0 oy
944 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (116 puan) tarafından

Dun aksam yemekten sonra eşim büyük oğlumla ilgilendi ben ufaklığı emzirdim yatağa uzanmıştım 2 saat öylece uyumuş kalmışım eşimde seslenmemiş çayını kendi koymuş kendi içmiş kuşum benim<3 iyi ki de uyumuşum bütün gece ayaktaydım:P birini uyutuyorum diğeri uyanıyor tam ikiside uyudu derken biri gık diyor oteki uyanıyor, tekrar bida pış pış salla dolan uyudu derken sar başa diğeri uyanıyor ağlıyor uyuttum diye sevinirken diğerini de uyandırıyor başlıyorlar koro halinde ağlamaya:angel: Eşimde 4te gidiyor işe uyusun diye çocukları kaçırıyordum odadan artık, kafayı kırıyordum az daha keçiler meee'lemeye başlamıştı hahahaha:D geceden beri gelip gidip su ve çikolatayla hayatta kalmaya çalışıyorum Allah rızası için kahvaltıııı:D

10 Cevaplar

0 oy
(2,028 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canm bnm ne kadar eğlenceli anlatmışsın  ÇOK sevdim :) çık gel kahvalti hazırlarım bn hem fırsat  bebiş severim bnde :)

(2,028 puan) tarafından
Zonguldak cnm sen
(116 puan) tarafından
Ankara bende, ailenden ayrı mısın
(2,028 puan) tarafından
Eşim atandığı  için canm. burada da kimseyi tanımayınca güvenemedim  :)
(116 puan) tarafından
Zor ya ordan oraya işte ne yapacaksın el mecbur canım Allah kolaylık versin biz kadınlar herşeyin üstesinden geliriz :))
(2,028 puan) tarafından
Aynen cnm  :)
-Reklam-
+1 oy
(1,310 puan) tarafından
İşte boşuna demiyorlar anne hakkı ödenmez diye kolay değil Allah sabır versin bizlere
(116 puan) tarafından
Amin canım hic kolay değil hadi şimdi ufak emiyor yarın bi gün ek gıdası var hep böyle kalmıyorlarrr :))
(1,204 puan) tarafından
AMİNNN .....
0 oy
(115 puan) tarafından

Benimde 2 yas 7 aylik bi kizim var 34 haftalikda hamileyim ve nasil yapacagimi dert ediyorum simdiden kucuk aglasa buyuk uyanicak buyuk aglasa kucuk uyanicak napicam bende biliyorum ya allah yardimcimiz olsun cok zor:(

(116 puan) tarafından
Ayyy ne fena Inşallah zorluk çekmezsin kuzum
(50 puan) tarafından
Eve bende düşünüyorum insaallah zorluk çekmem
(300 puan) tarafından
Benim de ayni 2 yas 5 aylik kizim var 32 haftalik hamileyim :)
(50 puan) tarafından
Allah bize güç kuvvet versin ki onlara bakalım :)
(300 puan) tarafından
Amiiiin insaAllah
0 oy
tarafından

Ne guzel Allahim hayirli uzun omurler versn insallah ikisnde sen arada bole.kacamak.yap o zman :D

(116 puan) tarafından
Kafayı koyucak yer buldukça uyumak şart:D
tarafından
Dmi ama  :)))))
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim simdi zahmet cekiyosun ama ikisi birden buyudugu icin rahat edersn sonra
(116 puan) tarafından
Çok çabuk büyüyorlar bu gunlerin güzelliği tadı da başka :)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Senin ikizlerin mi var canım 
(116 puan) tarafından
Yok canım biri 15 aylık:))
(4,758 puan) tarafından
AA kıyamam çok küçük daha oda yoruluyor sun baya canım
(116 puan) tarafından
Plansız oldu baya canım sorma
(4,758 puan) tarafından
Kıyamam canım ya
0 oy
(84 puan) tarafından

Bu yollardan bn çoktan geçtim çok zor allah yardmcn olsn:D bakalm meleğimi kucağma almama 10 gün kaldı abileryle aralarnda 5.. 6 yaş var zorlanrmym acaba bunu düşnyorum;)

(116 puan) tarafından
5-6 yaş az değil kurtarmışlar kendilerini maşallah, sendeki de iyi cesaret o kadar yıl sonra rahatlığa erdim derken tam herşey baştan :D
(84 puan) tarafından
Bide kızımz olsun istedik kızımızı beklyorz allahn izniyle ;)
(116 puan) tarafından
Bende sırf kız için yapabilirim :D
(84 puan) tarafından
:))))allah gönlümze göre versn inşallah hayrlı sağlklı tatlm
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş canım aynen bende öyleyim 6 aylık kızım var at gibi kosturuyom valla iş güç yemek temizlik uyku desen yok kafam catliyo uykusuzluktan harap oldum valla 
(116 puan) tarafından
Aynen öyle paket paket perol bitiriyorum malesef emzirirken uygulamakta var :D
0 oy
(300 puan) tarafından
Allahin izniyle benim de ikinci kuzum gelecek senin anlatmanla heveslendim valla keske oyle eglenceli olsa ben uykusuz kalinca kafayi yiyenlerdenim :) Bebisler kac yasinda ?
(116 puan) tarafından
Biri 15 ay biri 2 haftalık:))) eğlenmek senin elinde kuşum isyan etme asla
(300 puan) tarafından
Allah muhafaza o kadar isteyipte sahip olamayan varken isyan edilir mi ama Rabbim dayanma gucu versin gercekten annelik zor...
0 oy
tarafından

Canim benim Allah kolaylik versin:) 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 782 göst.
9 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,442 göst.
26 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤Gamze☆Göksum❤ (2,032 puan) tarafından soruldu

377,788 soru

11,307,497 cevap

34,737 kullanıcı

...