hamileyim şiş bide ellerim
0 oy
tarafından
Kuçük geldi artık takmıyor 
0 oy
(494 puan) tarafından
Nisanliyken alyans takti evlendigimiz ilk sene de takti yok sıkiyor yok guzel degil 3 tane alyansi var suan takmadi buyuk tasli yuzuklerden olsa takarim dedi yil donumumuzde aldim iyi bisydi biraz koy gittigimizde is yaparken takmiyor cikariyordu bnde gormedim cikardigi uerde normalde gordugumde hmn alir cantama koyardim cunki herkez asiri begeniyor ve istiyordu sonra bnden yuzuk istemeye basladi nerde nerde diye hberim olmayinca bildikki kayboldu yine aldim yildonumumuzde bunu takiyor surekli  severek takar bu sefer cikarr cikarmaz bana veriyor 
0 oy
(741 puan) tarafından
Hayır takmıyor.☺️
0 oy
tarafından
Takiyornhic çıkartmadı canım
0 oy
(27 puan) tarafından
Yüzüğü hep parmağında. İz yapmış hatta parmağında.
0 oy
(326 puan) tarafından
Kilo aldı olmuyo :)) gümüş alcam dedi almadı benim içinde çok önemli değil bu 
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Takar takmak zorunda taktiririm

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 344 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 857 göst.