0 oy
1,251 göst.
Diğer kategorisinde (2,592 puan) tarafından
Meraktan soruyorum eşimle yeni tanıştığımızda vardı ama bende biliyordum şifresini evlendik şifreyi kaldirdi 5 senedir yok şifre şifre koyanlar ne amaçla koyuyor 

59 Cevaplar

+4 oy
(676 puan) tarafından
Yani bende de var eşimde de teli oraya buraya bırakıriz kimse kurcalamasin sonuçta özlemiz var
(1,024 puan) tarafından
Aynen ya +
(9 puan) tarafından
Katılıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla biz de de yok ama çoğu gizli saklı birşeyi olunca koyuyor 
(6,047 puan) tarafından
Benim eşimde tam aksi herkesle çok çabuk iletişim kurabiliyor. O yüzden bazı insanlarla fazla samimi.
tarafından
İşte bu bazen sıkıntı malesef çünkü insanlar iyi niyeti samimiyeti kullanmaya bayılıyor
(6,047 puan) tarafından
Sorma canım bende tam aksi herkesle samimiyet kurmam yada kimseye kolay kolay güvenmem. O herkesi kendisi gibi sanıyor defalarca darbe de aldı ama nafile. Bir yerde anlayacaktır elbet
tarafından
Anlar canım başta eşim de.oyleydi darbe yiye yiye olgunlasiyorlar elleme hiç :)
tarafından
Benim de telimde şifre var  ¯\_༼ᴼل͜ᴼ༽_/¯
0 oy
tarafından
Bn genelde oğlum için koyuyorum içine girip 7 ceddime kdr ses atar onları arar
(2,592 puan) tarafından
Yerim oğlunu ya minik elleriyle girmedikleri yer yok demi
tarafından
Yok ya telde vermem eline ama nasıl yapıyorsa arar eder
Eşiminde benimde kartlarmzn kayıtlı olduğu uygulamalar var her ihtimale karşı şifreli bu yüzden
Eşimde bilir bende onun karsından kocasından saklı işler yapanlar vermez birbirlerine şifre
(2,592 puan) tarafından
Aynen eşler birbirine şifreyi neden vermezki sonuçta aynı hayatı paylaşıyorsun
0 oy
tarafından
Valla giz saklı bişeyim yok ama bndede kilit var eşimle şifrelerimiz aynı 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Vala ben kızıma veriyorum video baksın diye sürekli birini arıyor whatsapa giriyor o yüzden telefonumun her yeri şifreli 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Benm kizim birgün resimlerimi cekmis duruma atiydu ki son dk yakaladm ondan beridir sifreli
0 oy
tarafından
Benim tlfn sifreli ama ben koymadim oglum koydu anne okadar calistin para verdin sifre koyalim dedi ama herkes biliyo sifremi esimin oglumun parmak izide var telefonum nerde özelliği var mesela kapalida olsa aninda bulabilir calanin agzina sicarim ondanmis bu sifreler :)
(2,592 puan) tarafından
Hahayt mihri yoğun güvenlik onemlemi  ismin mihriydi demi yanlış hatırlamıyorum inş
tarafından
Evet dogru hatirliyon canim
0 oy
tarafından
Bazen o kadar gereksiz insan var ki birinin teli ortada gördüm mü bakiyorlar galeri vs ondan
(130 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Alışkanlık olmuş bir de oğlum buldumu karıştırır ondan 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Aliskanlik bizim ki ya bir sey olduğundan değil ikimizde biliriz sifreleri. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım şifre var ama ikimizde biliyoz normal standart bi şekil:D ben mecbur koyuyom kizim cok karstryo 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bir pokları olduğu için sakladıkları için yani kadınlar için demiyorum erkekler için genelde ama her erkekte bir değildir 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Eşimdede bendede var şifrelerimiz aynı ikimizinde canım benım 13 yaşında kaynım var telefonumu karıştırmasın diye koydum çünkü eline alınca bırakmıyor

Eşimde iş yerinde şarja yakıyor çalışmaya gidiyor karıştırmasınlar diye koyuyor yoksa 3 yıldır şifreler aynı 
0 oy
tarafından
Sosyal medya ve ekranda benim de eşimin de şifre var sifrelerimiz belli 01.04 çünkü çocuklar girip resim atıyorlar millete ses kaydı atıyorlar eşimin WhatsApp inda benim açık resmimi atmışlardı Allah'tan İnternet kapalıydı o yüzden birbyere giderken de insanlar bilmesin patavatsız olup başkasının tlfnunu karıştıran çok çünkü 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben kullanırım tuş kilidi açılıp başka yerleri aramasın aynı yada farklı işlemler yapmasın diye eşim şifremi bilir eşim de şifre kullanmaz 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Bende de var esimdede var ama ikimizde sifrelerimizi biliriz  esimede esimde bana güvenir bir başkasınin eline gecer tel vs kaybede bilirim sifrelerim var mailde banka kart bilgilerim var  sifre guzel ama esden gizli olmamali
0 oy
(130 puan) tarafından
Misafirligi falan gidince biri gelince TLF hep ortada bacım telefon mahremiyet fotolar mesaj kar var kimsenin görmesini istemem 
0 oy
(354 puan) tarafından
İkimizin telinde de şifre var ama ikimizinde parmak izi tanımlı sadece gizli sakli iş yapanlar koymuyor ki şimdi devir çok kötü bı kaç kez ofiste bıraktım arkadaş şifremi açmaya çalışmış fotosunu gördüm 3 yanlış deneemden sonra foto çekiyor telim eşimde de aynı sebepten koyuyor
0 oy
tarafından
Canm başkası açar ki görümce olur elti olur kaynana olur çocuklar olur girer özel fotolar vardır başkasına gönderir yanlışlıkla bence şifre kesinlikle şart bizim gelin bekar erkek kardeşimin telefonunu karıştırmış sevgilisiyle mesajları bizimle konuştukları her şeyi görmüş kendi eşimle ilgili sorun vardı anlatmıştım erkek kardeşime onu bile okumuş ve gizlice ekran kaydı almış okadar ki pis kalploelr var
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Kendi açımdan süylim cocklar sürekli telefona girdiğinden şifre koyuyoruz eşimde bende birbirimizin şifresini biliriz telefon ortadadır 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 271 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 652 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 366 göst.
8 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyza34 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 373 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,532 cevap

34,812 kullanıcı

...