0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Aşkokuşlarım kıymalı pırasa yapmak istiyorum ama daha önce kiymali yapmadim sizlerden taktik bekliyorum dankeee şimdiden <3

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben sadece böreğini seviyorum valla yemeğini bir türlü sevemedim
tarafından
Pırasalı böreği ilk kez duydum :)
tarafından
Aaa ciddimisin çok güzel olur
tarafından
Ciddiyim hiç duymadim. Ispanakli börek duydum da 19 senedir agzima ispanak surmedim tadini bilmiyorum. Pirasali böreği deniyim bi merak ettim
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Önce havucu yuvarlak kesip kızartıyorum sonra pırasayı üstüne ekliyorum salcayida ekliyorum kızartıyorum üstüne su ekliyorim tuz limon tuzu pirinç ekliyorum 
tarafından
Kiymali yapicam ben askim
(2,501 puan) tarafından
Kıymalı hiç yapmadım
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Hiç kıymalı yapmadım bol havuçlu yaparım yaparım çok su koymam kavurarak yaparım çok lezzetli olur azda şeker atarım inanılmaz lezzet katiyo
(44,763 puan) tarafından
Et her yemeğe de yakismiyoki ama pırasa ıspanak gibi yemeklere pek yakıştıramıyorum nohut kuru fasulye yeşil taze fasulye gibi yemeklere güzel oluyoda pirasada koymam yaa
(44,763 puan) tarafından
Şeker pirasan havucun kavrulurken 1 tatlı k.at banada ilk abes geldi ama inan pırasa asla yemeyen eşim pirasa yiyo
tarafından
Bi deniyim canim tesekkur ederim ❤️
tarafından
Bende piraslayla kiymayi hayal edemiyorum ama işte bu seferde eşim yemiyo mecbur yapicam belki güzel olur
(44,763 puan) tarafından
Dene canım:)
0 oy
tarafından
Ben tavuklu yapıyorum çok nefis alıyor sıvıyağı bol koyuyorum küçük dogradigim pirasalarla birlikte yine küçük dogradigim tavukları koyuyorum kavuruyorum baharatla birlikte çok güzel oluyor 
tarafından
Aa onu da hic duymadim bi arada onu deniyim
tarafından
Tavsiye ederim çok güzel oluyor :)
0 oy
(119,604 puan) tarafından
sananee soylemiycem 
tarafından
Sana sormadim zaten hıh
(119,604 puan) tarafından
sorsanda soylemem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.
11 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 397 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busra2607 (313 puan) tarafından soruldu

381,761 soru

11,429,175 cevap

34,989 kullanıcı

...