0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (548 puan) tarafından
Baby turco marka bez kullanan varmi arkadaşlar nasıl pişik felan yapıyormu

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz kullaniyoruz iyi yani yapmadı bizde
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından
Ben büyük oğluma sleppy kullaniyodum malum fiyatlar yükselince baby turco aldim ama hiç pisjk felan yapmadi gayet güzel 
0 oy
(1,649 puan) tarafından
Ben oğluma kullanıyorum gayet memnunum pişik falan yapmadim. Islak mendili de güzel oluyor oda pişik yapmıyor.
0 oy
tarafından
Pişik yapmadı ama sızdırma oluyo bazen yumuşak ince güzel bı bez 
0 oy
(968 puan) tarafından
Sızdırma yapıyor ben 1 senedir oğluma  bin den alıyordum şimdi turco aldık pişman oldum uygun biraz diye böyle heralde 

Ben normalde akşam bezi bağlarım bebeğimi uyuturum sabah kalkar değişirim bez ağır taş gibi ama sızma olmaz di sabah kalktık çocuğun sırtına kadar çiş bes kuruş etmez 
0 oy
(810 puan) tarafından
Cok memnunum sleyyp den buna geçtım neredeyse aynı ama sleyyp cok çişi dışına verıyordu baby turco da yasamıyorum ve daha ınce hafıf bebek rahat edıyor benım kız dodu dogalı hıc pişik olmadı ama kullanan arkadaşlarda memnun fıyat olarakta uygun gelıyo bıze
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Biz kullanıyoruz bir sıkıntı olmadı
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben ikisinede kullanıyorum pişik yapmadı 
0 oy
(765 puan) tarafından
Tek geçerim tamamen fiyat performans ürünü asla sizdirmada yapmıyor pisikte vücutta izde
0 oy
(5 puan) tarafından
Ay bende Baby turco almayı düşünüyorum yeni doğan bebeğe iyi olurmu acaba 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Hiç kullanmadım ama kötü olacağını sanmıyorum islak mendilini kullanıyorum  tek
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Guzel cnm yapmiyo  bebem natural de iyi Ben ikisini kullaniyorum hangisi uygun gelirse 
tarafından
Bebem natural nerelerde satiliyor
(1,739 puan) tarafından
Esim internetten aliyo canım hep
0 oy
tarafından
Her bebekte başka etki yapar denemelisin. Ben 1 aydır kullanıyorum memnunum öncesinde 20 li paket alıp denedim
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Pişik yapmadı ama eger bebegınız yurutece falan bındırıyosanız sızdırma yapıyo cok cabuk. Ilk defa deneyeceksenız kucuk paket alın kardesımın bebegıne cok fena pişik yaptı kaldı oylece bezler. Bıde dıger bezlere gore kalıbı kucuk. Bebem naturel aldım gecen turcodan daha ıyı. Sızdırma yapmadı hıc. 
0 oy
tarafından
Gayet güzeldi ama bir beden büyük al kalıpları dar
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum çok iyi çok memnunum canım 
0 oy
(1,365 puan) tarafından
Ben 2 bebeğime de kullandım bana göre sleepy den daha iyi hatta sleepy hep sızdırma yaptı benim bebeklerimde ayrıca pişik de yapmadı anlayacağın çocuktan çocuğa değişiyor önce küçük bir paket al dene kalıbı da dar değil molfix'in kalıbı daha dar bence o yüzden her bebeğe göre değişir önce denemelik paketini al bence
0 oy
(7,504 puan) tarafından
Hayır çok iyii
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Komşum kullanıyor bugün iki tane istedim deneyip bizde alalım diye malesef kalıbı çok küçük 4 numara ama bizim kullandığımız bezin 2 numarası gibi

0 oy
(44,604 puan) tarafından
Ben kullandim bı kez sevmedim cisi hemen cikariyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
7 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
+1 oy
19 cevap 1,317 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde geberikkizz (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,220 soru

11,288,916 cevap

34,697 kullanıcı

...