0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
15 aylık olucak erkek 3 4 gün önce eltim de akşam otururken perdeler açıktı kar yağıyor diye oğlum camlara bakıp işaret edip bana kaçıyor ağlıyordu neyse eve geldim geçti gitti uyudu gecede huysuzlanmadı ama dün akşam eltim de kaldık eşim işten gelemedi kar yağışından dolayı akşam yatmıyor sürekli ağlıyor öyle böyle ağla zırla uyudu geçe huysuzlanmıyor ama bu aksam da öyle komşuda yatırayım dedim susmuyor da habire ağla ağla yatmıyor sağa sola bakınıyor sürekli gittiğimiz yer yani eve aldım evde sallayım diye 10 dakka yine çok ağladı kediyle oynattım fln bir yandan salladım uyudu ama uyuyana kadar bakınıyor etrafa aldım alt kata indim uyuduktan sonra şimdi uyandı sarılıyor ellerime boynuma ağlıyor ayagıma da aldım daha kötü kucağımda durmak istedi eve geldim yine bişey yok salladım uyudu şimdi korkuyor da mi böyle evi mi istiyor anlamadım..akıl verin 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk belli ki yabancılık etmiş sizde uyku saatlerinde evde olun bir sorun kalacağını sanmıyorum.
(125 puan) tarafından
Yabancılık edeceği bişey yok diye düşünüyorum aktif olarak gittiğim yerler
tarafından
Oyun saati ayrı uyku saati ayrı çocuklar icin
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bence yatağını arıyor. Akşam evinizde uyuyun bence.
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Canım o yerini yadırgamış benim oglum da oyle ne kadar gidip gelsen de  uyku zamanları evini yatağını arar 14 aylikken esimin halasına gittik herşey çok normaldi ama gece uyumak istemedi zorlar uyuttum sonra ağlayarak uyandi bi saga sola bakti daha cok ağlamaya başladı ve  sonuç sabaha kadar oturduk artık gidersem o şekilde kendi yatağını goturcem park yatak zaten seninki de muhtemelen ondan oldu  kimse kokrkutmadysa sanmıyorum korkudan oldugunu
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Yabancımış evi canım başka bir anlamı yok
0 oy
(119,242 puan) tarafından
yerinimi yadirgadi 
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım biri korkutmadıysa Eger yatağını yerini arıyor bazen cocukları korkuttularmı öyle yaparlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 783 göst.
9 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 946 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalseyiss61 (86 puan) tarafından soruldu

379,169 soru

11,349,933 cevap

34,817 kullanıcı

...