0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (120 puan) tarafından
Hanımlar doktor kanal tedavisi dedi yaptıran var mı sikayetiniz var mı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana 2 tane yapıldı bu yaz canım siksyetim yok ama özel de yaptır devlet baştan sağma yapıyor 
(120 puan) tarafından
Ayy bende devlete gitmiştim olmazsa özelde yaptırım
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben üniversite Hastanesi'nde yaptırmıştım 4 yıl oldu hiç bir şikayetim yok canim 
(120 puan) tarafından
Maşallah darısı bana canım
(1,964 puan) tarafından
İnşallah sorunsuz geçer canim
(120 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
tarafından

Devlette yaptırdım  10 gün sonra özelde çektirmek zorunda kaldım  bide ikinciye gittim  ben cok güzel sinirleri öldürdüm diyerek  dışı kazıma yaptı   damagimi kesi atmak zorunda kaldılar  

(120 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun korktum valla şuan devletten
tarafından
Tope   200 lira verdim 2 dişimi de çektirdim  keşke cimrilik yapmayip baştan gideydim özele  bide benim sol tarafım felçli  sinirler pek çalışmıyor  ona rağmen öldüremedi
(120 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun tekrardan canım
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Bi kanal tedavi ve dolgum var cnm 2018 de yaptirmistim ataşehir ağız ve diş sağlığı hastanesinde bi şikayetim yok simdilik
(120 puan) tarafından
Maşallah canım devleti pek önermiyorlar korktum şuan ya
(1,741 puan) tarafından
Canım o zman genel dis e randevu almistim gene aynı doktor  yapmıştı  şimdi artık yapmıyormuş onu yapan bölüm varmis oraya sevk açıyorlar zaten randevu da bulunmuyor pek yaptiracaksan özelde yaptır istersen
(120 puan) tarafından
Öyle yapım canım sağol
(1,741 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Yaptırdım iki tane hatta dün yeni yaptırdım şikayetim yok çok şükür
(120 puan) tarafından
Çok şükür geçmiş olsun
(4,589 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Yaptırdım ama aradan biraz zaman geçince dişim kırıldı :) dış yaptırdım bu sefer
(120 puan) tarafından
Valla öyle bir ağrıyor ki ağrı kesiciler ne fayda aman aman Allah kimseye diş ağrısı vermesin
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Yapana gore degisiyor benim ilk curuyen disler kanal oldu maLesef amalgam dolgu yaptilar devlette yaptirmistim yaptirmaz olsaydim etin uzerine nor alde tampon koyulmasi gerekirken koymamislar direk amalgami basmislar etin ezilmis dedi ve bu halde ben 7 8 yil kullandim ve hamileyken disim kirildi oylece  tedavi basladik ozelde Imkanin varsa ozelde yaptir devlette cidden hic ozenmiyorlar.
(120 puan) tarafından
Özele gideceğim canım inşallah faydası olur
(1,331 puan) tarafından
Insallah canim cok gecmis olsun
(120 puan) tarafından
Çok teşekkür.ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne adayiiii (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BirMelek (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.

381,229 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...