0 oy
1,120 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar eltim yurt dışındaydı kaynanam karaciğer nakline istiyaci vardı özet gecicem daha iyi anlamanız için 5 oğlunun da karaciğer dokuları olmadı yurtdışındaki altıncı yani eğer o Türkiye'ye gelirse kadın bisanacakmis   kaynimda annesinin hayatıbi kurtarmak için geldi ondan kaynanamdan nefret ediyor sürekli kaynanama par gönderiyorlar kayinbabamdan korkuyor sert biri gerçekten öyle bu yüzden hep para yoluyor kadında kocası gelince boşandılar meğer benim 8 senedir bunların para açgözlülük yüzünden çocuk yapmadı olmadk derken hamileymis bir senedir ortada yok öğrendik ki kadın doğum yapmış bebeği 6 aylikmis kaynimin ciğeri olmadı ona başka sinir buldular derken adam karısından daha göremediği yavrusundan da oldu kaynanm ** amelayat sonrası yatalak gibiydi 3 ay ben baktım şimdi de çalışıyorum onlara her ay para veriyorum kızıma.bakiyorlar ama beni hiç sevmiyor neden bilmiyorum akraba evliliği her ikimizin de eltim de aynı şekilde hani kimseye zararımız yoktu sadece evlenir evlenmez çocuk yapınca ne bileyim hiç aramadilar her gün arıyorlardı ama.aramayi kestiler kaynanamda çok nankör kayinbabamda hep miletten para istiyor 180 bin mileetin altını borç yaptı hafızlık oldular 3 katlı ev hacizlik oldu ben kayinlarim kocam hepimiz çalışıyoruz parayı görmedik şimdiye kadar hepsini güya eve ödüyorlar her eve geldiğimde kaynanam kendiyle gorumceme biseyler alıyor kiskandigimdan değil kizima hiç iyi bakmıyoar hep pişik hep pişik hep hasta Hep hasta o kadar yoruldum ki kendi kocamdan da soğudum kaynanamlardan nefret eder oldum eltim oglunu bıraktı nerde olduğu velli değil boşandılar hala eltim in arkasından ağlıyor ulan zoruna giden de ne biliyornuz mu ben babamın evien gittiğimde karnımdaki doğmamış bebeğe eltim gorumcemin beddua etmesiydi of bilmiyorum Allah'ım bana yardim et zira ben bu çağın insanı değilim bittim sanki.

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kusura bakmada sen safmisin vallaha merakimdan soruyorum beben orda harab oluyo sen calusiyon kime ne faydasi var calisma sende zaten sevmiyolarmis 
(3,282 puan) tarafından
Çok doğru dedin bacım ben yazacaktım baktım sen yazmışsın
tarafından
Gercekten bebem o halde olsa bana bunlari yapsalar hepsinin agzina sicarim net
(3,282 puan) tarafından
Aynen öyle valla hem çalışıp para  vercem  hemde bebeğim sefil olcak
-Reklam-
0 oy
(654 puan) tarafından
Sen niye çalışıp paranı onlara veriyorsun anlamadım. Çocuğuna bakamiyolarsa bırak calismayi çocuğuna bak daha iyi. 
(3,419 puan) tarafından
Ben diyecektim valla yaa sanane el âlemin borcundan otur evinde evladına ilgilen canm eşinde e.sek gibi evine bakacak
(654 puan) tarafından
Bide onca şeyin içinden eltimi daha çok seviyorlar diyo. Bence arkadaş onu sevsinler gözlerine gireyim diye kendinden çok ödün veriyo. Ama insan ne kadar kendinden ödün verirse o kadar kiymetsizlişir. Kiymetsizleştikcede sevgi saygi kalmaz .bu nettir bana göre
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Çok uzun valla bacım okuyamadım 
0 oy
(137 puan) tarafından
Çalışıp parayı onlara veriyorsn artı birdr çocuk perişan oluyor kusura bakma bacım safmısn sen ?
0 oy
(119,227 puan) tarafından
baci hem calis hem para ver oohh hayat onlara iyo
0 oy
(394 puan) tarafından
Bebeğini seni sevmeyen birini emanet etme onu da sevmezler kötü davranırlar
0 oy
tarafından
Çocuğunu elaleme bırakıp sen niye çalışıyorsun onu anlamadım. Valla bu çağın insanı değilim demekle olmuyor. Senin önceliğin evladın. Yok beni sevmiyorlar falanla olmaz bu işler. 
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Ohh sen çalış kaynananla görümcen yesin birde üstüne en önemlisi çocuğun annesinden mahrum kalıp harap olsun ve de yine de değersiz ol bacım sen iyi misin aklını kullan biraz kendine acımıyorsan da çocuğuna acı çalışma bosver ne halleri varsa görsünler 
0 oy
tarafından
Kendisine doku verecek diye oğlunu bosayan kadına agliyorsa kaynanan sen de onun için çalışıp çocuğunu bakımsız birakma değmez oylelerine 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Cocuk büyütmeyi cok hafife alıyorsunuz ben ona sinir oluyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 860 göst.
29 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 572 göst.
0 oy
8 cevap 277 göst.
+1 oy
4 cevap 136 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1kalpde_2can (22 puan) tarafından soruldu

379,044 soru

11,345,421 cevap

34,810 kullanıcı

...