0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (397 puan) tarafından
22 aylık oğlum 4 gündür sabah akşam atesleniyo neden olduğunu anlamadım hastaneye gidemedik yollar kapalıydı sağlık ocakları da kapalı napicagimi şaşırdım sebebini bulamiyorum oksurmuyo hapsirmiyo sadece gece horlar gibi nefes aliyo sizce neden olabilir 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ateşi kaça kadar cikiyor
(397 puan) tarafından
En arkadaki azı dişi hariç bütün dişleri çıktı canım kanında filan mı acaba ya çok ters zamana denk geldi
tarafından
Kanda olabilir idrar da olabilir . Hiriltisi varsa grip gibi de olabilir
(397 puan) tarafından
Hırıltı yok sadece gece nefesi horlar gibi ses çıkarmaya başladı cnm çok sağol kankdada olabilir dediğin gibi
tarafından
Geçmiş olsun ateşi devam ederse mutlaka yardım alın
(397 puan) tarafından
Yarına yollar açılir heralde goturcem inşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(250 puan) tarafından
Valla canm enfeksiyon olabilir 
(397 puan) tarafından
Hep boğaz enfeksiyonu geciriyo normalde ama o zmn öksüruk hırıltı çok oluyo şu an onlarda yok ben gribim ama onla alakalı olurmu acba grip hibide değil
(250 puan) tarafından
Canım kanda olabilir inşallah yoktur
(397 puan) tarafından
İnşallah cnm yarın yollar acilirda giderim inşallah
0 oy
(119,361 puan) tarafından
azi disi falanmi gekiyoki
(397 puan) tarafından
En arkadaki azı dişi hariç bütün dişlerini çıkardı zaten inada baktım çıkacak gibi degil
0 oy
(4,548 puan) tarafından
cok gecmis olsun belki disi cikiyordur
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Idrar yolu enfksiyonu falanmı varki ay bo götür hastaneye kuzum 
(397 puan) tarafından
İdrar değildir canım çünkü cisi normal  yarına yollar temizlenir insallahda gotururum canm
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Kulak iltihabı olabilir benim oğlumda öyleydi antibiyotik kullandı mutlaka doktora götür daha kötü olur 
(397 puan) tarafından
Gidebilsem gidicem zaten cnm yolları bekliyorum inşallah yarına temizlenir karlar başka belirti varmiyydi kulak iltihabında
(3,137 puan) tarafından
Sadece ateşi çıkıyordu birde sanki burnu tıkalı gibi nefes alıp veriyordu birde her iki kulağı da kıpkırmızı olmuştu
0 oy
(48,704 puan) tarafından
Enfeksiyon vardir canim gecmis olsun
(397 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm kanda büyük ihtimalle
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Boğaz ve kulak enfeksiyonu olabilir, kanda enfeksiyon olabilir, diş olabilir geçmiş olsun 
(397 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm kanda olabilir çünkü başka belirtisi yok
0 oy
(488 puan) tarafından
Aynisini yazin yasadim delirdim artik sut icirdigimde horlarken dikkat ettim sut verdigimde oluyor kesince horlamasi durdu alerji olduguna kanaat getirdim
(397 puan) tarafından
Sanada geçmiş olsun cnm ama inek sütü icimiyo oğlum hala beni emiyor ve çok iştahsız bu hafta ateşten dolayı heralde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 77 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı

...