0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (3,180 puan) tarafından
Kızlar kapalıyım kapandıgımdan beri etek elbise giyiyorum senelerdir ama nedense içimde pantolan tunikli takım görünce heves ediyorum almıyorum ama almasına alırım annem günah diye karşı pantolana evlendim halen karışıyor giyersen hakkımı helal etmem konuşmam diyo eşimde istersen almak ben alma demem diyor ama napcagımı bilmiyorum sizce annemin bu konuda hakkı var mıdır (evde giy diyebilirsiniz evde giyiyorum istediğim gibi ama pantolan etekten daha rahat geliyor şimdi 

21 Cevaplar

+1 oy
(3,140 puan) tarafından
Be pantolon tunik giyiyorum. Bilmiyorum bana böyle rahat geliyor. Bide kiloluyum eteği giyince sanki yarım dünya gibi oluyorum psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum. Yani eşin izin veriyorsa giyebilirsin bence artık annen baban bekarken soy sahibi olabilir belki ama artık evlisin. He günah mı harammi yerine gelirsek orasini bilemiyorum canim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani canım pantolon giyilmez normalde tesetürlüysen ama
0 oy
(661 puan) tarafından
Anne hakkı ödenmez bence anneni kırma helal etmezse napicaksin ki anneler kıyamaz eder hakkını helal ama yinede ölümlü dünya pişman olursun annemi niye kırdım diye
0 oy
(629 puan) tarafından
Ben bol paca feln ispanyol paca giyiyorum cok guzel uzerine uzun tunik
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Elbise cok guzel oluyor. Bende pantolon takim giyerim severim dizlerimde olur annrm kisa der ama hakkımı helal etmem falan demez. Boyle seylerde helallik konuları gereksiz bence ya..

Icinde kalacaksa da ilerde illa giyersin bence.. 
(3,180 puan) tarafından
Aynen ama etek giyince kendimi koca karı gibi hissediyorum yaşım daha 25 anneme kalsa eşimin yanında bile etekle durucam alışmayım diye öyle diyordu
(1,950 puan) tarafından
O bende de var etek giyince koca karı gibi hissetmek  ama çan etek falan giyiyorum ya da şile bezi etekler. O zaman koca karı gibi olmuyprum. Ama yazin kesinlikle elbise tercihimdir.
(3,180 puan) tarafından
Ben piliseli falan giyorum canım dar etek sevmiyorum
0 oy
(676 puan) tarafından
Yoo bence karismamali eşin de istiyorsa dinleme kimseyi
(3,180 puan) tarafından
Eşim illada giy demiyor canım alırsan giyme demem diyor
(7,177 puan) tarafından
Hayra vesile olan o hayrı işleyen gibidir günaha teşvik edende onu işlemiş gibidir ..  Birbirimizi güzelliğe teşvik etmeliyiz bence ...
0 oy
tarafından
Bende keşke giymesem helal degilmiş giymek sadece eşimzn yanında giymeliymişisiz , eger alışkınsan böyle devam ettir canım benm , annen aslında guzel şeyler diyor 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Bende geniş olanlardan giyiyorum .. ama anneniz öyle demişse giyin veya giymeyin diyemiycem
(3,180 puan) tarafından
Ya bende giyersen dar giymem zaten bol giyerim
(3,822 puan) tarafından
Çok da rahat oluyor park hastane avm market vs derken giy çık hemen
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Sana kalmış tabi onun yanında giymeyi verirsin nolcak
(3,180 puan) tarafından
Görenler söyler canım pantolan giyiyo diyo illa kulağına gider
(6,669 puan) tarafından
Uff bu anaların katılığı insanı öldürüyor bnm de öyle inattir sırf baskısından kurtulayım diye evlendim koca evinde hala devam eder
(3,180 puan) tarafından
Hiç sorma benimkide çok katı kuralları vardı biyere gidemezsin edemezsin arkadaşlarınla buluşamazsın sen kızsın sanki gidip bişey yapıcam hiç arkadaşlarımla bşyere gidip oturamazsidım telefon elime alsam neden alıyon der evlendim çok şükür kurtuldum bu konulardan ama etek konusu aynı eşime de giydirme demiştğ
(6,669 puan) tarafından
Aynn cnm bnm eşim de rahat ama annem bu baskısı yedi bitirdi beni arkadaşlarım hepsi açıktı daha küçüktüm ben kapaliydim anne baskısından
0 oy
tarafından
Annen güzele yöneltiyor canm alışmışken devam ettir beebce ben tesettüelüuüm bekarken dar da giyiyodum malesef ama şimdi daha bol pantolonlar giyiyiorum 
0 oy
(5 puan) tarafından
Bence annenizi dinleyin ilerde annenize tesekkur edersiniz Allah size tesettüre girmeyi nasip etmiş bozmayın benceヾ(˙❥˙)ノ
(3,180 puan) tarafından
Ama zaten kapalıyım buda tesettürlü değil mi
(5 puan) tarafından
Elbette testurlu ama etek daha kapatıcı oluyo ya ama yinede kendi tercihiniz bende bazen pantolonlu takımları görünce heves etmiyo değil  ama yine yok diyorum :)
(3,180 puan) tarafından
Bende heves ediyorum ama sonra vazgeçiyorum almaktan siz neden giymiyorsunuz
(5 puan) tarafından
Hem kendim istemiyorum bazen heves edincede eşim beni durduruyo oda istemiyo çünkü
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım ben ferace ve çarşaf giyiyorum, ve altına istediğim ne varsa onu giyerim yazın atlet olur. Misafirliğe giderken yakınlarımsa eğer kısa kol, pantolon. Kayınvalidemlere giderken yine pantalon tunik o tarz giyerim yani pantalon giymede bir sakınca yok dışarıda olmadığın sürece . Bence hevesin varsa giy derim üzerine güzel bir ferace alırsın
0 oy
tarafından
Vucut hattini belli etmedigi surece giyebilirsin bence
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Haram canım sonuçta nefsin istiyor bunu gem vurursan eğer mükâfat alan taraf olursun . Annende senin iyiliğini istiyor bir yerde . Cennetti dünya da rahat edenler kazanamayacak maalesef... 

