0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,837 puan) tarafından
Bebeğim gün boyu uyuyor gece boyu ayakta. Sabah 6-7 gibi uyuyor akşam 18-19 a kadar. Gün boyu uyutmadigim oldu ama yine gece uyumadı. 3 aydır bu haldeyim gece gündüz kavramını nasıl öğreteceğim bilmiyorum nolur yardımcı olun. 7 buçuk aylık 

7 Cevaplar

0 oy
(611 puan) tarafından
İlk kizim öyleydi. Gündüz uyku surelerini azaltrak yapmıştım 
(1,837 puan) tarafından
Canım hiç uyutmadim gündüz bugün artık dayanamıyordu akşam 23 de uyuttum 1 saat önce uyandı
(611 puan) tarafından
Gündüz uyut. Gündüz uyumazsa gecede huzursuz olur hiç uyumaz. Bende ilk öyle yapıyordum. Tanıdığım demişti. Gündüz uyut ama bir  iki saat sonra kaldır diye öyle yapa yapa düzeldi uykusu
(1,837 puan) tarafından
Geçen gün gündüz 40 dakika süreyle iki defa uyudu o uyuduğu uykuyla sabah 6 ettik sallıyorum emziriyorum duş aldiriyorum müzik açıyorum bana mısın demiyor
(611 puan) tarafından
Dişi falanda zorluyor olmasın
(1,837 puan) tarafından
Yok canım hala diş çıkartmadı belirtisi de yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok yorgun oldugunda da uyumuyor bebekler. Uyku çok sıkıntı ya bizde de 

(1,837 puan) tarafından
Doktora gidip damla alayım dedim kar yağdı kaldık evde delircem ya artık dayanacak gücüm kalmadı tükendim
tarafından
Valla bende çok yoruldum artık uykusuzluk çok kötü , kontrole gidince soracağım bakalım ne diyecek kafama göre bişey vermek istemiyorum.
(1,837 puan) tarafından
Bende danışıp alacağım inşallah verir ve faydasını görürüm. Papatya çayı falan da denedim ama ise yaramadi
(1,327 puan) tarafından
Cnm daha bügum yazdım doktora. Uyku problemi için ilaç damla vs. Önermiyor
0 oy
(4,889 puan) tarafından
O kadar uyumasına neden izin veriyorsun canım 6da mi uyuyor öğlen 12 1 de uyandır akşam 10 gibi uyut. Emziriyorsan dalar bi iki gün ağlar alışır 
(1,837 puan) tarafından
Denedim onu da denedim gerçekten hiçbir şey fayda etmiyor. Geçen gün sabah 7 de uyudu saat 13 de uyandırdım akşam 40 dakika uyudu saat 5 gibi falan yine ertesi gün saat 6 ya kadar oturdu
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Anlamıyorım inan ki. Aynısını 2 aydır yaşıyorum ve kızım 21 aylık. Hadi dedim ki benim ki 2 yaş sendromu olabilir. O zaman senin ki ne? Yok cnm ya şimdiki çocuklar çok zor. 
0 oy
(36 puan) tarafından
Benimki de 5 buçuk aylık aynı durumdayım şimdi bile zorla uyuttum bende bunaldım bu durumdan sabah erken uyandırdım bi kere akşam uyusun diye resmen ayakta uyuyordu kıyamadım uyuttum yine ama nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum ayrıca damla falan çocuklar için önerilmiyor öneren doktor da var ama zararlı olduğunu yine bi doktor sayfasında okumuştum 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Tamda bu ppstu açıp aynen bu cumleleri yazacaktim bebeklerimizin uyuyup uyandigi saat bile ayni. 4 ayaa kadar hep dusenliydi uykusu 4. Ay asisini oldugu gün fece uyumadi o gunden sonra ipi kaçırdık  suan saat 7 ye geliyor daha yeni uyudu aksama kadar uyur gece yine nobet. Dun dr q goturdum yaoacak bisey yok bebek bu kendi ne zaman isterse o zmn uyur donem dönem hep bebeklerde olan bisey bi sure normale donecek dedi 18 gundur halimiz bu bakalm ne zaman normal hayata doncez 
(1,284 puan) tarafından
Bu arada dr kızımın damaginin kabardigini dişin de buna sebep olabileceğini soyledi
0 oy
(119,483 puan) tarafından
uyku egitimi alsaniz

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 347 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 140 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bastet (893 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 145 göst.