0 oy
928 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Nerden başlasam bilmiyorum:( ben istanbul da oturuyorum bu kış gorumcemle kaynım bana geldiler 1 ay kaldılar gorumcem 20 yaşında yan gelip yattı yatak odamdan çıkmadı ne bi sofra toplama ne bi yemek ayrıca.kizimi da hiç görmemişti her neyse bunlar 10 gün önce memlekete döndüler ve bizd3 mecburen arkalarindan geldik kızımla alrjisi var ve uzun bir tedavi gerekiyo eşim ameliyatlı arabamız yok istanbul da hastanele4 bize coook uzak zaten bizi çağıran da kaynim bu arada kaynım ve gorumcem tek yasiyolar kaynanam ve kayın babam hayvancılık yaptığı icin kışın goctukleri yere bunları goturmuyo üzülür yipranirlarmis neyse biz geldik daha 10 gün oldu geleli çamaşır makinasini calistirmiyo kombi 35 de yanio ev çok büyük maddi durumls4i da çok yerinde hatta kayın pederin kendi maaş kartini kaynima verdi çocuğun ihtiyaçları icin çok şükür kuruşuna ihtiyacım yok ama ne bileyim allah kimseyi sonradan görme yapmasin kızım bi ev terliginin ustundeki tüyü koparttı diye 2 gündür konuşmuyor benimle.kizimin son randyovusu var onu bekliyorum yoksa asla.kalmam burda affedersiniz b..o..k..un tezegin içinden gelmiş vay şurayı kirteniz vay burası parmak izi olmuş ne yemek.haxirliyo ne bi işe el atiyo ellerim agzamali sürekli kanıyı kaynanam gorumceme hala bebek diyo vermişler eline.kiredi karttı her dakka eve kargolar kuriyeler geliyo yemek yemez disardan söyler kızım 2 yaşında ister istemez cani çeker diye bir lokma uzatmayo uzun oldu k.b :(

18 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bunlar sadece ufak olan şeyler 
tarafından
Allah yardımcın olsun canimm
(1,238 puan) tarafından
Amin inşallah dua edin kızım iyilessin gideyim bir an önce
-Reklam-
0 oy
(48,683 puan) tarafından
Nasil insan o ya.hala.olmasini gectim insan olarak evdeki insana boyle mi yapilir
(1,238 puan) tarafından
Anlatamadığım o kadar şey varki :(
0 oy
tarafından
Cok karisik anlamadim bunlari yapan hangileri sonradan görmelik başa bela malesef cok kotu duşman basina 
(1,238 puan) tarafından
Geldikleri hayati görseniz bir dağın basında ne su var ne bsy eşşekle su yasiyolar kinamiyorum ama orası yayla yazın hep ortalar orda büyümüşler kayın babam bu evi çok sonradan aldı ama yaa allah aşkına bir koltuk nedir üstüne oturuyoruz vay örtüsünü bozdunuz kıpırdamadan oturun
tarafından
Yav tamam bu gorgusuzlukleri yapan kim
(1,238 puan) tarafından
Gorumcem
tarafından
Al o koltuğun ortusunu onun kafasina geçir evladindan onemlimi eşin napiyo bu durumda soylemedin mi si.csin bi guzel agzina o malın
(1,238 puan) tarafından
Esim istanbul da
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ee yuh yani kalmayın o zaman orda herşeyi geçtim yeğeninin gözü önünde onun canının isteyecegi şeyler mi yiyor nasıl insanlık bu 
(1,238 puan) tarafından
Ev çok soğuk diye bi hırkası vardı giydim kalkmış ben biri bir seyimi giyince bidaha giyemiyorum deyip at çöpe isin bitince dedi
(56 puan) tarafından
Allahını seversen sende işin bitince çöpe at..  ne biçim bi insan bu yaa
(8 puan) tarafından
Dilerim senin giymedigin en eski hırkana muhtaç olur. Yavruna vermediği bir lokma yiyeceği gün gelir de kendi muhtaç olsun. Çok sinir oldum sanki bana evladima yapılmış gibi
tarafından
Canm lütfen giydikten sonra hiç sormadan at çöpe.
(1,238 puan) tarafından
Merak etme direk attim çöpe
0 oy
tarafından
Sen zaten yorumunu yapmışsın canım sonradan görmeler ne beklersinki
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Bence o kızı annesi öyle yapmış tmam çok seviyor olabilir kızına kıyamıyordur ama sorunluluk vermeliydi görgüyü öğretmeliydi yegeni ona bakarken nasıl boğazından yemek geçiyor .hiç psylaşmayı öğrenmemiş çok yazık . 
(1,238 puan) tarafından
Zaten ona öyle yapan annesi babası kaynım var 30 yaşında bekar ona bi su bile tasitmiuo beli ağrır diye
0 oy
(119,331 puan) tarafından
bunlar insanmi yaa
0 oy
tarafından
Dahad gitme canım benimde başımda var onu da şımartmışlar bir şeyi kırk kere söylüyecen ki yapsın eşime diyorum bana kızıyor ne diyeyim Allah onların eline düşürmesin elbet evlenirler görürlwr anyayla konyayı senin eşin bişey demiyo mu
(1,238 puan) tarafından
Esim sabret diyo kızım icin
0 oy
tarafından
Şu eegen görümce kadar kötü bir şey daha yeryüzüne inmemiştir
0 oy
(1,306 puan) tarafından
Ya sen şimdi bunca olandan sonra o evde misin hala? Yani kapıyı çarpıp çıkmadınız mı? Kocan kör mü? Bunları görmüyormu
(1,238 puan) tarafından
Esim burda deil istanbul da malesef kızımın ranryovusunu bekliyorum biter bitmez gidicem
0 oy
tarafından
Gorgusuzler 
0 oy
tarafından
Evet ayip etmisler onlar insan degiller ama o kucumsedigin bokun tezegin icinden gelenlerde temiz oluyo inan bende bokun tezegin icinde buyudum halada devam ediyorum ama evim bal dok yala olur herzaman suan 36 haftalik hamileyim 3 yasindada cocugum var ansizin cikip gelen olsa hic eksiklenmem
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sen kocana anlat o muhatap olsun
0 oy
tarafından
Valla dediğin gibi Allah kimseyi sonradan görme yapmasın. Görgüsüz cahiller 
0 oy
(470 puan) tarafından
Kocama desene yada sen de bizde 1 ay g.tunu devirdin yattın diye o zmn problem yoktu bende gidince yatağımı atacam de odamdan çıkmadın de 
0 oy
tarafından
O evde kalmak zorunda mısın evine git geri hastame ısın bitince
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kalma orda gitme birdaha da bukadar da olmaz ki
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu olanlara

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 255 göst.