Dünyada rahat yok diyen peygamberin ümmetiyiz lütfen kendine hakim olmaya gayret et 
0 oy
(5,807 puan) tarafından
Tesettürlüyüm pantolon giyiyorum Günahı varsa Allah affetsin ama başkasının karışmasına müsade etmem eşim bile olsa çünkü tuniklerim hep diz altı makyaj yapmam dikkat çekmemek için! 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Peygamber efendimiz bir hadisinde kadına benzeyen erkeği erkeğe benzeyen kadını Allah lanet etsin diyor. Pantolon da erkek kıyafeti olduğu için tesettürlüye değil herkese bu hadis. 
0 oy
(665 puan) tarafından
Kuzum anneni üzme cennet anaların ayakları altındadır helal etmem diyorsa yapma bence anne baba duası çok önemli üzme anneni ...
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Benim annemde kiziyor ama hakkimi helal etmem filan demiyor abartmis bence anneniz.. giyime gelene kadar ahlaken bir suru sey var ki evlendikten sonra kocaan senden sorumlu oluyor 
(3,180 puan) tarafından
Giyiyon mu sen pantolan canım
(2,016 puan) tarafından
Ben evlenene kadar etek epbise giyerdim evlendikten sonra hep pantolon takim giyiyorum daha rahat uzerine uzun giyoyorum yani annemde alisti bisey demiyor artik babam herseye karisirdi oda birsey demiyor cunki esimin sorumlu oldugunu biliyorlar
(3,180 puan) tarafından
Neden bıraktınız giymeyi peki
(2,016 puan) tarafından
Kilo aldim etek yakismiyor onun icin aslinda ferace pardesu kaban altina pantolon giyerim hep veya tek parca elbise benimkisi rahatliktan yani gercekten kolaylik bol paca pantolon sende al etek gibi oluyorlar zaten kullan
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bol pantolon alıp giyebilirsin daha rahat oluyor hem annenin yaptığı da saçmalık yani o etek giyiyor diye sen de etek giyecek değilsin ya
(3,180 puan) tarafından
Valla 14 yaşından beri kapalıyım kapalılıgı kendim istedim şuan 25 yaşından o zaman dan beri etek elbise giyiyorum canım
(6,203 puan) tarafından
Dediğim gibi bol pantolonlar var ve ben bildiğim kadarıyla o tunik takımların pantolonu da bol oluuor
(3,180 puan) tarafından
Evet canım bol oluyor da giysem Bi ton laf edicek kocamla aramda huzursuzluk cıkıcak annem yüzünden eşim lafa gelemez kaeşılık verir anneme tartışırlar
(6,203 puan) tarafından
Annenin şuan sana karışmaya hakkı yok ve kocan da annen laf ettiğinde kalkıp kavga ederse sonuna kadar haklı
0 oy
tarafından
pantolon giyiyorum ama şöyle dar paça yada kısa paça değil etek pantolon tarzı bol olanlardan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
8 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
16 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meryem miray (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
9 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _aysenurr_.01 (50 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,927 cevap

34,775 kullanıcı

...