0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kızım küçükken eltimin kızı büyük ve vurma huyu vardı.kızım doğduğunda geldi sevmek için ama vuracaktı zor tutum elini sonra aradan zaman geçti. Annesi yani eltim kızı kızımı seveceksen aldığıyla gitti kendince tavır yapmıştı mesafeliyimdir konuşmam. Bugün kayınvalidemgil de denk geldik bende kızımı aldığımla geçtim diğer odaya şimdi kızı bu odaya geleceğim diye ağlıyor aslında böyle şeyleri takmam çocuklar sonuçta  ama eşim yoktu yalan yanlış anlatmışlar ve biz bunun için bayramda kavga etmiştik burnumdan gelmişti bayram şimdi anlasın ne yaptığını içimin yağları eridi. =) 

17 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Çocuktan daha çocuksun valla 
tarafından
Valla uğraşmam böyle şeylerle ama hak etti o yüzden yaptım değilse hiç böyle şeylerim yoktur üzerinde bile durmam ama bayram burnumdan geldi onun yüzünden
-Reklam-
+2 oy
(5,272 puan) tarafından
Çocugun aglamasina mi sevniyosun yani
tarafından
Valla uğraşmam böyle şeylerle ama hak etti o yüzden yaptım değilse hiç böyle şeylerim yoktur üzerinde bile durmam ama bayram burnumdan geldi onun yüzünden
+1 oy
(2,919 puan) tarafından
 hiç anlam veremedim ama Çocukla Çocuk olmuşsunuz eltinle :)
0 oy
tarafından
Hayır onun yaptığı tavırla çocukların bir günahı yok  ama annesi hak etti mecburen 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Anlamadım çocuk ağladı diye mi içinin yağları eridi
0 oy
tarafından
Cok cocukca hareket 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hic bsy anlamadim. Neye sevindiginide 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bişey anlayamadım
0 oy
(561 puan) tarafından
Buyuklerimizin bi lafi vardir biliyorsan gotunun huyunu içmeyecen şalgam in suyunu derler sorun sizde degilki cocugunun huyunu bile bile yenidogan bebege yaklaştıran da ya sen bilmeseydin vurma huyu olduğunu bebeginin kafasina vursaydi dusunmek istemeyecegim seyler geliyo aklıma Allah korusun saldim çayıra mevlam kayira yapmayacaksin dogurdugumuz çocuğa sahip çıkmamız lazım hem bunun neyine alınmış ya bide konusmuyomus totomla konuşsun anlayissiz insanlari hiç sevmem 
tarafından
Niyeti iyi değildi kızlar art niyetli yapılan bir tavır . Ve bunu başlatan kendisiydi aynı onun durumuna ben düşmüştüm ve buda yetmezmiş gibi yalan yanlış şeyler anlatmışlar eşime biz bayram günü kavga ettik vay efendim kıskanmışım görtermek istemmeişim daha neler neler
(561 puan) tarafından
Namık Kemal usulü yani . Anliyorum ben seni sana bisey dedigim yok zaten eltin cocugunun vurma huyu oldugunu biliyorsa sahip çıkacak ona milletin cocugunu dovdurup ne zevk alirlar bilmiyorum
0 oy
(119,355 puan) tarafından
sacmalama kiz       
tarafından
Valla canım  elimle hiç muhabbetim yok evlendiğimde beri kardeşiyle küs eşim o yüzden ama bir saygısızlık yapmadım bu zaman kadar ama o yapınca yaptım hak etti yani o zaman çok zoruma gitti sonuçta çocuk bunlar ama nasıl bir durum olduğu uda öğrenmesi gerekiyordu şimdi kendi o duruma düştü bozuldu
0 oy
(514 puan) tarafından
Kuran çarpsın bisey anlamadim
0 oy
tarafından
Küçücük çocukları soktuğunuz duruma bakın utanmadan sırıtıyorsun bide........ Sizin gibilere ne denir bilmiyorum ama çocukları dahil etmeyin o ağladı diye senin keyfin yerine geldi sırf annesini huzursuz etti diye sevindin nasıl insanlar sınız ya gidin kendi kendinize sorununuzu çözün..... 
tarafından
Ağladı diye sevinmiyorum ve hastaneye gitmiş kendisi yokken gayet güzel oynadılar kızımla oynattın ama eltim gelince aynı şeyi ben ona yaptım ne yaptığının farkına varsın anlasın diye
tarafından
Valla canım  elimle hiç muhabbetim yok evlendiğimde beri kardeşiyle küs eşim o yüzden ama bir saygısızlık yapmadım bu zaman kadar ama o yapınca yaptım hak etti yani o zaman çok zoruma gitti sonuçta çocuk bunlar ama nasıl bir durum olduğu uda öğrenmesi gerekiyordu şimdi kendi o duruma düştü bozuldu diğer yorumlarını okuyun
0 oy
(690 puan) tarafından
Tam olarak anladığım şu galibaa kızı sizin yanınıza gelmek istior eltim zor durumda kaldı haliyle çocuk çocukla oynamak istior ama eltin gelemiyor yaniniza 
tarafından
Eltisinin kızı bunun kızını sevmek istemiş almış ellerinden götürmüş diğer odaya kapatmış kapıyı herhalde o eltinin çocuğumda içeri girmek için ağlıyor muş çocuk çocuk hareketler işte...
tarafından
Ağladı diye sevinmiyorum ve hastaneye gitmiş kendisi yokken gayet güzel oynadılar kızımla oynattın ama eltim gelince aynı şeyi ben ona yaptım ne yaptığının farkına varsın anlasın diye
tarafından
Çocukça olabilir ama aynı duruma beni sokmuştu şimdi aynı duruma o düştü anlasın ne yaptığını nasıl oluyormuş
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Şaka gibisiniz yeminle.

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çocuk bu yapar diyip geçeceğiniz yerde çocukla çocuk olmak bu olsa gerek. Hiç hoş değil. Eşin de sana inanmıyorsa zaten olay baştan kopuk yani 
0 oy
(3,586 puan) tarafından
E yani bu yaptığını övünerek anlattığın  için aferin mi diyelim 
tarafından
Hayır ama içimde kalmıştı içim rahatladı anlasın ne yaptığını bir daha da yapmasın herkese hak ettiği gibi yapacak bişey yok
(3,586 puan) tarafından
Bunu yapana kadar açıkça  söyleseydin ya dolaylı yollardan çocukları üzerek yapmanın ne anlamı var bir çocuğu ağlatmak demek şeytan sevindirmek demek
tarafından
Muhabbetim hiç yok olsa zaten çat çat söylerim  muhabbetim olmayan biri ede yaptığının yanlış olduğunu anlatıp yoramam kendini böyle daha iyi anladı bozuldu bir daha yapamaz

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 693 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 468 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 191 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 851 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...