0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (1,750 puan) tarafından
Kızlar saframda taş var dün hastaneye gittim amaliyat için arayacaklarını söylediler dayanıkacak gibi bi ağrı değil çeken bilir amaliyat nasıl geçiyo zormu iki kere sezeryan oldum ama bundan korkuyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korkma kuzum annem oldu kolay bir ameliyat oldugunu soylerler ❤️☺️ 

Agir bir ameliyat degil ☺️❤️

Kapaliysa hele hic korkma kuzu
(1,750 puan) tarafından
Kapalı olacak buyuk ihtimalle kızım 9 aylık ablam bakacak inşallah tabi ben öyle istyrm ne zmana ararlar belli değil biyan önce olsam kurtulsam keşke bıktım ağrıdan
tarafından
Amin kuzummm Allahin izniyle bir an once saglikla kurtul insallah ❤️ ama cok zor degil hatta ameliyattan sonra o bulantilar agrilar olmayacak rahatlycaksin insallah
-Reklam-
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Allah düşmanıma vermesin o ağrıyı. Ben oldum ama benimki biraz zor oldu. Safra kanalında da taş vardı ve kesede iltihap vardı. Uyutması için ağır Ağrı kesiciler verdiler. Normalde 15-20 dk sürüyor ama benimki 45 dk sürmüş. Sizde kanalda taş veya iltihap yoksa benim kadar zorlanmazsınız
(1,750 puan) tarafından
Vallahi bende diıorum vermesin diye ama kaynanmaa versin beni delirtdi ya zaten can çekişiyorum
0 oy
(415 puan) tarafından
Ben oldum 3 ay önce o ağrıları çekmek ameliyattan daha zor. Ameliyat oluncaya kadar yağlı yemeyin sıvı tüketmeye çlışın ben yağsız tarhana yoğurt falan yedim ağrılarım en azından artmadı. Ameliyattan sonra  ilk uyandığımda ben niye ameliyat oldum dedim narkoz acayip mide bulantısı yaptı bende o yüzden ama 2 saate falan geçti. 4 tane yerde delik var göbeğimin altında iki göğüs arasında altta ve 2 tane de sağ tarafta minicik. Göbek ve göğüs altındakiler diğerlerine göre büyük. Şu an çok şükür gayet iyiyim.iyiki de ameliyat oldum. Bende sezeryandan 4 ay sonra bu ameliyatı oldum ve bence sezeryan daha zor. Çok geçmiş olsun Allah şifa versin. Kafanıza takılan bişey olursa sorabilirsiniz :) 
(142 puan) tarafından
Safra kesesi alındıktan sonra yeme icmeniz nasıl hazımsızlık oluyor mu, her şey yiyebiliyor musunuz
(1,750 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım snaada içimi rahatlatdın
(415 puan) tarafından
Doktorum bna hiç bişeyi yasaklamadı. Ameliyat olduğum günün akşamı çorba ve muhallebi yedim ertesi gün istediğini ye dedi. Şu anda herşeyi yiyorum çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım.
(415 puan) tarafından
Sağol canım umarım ağrılarından hemen kurtulursun yaşamayan bilmez çok zor
0 oy
tarafından
Korka canı. Ben ameliyat oldum ameliyat zor değil emin ol o çektiğin savcının yarısı bile değil zaten topla 7 dikiş var ben kapalı oldum 
(1,750 puan) tarafından
Ayy inşallah biyan önce kurtulurum
tarafından
Vala cesaretini topla zaten  7 gönde ayağa kalkarsın
(1,750 puan) tarafından
Sezeryanda hemen kalktım bu daha kolaysa kalkarm inşallah
tarafından
İnşallah  Allah  şifa versin
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sezeryandan çok çok daha kolay merak etme 
(1,750 puan) tarafından
Ayy içimi rahatlattın canım biyan önce olup kurtulurum inşallah
0 oy
(10 puan) tarafından
Ben gecen sene oldun canim korkulcak givi  degol tabi agrin oluyir ama dayanilcak givi degil seseryan olduysan bu daha hafif 1 hafta icinde normale donuyorsun ilk ayaga kalkman onemli ayaga kalktinmi gerisi kolay 
(1,750 puan) tarafından
İnşallah canım biyan önce ararlarsa inşallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ahhh canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin insallah
(1,750 puan) tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(142 puan) tarafından
Hamileyim ben de safra ameliyatı olucam dogumdan sonra. Cerrah doğumdan bir ay sonra yapalım dedi sezeryan olursam arka arkaya nasıl olacak bilmiyorum. Fazla ara vermeden 2.bebek de düşünüyorum  Peki safra kesesi alınan arkadaşlar,  hazımsızlık gibi sıkıntılar  yaşıyor  musunuz ömür  boyu perhiz durumu var mı?
tarafından
Canım ben 4 sene önce oldum hiç hazımsızlık olmadı hiçte sıkıntı olmadı
0 oy
(119,153 puan) tarafından
allah sifa versin
(1,750 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1 puan) tarafından
Ah canım . Sezeryandan sonra 50. Gün inanılmaz bir ağrı girdi karnıma mide sandım ama safraymış taş varmış. Inanılmaz bir ağrı bende çekiyorum gerçekten çeken bilir . Bende ameliyat olacağım bu ağrıyla yaşayamam. Allah yardımcın olsun ben korkmuyorum basit bir ameliyatmış
(1,750 puan) tarafından
Dün oldum ben birsz zor olmuş benmki karaciğerime yapışmış kazımışlar pazartesiye kadar yat dediler bem bugun çıktım kızıma dsyanamadım drenide çıkarmıdılar inan şu ağrılara kurban oluyum geçeçek
(1 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bende olacağım yakın zamanda . Taşlar büyükmüydü gördün mü
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bende olacağım ama amaliyattan önce endoskopi istedi sizdende istedimi 
(1,750 puan) tarafından
Evet hemde 4 kere yapıldı ilkinde öğürmüşüm  taşın nerde olduğuna bakacaklardı vucudum narkoz kabul etmedği için ikincisinde emardan sonra yapıldı  kesede taş verdı alındı keseye takrar taş düştü stent takıldı ertesi gun amaliyat oldum ama korkma yani çok kolay endoskopide amaliyatda inan ağrısını çekmkdense amaliyat sinek ısırığı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek90000 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 416 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylin Ecrin (2 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...