0 oy
1,255 göst.
Diğer kategorisinde (2,623 puan) tarafından
Meraktan soruyorum eşimle yeni tanıştığımızda vardı ama bende biliyordum şifresini evlendik şifreyi kaldirdi 5 senedir yok şifre şifre koyanlar ne amaçla koyuyor 

59 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Etrafta kariştiracak meraklilar varsa koyulabilir. Ben hiç koymadim şifre. 
-Reklam-
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Ben çocugum karışmasın diye koyuyorum eşim de de var ama bilirim şifresini o niye koymuş sormadım ama hiç :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Eşimde de bende de var ama ben esiminkini eşimde benimkini bilir biz Metehan için şifre koyuyoruz ekranı kaydırıp milleti ariyo gecenin bi vakti:D

0 oy
tarafından
Ben evdeyim kaldırdım. Eşim dısarıda olduğu için koyuyor ben bilirim zaten. Yani iş ortamında masada falan kalabiliyor bazen bende o yüzden koyardım. 
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Benim ezelden beri var şifre. Olmazsa rahat edemem esim de şifremi bilir bir şey de saklamam
0 oy
tarafından
Benm arkadaşlarm kardeşlerim fptonatar kimisi kapalı falan mesajları da görsün istemem o yüzden koyuyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ikimizinde var. Ama sebep birbrmzden gizlememiz degil . Ki zaten ikimizde birbrmzin telini kurcalamayiz. Ayrica telin kilit ozelligi niye var isteyen.kullanir bence :)
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ben çocuklar karıştırıyor diye şifre koyuyorum eşim benimkini bende onunkini bilirim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bizim şifremiz hiç yok canim 

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eşine söylemeyen, birşeyler gizliyordur bu ayrı.

Ama bizim ikimizde de şifre var ve biliyoruz. Belli olmaz kaybolur, bazen ortada duruyor kimsenin karıştırma imkanı olmasın 
0 oy
tarafından
Sirket hatti icinde mailler oldugundan maili kurdugun an otomatik sifre tanimlamaya ayarli. Guvenlik geregi yani bendeki.yoksa her seferinde yuz okut parmak izi okut olmadi sifre gir uyuzz oluyorum walla
0 oy
tarafından
Kapalı bi insanım açık fotolarim var birinin eline geçmesin diye kızım herkesi ariyor internerimi bitiriyor diye eşimde aynı şekilde kızım almasın diye şifre koymanın anlanmayacak bir tarafı oldugunu sanmiyorum sıkıntılı olan şifreyi karşılıklı bilmemek 
0 oy
(291 puan) tarafından
Oglum acamasin diye koydum onun dışında ortalık malı gibi herkes biliyor şifremi
0 oy
tarafından
Bn sürekli evdeym sifrem yok eşimde var ama bilirm sifresni iş yerinde dolaba koydgu için koyor şifre
0 oy
(558 puan) tarafından
Ben oğlum girmesin diye koyuyorum eşimin yoktu oda koydu cebinde kilidi açık kaldimi bırileeini felan arıyor ama ikimizde şifrelerinizi biliriz 
0 oy
tarafından
benim de var esimin de.. ustelik bilmeyiz de ihtiyscimiz olursa sunu ac deriz o kdr.. sonucta telefonu her yere birkakiyoruz ozel alanimiz bu coluk cocuk herkes karistirir..
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Eşimle birbirimizin şifresini biliriz problem olmuyor özel şeyler oluyor içinde ailemle konuşurum kardeslerimle dertlesirim  görümcem ile kaynım biraz patavatsız izinsiz alır msjlara bakar bende ailemle özel konusmusum onlarin derdi olur benim derdim olur onlar izin almadan okur onlar yüzünden koydum 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Eşim şifremi bilir bende onunkini çevredeki meraklı melahatlar telefonu karıştırması diye sifreli
0 oy
tarafından
Eşim benim şifrelerimi bilir bende onunkini parmak izi de ekli sorun şu eşim için şifre katmiyorum başkaları meraklı girmesin djye telefonumun girişine de uygulamalara da ayrı ayrı şifreler katmisim 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yok kuzum gizli saklıdan değilde ne biliyim   yabancı ortamlarda açık unuturum falan filan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 279 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 658 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 461 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 368 göst.
8 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyza34 (283 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,445 cevap

34,946 kullanıcı

...