+1 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
kızlar, öncesinde calisiyordum evlendikten 2 sene sonra isten cikarildim.Buna kaynana olacak hic memnun olmadi. esimi surekli doldurdu sen calisiyorsun o yiyor diye.esim bana laf soyletmese de yine de bilinc altinda etkilenmis ki her kavgada ben eve para getiriyorum sen napiyorsun demeye basladi.simdi ben 2.universiteyi okuyorum aciktan. sinavlara hazirlaniyorum yasim gecmeden. 3 aylik da bebegim var bana diyor ki sen butun gun evde bossun calismaya niyetin yok ders calismiyorsun diyor.bu kadinlarin isi biter mi erkek olarak konusmak ne kadar kolay ben butun gun bebekle ugrasiyorum zaten hic uyumuyor surekli kucagimda ona ragmen kostur kostur is yap yemek vulasik camasir utu temizlik.. derken inanin kendime zaman ayiramiyorum. butun bunlari ben yasarken kendisi bana sitem ediyor.butun gun is yerindeymis gelince de dinlenemiyirmus haftasonu biyere gitmiyormus hic. ben kac aydir evdeyim kimseyi gordugum yok benim canim yok mu.beni resmen hic birsey yapmayan insan pozisyonuna koydu halimi gordugu halde. bu erkekler neden boyle nankor olmak zorunda. en kralini da yapsan mutlaka bi bahaneleri var. 

21 Cevaplar

0 oy
(553 puan) tarafından
Canım o zaman söyle yap 1 hafta hicbir şey yapma evde görsün evde iş nasıl yapilmazmis
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 327 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Cimcime (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 812 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 419 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Dilaraaaa (72 puan) tarafından soruldu
0 oy