0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar sekiz aylık kızım var sebzeleri meydeleri çoğu şeyi seviyor tek yoğurtta yüzünü eskitti yoğurt un olduğu biseyi sevmiyor çocuk bugün de yayla çorbası yaptım ilk kasıkta yüzünü vurusturdu açmak istmeiyor ağzını siz ne yapıyorsunuz bu durumda

10 Cevaplar

0 oy
(118,478 puan) tarafından
cizgi film iyi degil ama dikkat cekiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zorla yedirmezdim ben olsaydım mesela bende et sevmiyorum annem et suyuna çorba yaparmış yemezmisim hala et yemem senin kızda yoğurdu sevmeyecek belki ileride sever tuz dönersin azıcık verirsin ileriki zamanlarda ozaman yer 
0 oy
tarafından
Biraz reçelle tatlandırınca yiyor . 
0 oy
tarafından
Benim kizmda 2 buçuk yaşında yoğurdu sevmez şimdide sevmez az önce bile yemekte götürdüm ağzına yüzünü eksti öoo yapiyo bende televizyon açarak daldiginda o şekil yiyo ama çorba yaptığında icer
0 oy
tarafından
Sevmedi mi ağzını kitliyor. Zorlamamak lazım bence bi süre sonra tekrar denersin belki o zaman yer. Çok ısrar edip soğutma bence yemekten.
0 oy
(4,525 puan) tarafından
cok sukur yasamadim boyle birsey
(346 puan) tarafından
Yoğurtta da mı
0 oy
tarafından
Başka bir şey ile birlikte veriyorm. Bir ondan bir ondan. Pes edip aman sevmiyor diye bırakmıyorm. Eninde sonunda alışıyor. 6 yaşında kızım hiç bir yemek seçmez. Smdi 1 yaşında kızımda aynı oldu ne versem yer çok sukur
0 oy
tarafından
Meyveli yoğurduda mı yemiyor 
(346 puan) tarafından
Onu denemedim o şekilde fakat geçenlerde bir tarifl yaptım yoğurtlu onu dört kaşık fln yedi sinra devam etmedi istemedi yoğurdun eskiligini sevmiyor sanırım
tarafından
Ekşi mi yoğurt benim yaptıklarım hiç eksi olmaz ama eksiyse de meyvenin şekeri kırar diye düşünüyorum
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Israr etmem daha da sogutmamak için 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Yok mesela yumurta asla yemedi yemiyo bnde ısrar etmiyorum 

İlgili sorular

+4 oy
20 cevap 461 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (593 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.