0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba arkadaşlar Yeniyim sayfada. Ben 7 haftalık gebeyim kalp atışı duyulduktan sonra kan testleri yapıldı karaciğer enzimlerim yüksek çıktı ALT DEĞERİM 114 AST DEĞERİM 35 Sizce nasıl düşürebilirim değerlerimi bebeğe bir zararı olur mu başına böyle birşeyler gelen varsa yardımcı olabilir mi rica etsem kullandığım ilaçlardan kaynaklı olabileceği de söyleniyor şuan folikasit coraspirin oksapar iğne ve progestan kullanıyorum Progestan yapabilir dendi ama ben onu vajinal yoldan kullanıyorum o şekilde de yükseltir mi acaba cevap verirseniz sevinirim  
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm beslenmeme dikkat ederek ve spor yaparak enzimleri dusurebilirsin.
(7 puan) tarafından
Anladım canım beslenmeme artık dikkat edeceğim market alışverişi yapıp enginar brokoli karnabahar gibi bol bol sebze ve meyve aldım ama hamile olduğum için nasıl spor yapabilirim yürüyüş gibi mi
(671 puan) tarafından
Aynen cnm yürüyüş çok önemli. Önemli olan hareketsiz kalmamak .
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Hiç bir bilgim yok. Ama yediklerini ve bol su içmeye dikkat et
(7 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim dikkat edeceğim artık bu ara çok hazır gıda tükettim bundan sonra dikkatli olurum su da günde en az 1 buçuk litre içmeye çalışıyorum umarım haftaya kadar düşer

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yzc34 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulmasallll (10 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...