0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde (497 puan) tarafından
Kızlar birlik oturuyoruz koyde evimiz sobalı yatak odamda soba var bide girişte salonda var soba bizim.soba yatak odadaki gayet iyi yaniyo diğerleri ısıtmıyor kaynanamda gorumcemle odamdan çıkmıyorlar hep beraber odada oturuyoruz yatak odasında havalar buz gibi sivastayiz bu arada neyse çay getiriyorlar bide odanın kapısında yiyorlar odanın içinde köşesinde yani sinirlendim şimdi görünce siz ne yapardınız yatak odasında yemek yenmez benim bildiğim bunlar ne bilim bıraksam akşam yemeğini de yicekler saat 11 e kadar odadalar

21 Cevaplar

+1 oy
(11,217 puan) tarafından
Senin odan sicakta olsa ozel.alanin oturmaya bile izin vermen hata bide yemek mi yiyorlar
(497 puan) tarafından
Mecbur kalıyorlar kaynanamda yeni ameliyat oldu biseh demiyorum bende ama kızmaya başladım
(11,217 puan) tarafından
Madem hak veriosun o zmn yapacak bsy yok demekki. Mecburlar
-Reklam-
+1 oy
(119,065 puan) tarafından
yani koy yeri hava kotu sartlar oyle gerektiriyosa yapcak bisi yok
(497 puan) tarafından
Baya soğuk diğer odalar  ısınmıyor kaynanam hasta zaten yeni ameliyat oldu
(935 puan) tarafından
Ee bunu biliyorsn buraya neden soruyorsn
+1 oy
(1,504 puan) tarafından
Kendi sobalarini iyi yaksinlar yatilan yerde  nimet yenir mi ne saçma 
(497 puan) tarafından
Anlamıyorlar malesef
(1,504 puan) tarafından
Ayıp ama bence
0 oy
tarafından
Altanrnetif oda varsa neden yensinama yoksa temizledikten sona ne olacak eskiden bir odada yatıp kalkıp yer içerler misi günah olduğunu sanmıyorum
(497 puan) tarafından
Yok malesef evde en büyük oda benim ebeveyin banyom filan var
0 oy
(12,908 puan) tarafından
Evet yenmez akşama kadar yatak odanda ne işleri var hadi yemek saati yeseler neyse sonra gırgır veya supursunler 
(497 puan) tarafından
Ne bilim ya kaynanmda ameliyat oldu bisey demek istemiyorum üşüyorum diyo
(12,908 puan) tarafından
Hım o kötü işte yazık kız duzelene kadar idare et
0 oy
tarafından
Oldu olacak beraber yatin ekmek kirintilariyla hortlayin sabaha kadar 
(497 puan) tarafından
Hiç sorma canım yaa
tarafından
Hahahha :)
tarafından
Gozdem ❤️❤️
0 oy
tarafından
Kaynanan ameliyat olmuş yorumlarda gördüm. Bence sağlık denince ne özel hayat ne yatak odası ne yemek hiç bit şey önemli değil. En onmeli şey başta sağlık. İyileşene kadar ses etmezdim ben olsam. Çok geçmiş olsun
(497 puan) tarafından
Haklısın canım bende öyle düşünüyorum ama sinirlendim ya
tarafından
Tabikii. orası senin özel alanın. Abartıyorlarsa o ayrı. Sonuna kadar haklısın
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bı kere noodel yedim yatakta gece bastılar beni 
(497 puan) tarafından
Anaaammm sus kız yatakta değil yerde
(1,785 puan) tarafından
Olsun gene de yenmez nasıl mutfakta uyumuyosan yattığın yerde de yemek yenmez ben uyucam diyip yollardim odadan bananee
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm sizin şartlar kötüymüş kış çıkana kadar idare et artık 

Bizim k.v ne demeli ya geçen sene ramazanda ful odasında yedi içti kocasıyla sonra köşeye kalktı siniyi gitti yattı inanirmisin 15 gün aupurmedi ekmek kırıntı içinde yattılar en son ben temizledim 
(497 puan) tarafından
Ohannessss yok kız biz süpürür hemen
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Canım burada rahatsız olmakta haklısın ama evim tek sıcak yeri orasiysa katlanacaksın mecbur. Yazık günah bende Sivaslıyım soğuğunu iyi bilirim yani insanlar soğukta mı dursunlar surda bunu yapacakları en fazla 4 ay 5 ay
0 oy
(738 puan) tarafından
Canım bende Sivaslıyım çok soğuk ayaz olur senin yatak odası da sıcak oluyorsa orada oturun şartlar öyle gerektiriyorsa yapacak bişey yok canım 
0 oy
(2,571 puan) tarafından

Canım bende birlik oturuyorum.Yatak odamda bazen mecburen yemek yerim ama oturulmasina çok karsiyim.Bastan tavrımı koydum.Yoksa burasıda oturma odası olacaktı seninki gibi 

0 oy
(316 puan) tarafından
Canım anladığım kadarıyla o oda oturma odası gibi kullanılıyor ve sizde gece orda uyuyorsunuz , köy şartları zor aynı evde oturuyorsunuz kadıncağız hasta elden de bişey gelmiyor emin ol annen olsa daha fazlasını yapardın bırak bu soğuklar geçene kadar idare etsinler sonrası Allah kerim :) 
0 oy
(935 puan) tarafından
Tuafsin valla hem diyorsn kaynanam hasta hemde hasta kadını burda çekiştiriyorsn ... Üstelikte sen onun evinde oturuyrsn ayıp bence 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Yayla evlerinde hep öyle soba ocaklik mutfak yatak yorgan hep aynı yerde halamın yazın aynı yerde yapiyolar hep tabi kapı önünde de yiyolar bazen de oluyor kış günü napcan 
0 oy
(48,465 puan) tarafından
Esine soyle uyarsin soguk falan giyinip diger bölümde dursunlar
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bisey yapamazsin birlik oturnayi kabul etmişsin 
0 oy
tarafından
Bnde Sivas tayim elektrik li soba yak yatarken niye soba kurdn köy evi gibi odana esyani mahveder
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Odani degistri onlar senin odaya degil sobaya geliyorlar anlasilan  yapacak bisey yok
0 oy
(14,942 puan) tarafından
Sivas -31 dereceyle Türkiye'nin en soğuk ili seçilmiş. Diğer odalar çok soğuksa bişey demezdim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 438 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 345 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tgbdgl (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu

377,817 soru

11,308,519 cevap

34,741 kullanıcı

...