0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Dün akşam kaynanam arıyor büyük görümcem kaynanamı kahvaltıya çağırmış senin oğlanı da götüreyim çocuklarla oynasın diyor anneme gidicem ben gelemez dedim.kucuk görümcem de gidecek büyük ihtimalle bana demedi ama bişey.ariyip bide çağırdı diyosun oğlumu da götürmeye calsiyosun bari öyle deme.tani ben vrken rahatça dedikodu yapamazlar cagirmaz beni de tabi 

6 Cevaplar

+4 oy
(27,367 puan) tarafından

İyide kızları yani illa senide çağırmak zorunda değil .

Senin annemde seni çağırsa gelininizi çağırmasa abes birşey yok her seferinde bence takılmayın bu tür şeylere

(1,068 puan) tarafından
Ama annesini cagirmiyorlar çocuğu götürmek istiyorlar biraz garip
tarafından
Garip değil ya sonuçları torunları çocuklarla oynasın diye düşünmüştür, herhangi bir art niyet olsaydı aramazdi bile seni kaynana
(27,367 puan) tarafından
İyide çocuk bu oynasın diye demiş sanki torun gelsin kahvaltı yapsinmi demiş
(1,506 puan) tarafından
Nispet yapar gibi beni kahvaltıya çağırdı da oğlanı da götüreyim çocuklar oynar beni cagirmadiysan oğlumu da goturemezsin.
(27,367 puan) tarafından
Değişik düşünce size kalmış
-Reklam-
+1 oy
(2,301 puan) tarafından
Onların olduğu her yerde olucaksn diye bir şey yok ki bacısi anası her zaman seni de çağırmaya bilirler . Ki zaten evde de olsan çocuğunu kendi olmadığın yere gönderme doğrusunu yapmışsn 
(1,506 puan) tarafından
Ya lazım da değil onlar da kasıtlı söylüyor beni çağırdı da oğlanı da götüreyim sen gelme yani tek oğlanı götüreyim
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Yani anneme gitmesem bile göndermem çocuğumu benim istenmedigim yerde çocuğum da istenmez 
0 oy
tarafından
Benim olmadığım yerde çocuğumun da işi yok 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Hoc oyle dusunmezdım canım. Çocuğunu göndermem .. Ama çağırmış sıgmadım onlar orda dedıkodu yapacak. Asla takılmazdım. Sende arkadaslarını topla çaya cagırma kımseyı. Böyle herseyı dert etmeyın kendınıze 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Eğer aran onlarla iyi ve böyle yapıyorsa ben olsam çok alınırdım kaynanam böyle yapmaz ama 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 930 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 193 göst.
10 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 258 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...