+1 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Hanimlar biz şuanlik 2 kişiyiz hamileyim bu ay doğalgaz 500 gelmiş çevremdeki insanlardan hep ayni tepkiyi alıyorum siz 2 kişisiniz nasıl olurda o kadar fazla doğalgaz gelir diyorlar ben ne yapabilirim hep ayni ayarda yakiyorum hic oynamadım ayariyla evim 2+1 hemen ısınıyor neymiş onlar kalabalikmis biz az kisiymisiz bu kadar  gelmemesi lazımmış kisi sayısına göre mi geliyor bu faturalar anlamıyorum 

31 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız zaten iki oda varmış,salonda yatın bari diğer petekleri kapat tövbeeeeee kim diyo bunları ve onlara ne acaba
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
 sadece yattiginiz ve oturduğunuz odayı yaksaniz daha az gelir diye düşünmüş olabilirler ama alakası yok babamlarin evi 3+1 ve sadece iki oda yanmasına rağmen onlara da 500 gelmiş
(162 puan) tarafından
Valla bütün odalar da yanıyor bu sefer yakmayincada soğukluk geliyor diger odalardan aynı hesap oluyor
(1,785 puan) tarafından
Evet oyuzden kökle doğalgazı faturayı da konuşanların gözüne sok ;)
(162 puan) tarafından
Geçen sene 350'den fazla fatura gelmedi bu sefer zamlardan dolayı fazla geldi ısınmadan yana bir sıkıntım yok eşimle bir yere gidince eve kendimizi zor atıyoruz donuyoruz onlarda alışmışız sicak eve
(1,785 puan) tarafından
Eşimle beni anlattın resmen misafirliğe gidince sıcak evimizi arar oluyorz
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız diyende beyin yokki olsa doğazgazn iki veya 10 kişi ile alakası olmadığını bilirler gem kimene onlar mı ödüyormuş
0 oy
(795 puan) tarafından
o nasıl hesap yapmak ya sayiyla gelse oooo bizde az oderdik evin metrekaresi buyuk 800 den asagiya fatura odedigimizi hatirlamiyorum ona bakarsan bizde iki bucuk kisiyiz kizimi sayarsam :D
(162 puan) tarafından
Bizde iki buçuk kişi sayılırız hamile misiniz
(795 puan) tarafından
yok canim iki yasinda kizim var
(162 puan) tarafından
O o zaman tam sayılır annesi masallah
0 oy
tarafından
Tamamda kalabalık evler daha sıcak olur zaten asıl onlara az gelmesi lazım mantıken sende öyle desene hem onlara ne faturayı ödeyen sizsiniz 
(162 puan) tarafından
Tam tersi onların ev bizimkinden daha soguk
0 oy
(679 puan) tarafından
Asil az insan olan daha zor isiniyor
0 oy
tarafından

O nasıl mantık ya niye iki kişi olunca kombi siz iki kişisiniz zaten azsiniz size az faturama mi yazicam diyormuş :D

0 oy
tarafından
Yakıyoruz ödüyoruz de geç bizde 600 geldi naplim onlra ne kimseyle muhatap olma fatura ni niye soyluyosn hem
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ne alaka ya onlar mı ödüyor doğal gaz faturasını saçmalık. Biz de iki kişiyken 750 ödediğimiz oldu 
0 oy
tarafından
2 kişi olunca evin metrekaresimi değişiyor anlamadım sorsaydin bir soranlara ev aynı ev yani :D 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 144 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Fatma001 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 663 göst.
0 oy
19 cevap 861 göst.
13 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Ikramm❤️ (221 puan) tarafından soruldu